Promocja świąteczna! 1 miesiąc na SEO/ADS gratis!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu Comarch Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Comarch e-Sklep
artboard

Pozycjonowanie Comarch e-sklep

Wznieś swoją sprzedaż na wyższy poziom!

Chcesz sprzedawać więcej, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pozycjonowanie Comarch e-sklep ze specjalistami agencji widoczni pozwoli Ci wynieść swoją sprzedaż na zupełnie inny poziom. Naszym klientom oferujemy realne efekty i zwrot z inwestycji w działania SEO w postaci wzrostu dochodów i bazy klientów. Przekonaj się, że pozycjonowanie to inwestycja długofalowa, która zwraca się w 100% i pozwala dalej rozwijać sklep Comarch. 

Pozycjonowanie z agencją widoczni to:

1
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
2
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
3
Ponad 100 doświadczonych specjalistów
4
Przejrzyste zasady współpracy, bez długoterminowej umowy
5
Transparentność w raportowaniu wyników pozycjonowania
6
Optymalizacja konwersji jako element pozycjonowania internetowego

Pozycjonowanie Comarch e-sklep - korzyści

Zobacz, co możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu sklepu Comarch. Zwrot z inwestycji to dopiero początek zalet kampanii SEO!

1

Będziesz #zawszewidoczny

Wysoka widoczność w wyszukiwarce Google to pierwszy stopień na schodach do sukcesu w pozycjonowaniu. Dzięki pozycjom w top10 Google dotrzesz do nowych klientóœ, zwiększysz ruch na stronie sklepu Comarch oraz zwiększysz szansę na konwersję. W ramach współpracy budujemy widoczność na wybra,e ustalone wspólnie frazy powiązane z Twoją ofertą. Proponujemy pozycjonowanie szerokie, które sprawia, że zyskujesz nawet kilkadziesiąt bądź kilkaset fraz na pozycjach w top10, które działają lepiej niż pojedyncza fraza na pierwszej pozycji.

2

Zwiększysz ruch na stronie sklepu Comarch

Lepsza widoczność to i lepszy ruch. Dzięki pozycjonowaniu na stronę Twojego sklepu internetowego trafi więcej użytkowników zainteresowanych Twoimi produktami, którzy aktywnie szukają ich w Google. Większy ruch może przełożyć się na wzrost sprzedaży, zbudować świadomość marki. Co więcej, być może znaczna część Twoich klientóœ wr óci na następne zakupy.

3

Zyskasz atrakcyjne i angażujące treści w sklepie Comarch

Nie ma pozycjonowania sklepów bez treści. Dzięki wdrożeniu strategii SEO zyskasz content, który:

 • zawiera kluczowe fraz dopasowane do branży, w której działasz i bazy produktowej sklepu,
 • zwiększa zaangażowanie użytkowników,
 • może wspierać pozyskiwanie konwersji,
 • zawiera informacje przydatne dla użytkowników,
 • jest napisany językiem korzyści,
 • stworzył specjalista w dziedzinie content marketingu.
4

Zbudujesz rozpoznawalność sklepu Comarch

Pozycjonowanie sklepu Comarch przynosi wzrost sprzedaży. Wynika on z wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, ale także ze wzrostu rozpoznawalności i świadomości marki. Dzięki spójnej strategii SEO możesz zyskać lojalnych klientóœ, którzy nie tylko chętnie do Ciebie wracają i robią ponowne zakupy, ale także polecają Twoje produkty swoim znajomym. Budowę rozpoznawalności wzmacnia content marketing, zwłaszcza treści blogowe, poradnikowe i edukacyjne.

5

Znacząco poprawisz wyniki sprzedażowe

Nasze kampanie pozycjonowania finansują się same, co oznacza tylko jedno: dzięki SEO będziesz naprawdę zarabiał! Skupiamy się nie tylko na wysokich pozycjach i ruchu. Dzięki podstawowej optymalizacji konwersji zachęcamy użytkowników do zakupu i zwiększamy ich zaangażowanie na stronie sklepu. Pamiętaj jednak, że inwestycja w pozycjonowanie to długofalowe działanie - na wyniki możesz poczekać, ale jeśli będziesz cierpliwy, z pewnością się to opłaci.

Comarch e-sklep - Twoja platforma e-commerce

Comarch e-sklep - dowiedz się więcej o platformie


Czy Comarch e-sklep to dobry wybór pod kątem pozycjonowania?

Sprawdziliśmy to! Przygotowaliśmy specjalny opis platformy Comarch e-sklep, w którym uwzględniliśmy wszystkie najważniejsze informacje o oprogramowaniu dla sklepów. Znajdziesz w nim:

 • tabele z zestawieniem funkcjonalności SEO, funkcjonalności sprzedażowych oraz podstawowych danych o platformie,
 • pakiety cenowe,
 • opisy możliwości platformy w zakresie budowy sklepu internetowego. 

Dowiedz się więcej o Comarch e-sklep.

Zobacz opis platformy
Comarch esklep okladka

Dlaczego agencja widoczni? Pozycjonowanie Comarch e-sklep na medal

Bądź #zawszewidoczny i zwiększaj sprzedaż

Dzięki współpracy z agencją widoczni dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz sprzedaż. Sprawdź, co wyróżnia nasze usługi i postaw na zaufaną i sprawdzoną formę!

1

Efektywna strategia SEO dla sklepu Comarch

Dla naszych klientów prowadzących sklepy Comarch przygotowujemy długofalową i skuteczną strategię SEO. Obejmuje ona:

 • wybór słów kluczowych dopasowanych do biznesu,
 • rozbudowę struktury witryny,
 • tworzenie treści,
 • optymalizację techniczną,
 • rozbudowę linków przychodzących,podstawową optymalizację konwersji.
2

Profesjonalne wsparcie dla właścicieli sklepów Comarch

O marketingu internetowym dla sklepów Comarch nie wiesz nic albo bardzo niewiele? To żadna przeszkoda! Jesteśmy po to, by wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy - od rozmów sprzedażowych i negocjacji, by potencjalny klient zrozumiał istotę pozycjonowania, aż po stałą opiekę specjalisty Customer Success.

3

Stały kontakt

Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji biznesowych z klientami, których traktujemy jak partnerów. Dlatego też samodzielnie inicjujemy kontakt z naszymi klientami, odpowiadamy na wiadomości i oddzwaniamy. Nie pozostawiamy klientów bez odpowiedzi. W razie potrzeby organizujemy także videorozmowy z klientami, by wytłumaczyć bardziej skomplikowane zagadnienia.

4

Doświadczony zespół projektowy dla sklepu Comarch

Z każdym klientem w naszej agencji pracuje doświadczony zespół kilkorga specjalistów w różnych dziedzinach. Są to:

 • specjalista Customer Success, który odpowiada za kontakt z klientem i odpowie na każde pytanie,
 • specjalista SEO, odpowiedzialny za przygotowanie i wdrażanie strategii SEO oraz nadzór nad działaniami, które się na nią składają,
 • specjalista ds. content marketingu, który tworzy treści na strony www sklepów internetowych,
 • specjalista ds. SEO off-site, który odpowiada za realizację strategii budowy linków przychodzących,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji, który realizuje zmiany na stronie mające poprawić komfort użytkowników i zwiększyć sprzedaż.

Opiekun klienta nie tylko odpowiada na pytania, ale także może rozwijać strategię marketingową poprzez propozycję nowych działań. W przypadku sklepów internetowych opłacalnym rozwiązaniem jest inwestycja w kampanie Google Ads, zwłaszcza reklamę produktową oraz remarketing.

5

Dostęp do nowoczesnych narzędzi SEO

Samodzielne pozycjonowanie zazwyczaj wiąże się z zastosowaniem jedynie darmowych narzędzi. Współpraca ze specjalistyczną agencją SEO pozwala iść o krok dalej. W budowaniu strategii dla naszych klientów wykorzystujemy płatne narzędzia do pozycjonowania sklepów Comarch polecane przez najlepszych specjalistów. Są to:

 • Senate do analizy widoczności,
 • Ahrefs do analizy linków przychodzących,
 • Google Keyword Planner do poszukiwania fraz kluczowych,
 • Surfer do analizy konkurencji, analizy treści oraz podstawowej analizy linków,
 • Netpeak Spider do optymalizacji technicznej.
6

Dostęp do specjalistycznej wiedzy

Efekty samodzielnego pozycjonowania sklepu Comarch mogą być dalekie od oczekiwanych. Wielu właścicieli sklepów mylnie sądzi, że są w stanie sami wypozycjonować sklep. Do zbudowania dobrej strategii SEO potrzeba specjalistycznej wiedzy, popartej doświadczeniem. Tę oferujemy w naszej agencji. Wnikliwie weryfikujemy kompetencje członków naszego zespołu, co pozwala nam zapewniać skuteczne pozycjonowanie biznesów e-commerce opartych o platformę Comarch.

7

Raportowanie efektów SEO dla sklepów Comarch

Dbamy o zadowolenie klientów na różne sposoby. By zwiększyć ich satysfakcję z kontaktu z naszą agencją, regularnie przesyłamy kompleksowe raporty, które prezentują wszystkie potrzebne dane w atrakcyjny, wizualny sposób. Na bieżąco informujemy klientów o wykonywanych i planowanych działaniach, ubiegamy się o akceptację treści oraz ewentualne korekty. W razie potrzeby omawiamy z klientami comiesięczne raporty poprzez rozmowy video, by mieć pewność, że wszystkie dane są zrozumiałe.

8

Edukacja klienta w cenie

Specjalnie dla naszych klientów przygotowujemy cykliczne szkolenia dostępne w cenie usług pozycjonowania sklepów Comarch. Obejmują one różne zagadnienia z zakresu marketingu internetowego - analitykę internetową, istotę pozycjonowania, kampanie Google Ads czy budowę wizerunku biznesowego na LinkedIn. Prowadzą nasi specjaliści, a zarazem trenerzy Akademii Widoczni. Szkolenia odbywają się stacjonarnie,

9

Podstawowa optymalizacja konwersji w sklepie Comarch

Jak zwiększyć sprzedaż poprzez pozycjonowanie sklepów? W cenie SEO oferujemy podstawową optymalizację konwersji. Pozwala ona stworzyć lepszy, bardziej intuicyjny sklep Comarch, który zwiększy zadowolenie i zaangażowanie użytkowników. Wówczas możesz wygenerować większe dochody, nawet jeśli ruch na stronie utrzyma się na tym samym poziomie.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 480 pozytywnych opinii w Google i 50 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

PRO SXO - zaawansowane pozycjonowanie dla sklepów Comarch e-sklep

Na platformie Comarch zazwyczaj budowane są duże, często międzynarodowe sklepy internetowe. Szczególnie ważne są dla nich nie tylko działania SEO, ale także optymalizacja konwersji. Między innymi dla takich sklepów powstała nasza usługa PRO SXO. Łączy ona usługę pozycjonowania z optymalizacją konwersji oraz optymalizacji doświadczeń użytkowników (UX). Co zyskasz dzięki kompleksowym działaniom?

 • Stronę www sklepu Comarch, która nie tylko jest dobrze wypozycjonowana, ale także przyjazna dla użytkownika.
 • Wgląd w dane o zachowaniach klientów na stronie i kluczowych elementach, które budzą ich zainteresowanie.
 • Eliminację błędów na stronie sklepu, które mogą negatywnie wpływać na liczbę konwersji.
 • Ograniczenie procenta porzuconych koszyków.
 • Wzrost sprzedaży i dochodów.
 • Lepsze wyniki sprzedażowe w ramach tego samego ruchu w sklepie Comarch e-sklep.
 • Bardziej intuicyjną strukturę strony (menu, struktura kategorii produktowych).
 • Lepsze treści, które wspierają konwersję i są dopasowane do oczekiwań użytkowników.
 • Stronę, która zwiększa zaangażowanie użytkowników.
Optymalizacja konwersji oraz UX dla Comarch e-sklep

Strona marzeń dla Twoich klientów? To możliwe!

Z agencją widoczni wyciśniesz ze sklepu Comarch więcej, niż myślisz! Optymalizacja konwersji oraz UX sprawi, że witryna sklepu przyniesie Ci dużo konwersji i wzrost sprzedaży przewyższający Twoje oczekiwania. Co obejmuje optymalizacja CRO oraz UX? W ramach współpracy

 • przeprowadzamy audyt strony www sklepu Comarch, w trakcie którego oceniamy stopień przystosowania strony do
 • pozyskiwania konwersji oraz szukamy błędów, które mogą utrudniać drogę do sprzedaży,
 • wdrażamy rozwiązania indywidualnie dopasowane do danego sklepu Comarch oraz grupy docelowej,
 • dodajemy opcję wewnętrznej wyszukiwarki oraz filtrowania według wybranych parametrów,
 • poprawiamy szybkość strony,
 • poprawiamy dostosowania strony sklepu Comarch do urządzeń mobilnych,
 • redukujemy liczbę porzuconych koszyków,
 • wdrażamy zakupy bez rejestracji,
 • rozszerzamy katalog metod płatności i dostawy,
 • analizujemy zachowania użytkowników na stronie za pomocą takich narzędzi jak Google Optimize, Yandex.metrica i innych.

Dzięki optymalizacji UX zyskasz stronę, która nie tylko generuje sprzedaż, ale także zapewnia użytkownikom satysfakcję. Przekonaj się o tym sam i zainwestują w kampanie SEO, które finansują się same.

SEO + UX

Potrzebujesz czegoś więcej? Wybierz Pro SXO

Postaw na kompleksową usługę Pro SXO. W zakres działań SXO wchodzą m.in.:

 • Pozycjonowanie
 • Zaawansowana analityka
 • Optymalizacja konwersji
 • Optymalizacja UX

Pro SXO to usługa, która łączy w sobie skuteczne pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Wybierając Pro SXO otrzymujesz zaawansowaną analitykę strony i działań marketingu internetowego. To idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz już z pozycjonowania i chcesz maksymalizować wypracowywane efekty.

Łączymy moc analityki, user experience i pozycjonowania. Zobacz pełną ofertę.

Zobacz ofertę
widoczni 67

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Mamy rozwiązanie!

Person
SEO optima

Pozycjonowanie i Optymalizacja SEO Sklepu Comarch

Realizujemy pozycjonowanie sklepów internetowych Comarch e-Sklep w ramach naszej usługi SEO dla sklepów internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych generuje policzalne korzyści w postaci większej liczby konwersji. To inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Nasze kampanie finansują się same! 

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania:

 • widoczność sklepu w top 10 Google na wybrane frazy
 • większa liczba odwiedzin w sklepie
 • pozyskanie i zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym
 • rosnący zysk sklepu, znacznie przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
 • budowa popularności marki w sieci
 • opłacalna reklama – nie płacisz za kliknięcia

Jak sprawdza się system Comarch e-Sklep w pracy nad optymalizacją i pozycjonowaniem sklepu?

artboard
Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
Artboard
Funkcjonalność sklepu Comarch

Jak podkreśla producent, platforma Comarch e-Sklep wyróżnia się przede wszystkim pełną integracją ERP. To bogate oprogramowanie, oferujące swoim użytkownikom pakiet funkcji wspierających sprzedaż, m.in. integrację z Allegro, z porównywarkami cen, z mediami społecznościowymi. Sklep internetowy Comarch jest dostosowany do wyświetlania się na wszystkich urządzeniach, co dotyczy nie tylko samego sklepu, ale także panelu administratora. Oznacza to, że możesz zarządzać swoim sklepem z dowolnego miejsca i urządzenia. Producent obiecuje także wsparcie merytoryczne i techniczne.

 

Cena sklepu internetowego Comarch

Cena sklepu Comarch nie należy do wygórowanych, ale wadą jest brak możliwości wykupienia licencji bezterminowej. Sklep działa tylko w systemie SaaS i obowiązuje płatność co miesiąc. Niezbędne jest korzystanie z systemu ERP Comarch, więc użytkownicy, którzy go nie mają muszą wykupić system razem ze sklepem. W zależności od wybranej wersji systemu ERP koszt miesięczny sklepu internetowego to 99 zł lub 198 zł.

widoczni 12
widoczni 134 widoczni 139
Optymalizacja

Pozycjonowanie sklepu internetowego Comarch

Zgodnie z obietnicą producenta sklep internetowy Comarch jest w pełni dostosowany do działań optymalizacji sklepu i pozycjonowania w wyszukiwarkach, nie tylko w Google. Na swojej stronie producent nawiązuje m.in. do takich funkcji sklepu Comarch jak:

źródło zdjęcia: comarch-cloud.pl

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Treści w sklepie internetowym Comarch Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu Comarch?

Pozycjonowanie Comarch Optima obejmuje także rozbudowę treści sklepu w wartościowe teksty: opisy produktów, teksty eksperckie i bogate teksty ofertowe. Platforma Comarch umożliwia łatwą edycję treści oraz optymalizację stron tekstowych zgodnie z wytycznymi pozycjonerów. Ważnym elementem jest także prosta edycja grafik ładowanych za pomocą panelu sklepu. Można na tym etapie zadbać o ich optymalizację pod pozycjonowanie sklepu w Google.

Sam dostęp do platformy Comarch jest sporą inwestycją. Dodatkowe koszty to m.in. usunięcie ze sklepu linka i autorstwa Comarch oraz certyfikat SSL. Pozycjonowanie Comarch Optima zależy od planowanych działań, wielkości sklepu oraz branży, w której działasz. Dzięki ułatwieniom na platformie pod kątem optymalizacji, nie musisz obawiać się kosztów związanych ze wsparciem informatyka przy wdrażaniu zaleceń optymalizacyjnych.

Skala

Widoczni w liczbach

Zoom

480+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

1100+

obsługiwanych klientów

Zoom

100+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

Najczęściej zadawane pytania dla Comarch SEO - optima

Czy platforma Comarch jest SEO Friendly?
Down arrow

Comarch to platformą, która może być polecana przez specjalistów SEO. A to za sprawą wielu udogodnień, które posiada to oprogramowanie. Pod kątem pozycjonowania szczególnie istotne są:

 • możliwość wprowadzenia przyjaznych adresów URL
 • edycja nagłówków
 • wprowadzenie tagów kanonicznych
 • edycja metadanych
 • możliwość przekierowań adresów URL
Od czego rozpocząć pozycjonowanie sklepu Comarch?
Down arrow

Działania SEO dla Comarch Optima to proces wieloetapowy. Elementem, który jako pierwszy powinien być poddany optymalizacji to tytuł strony. Znacznik <title> i sekcja <head> to jeden z najważniejszych czynników rankingowych, sprawdzanych przez Googleboty w trakcie indeksacji strony. Pamiętaj, aby w title strony zawarte były słowa kluczowe.

Czy Comarch oferuje wsparcie techniczne?
Down arrow

Platforma Comarch oferuje swoim klientom niezbędne wsparcie techniczne i merytoryczne przez cały czas trwania abonamentu. Dodatkowo klienci mogą wybierać spośród 5 różnych systemów zarządzania:

 • Comarch ERP XT - dedykowane jednoosobowym działalnością
 • Comarch ERP Optima- dedykowane małym i średnim firmom
 • Comarch ERP XL - dedykowane średnim i dużym firmom
 • Comarch ERP Altum - dedykowane międzynarodowym firmom i sieciom handlowym
 • Comarch ERP Enterprise - najbardziej rozbudowany system dla międzynarodowych korporacji

 

Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
sanpol logo

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej