Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu Comarch Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Comarch e-Sklep

Pozycjonowanie Comarch


Zdecyduj się na pozycjonowanie Comarch i docieraj do nowych klientów

Działania SEO są doskonałym rozwiązaniem na zwiększenie sprzedaży w sklepie online zbudowanym za pomocą platformy Comarch. Pozycjonowanie sklepu przynosi długotrwałe efekty w formie stałego ruchu i rosnącej liczby nowych klientów. Strategia SEO, która jest dopasowana indywidualnie do potrzeb konkretnego sklepu, stanowi skuteczny sposób na rozwój biznesu e-commerce. Dzięki współpracy z agencją Widoczni możesz zbudować silną pozycję na rynku e-commerce i realnie zwiększyć zyski sklepu Comarch!

 

1
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
2
Wsparcie najlepszych narzędzi analitycznych
3
Ponad 150 doświadczonych specjalistów
4
Przejrzyste zasady współpracy, bez długoterminowej umowy
5
Transparentność w raportowaniu wyników pozycjonowania
6
Optymalizacja konwersji jako element pozycjonowania internetowego

Postaw na pozycjonowanie Comarch i rozwiń swój sklep e-commerce!

Zobacz, jak wygląda pozycjonowanie sklepu Comarch w agencji Widoczni, i przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami.

1

Zbudujesz dobrą widoczność w wyszukiwarce Google

Pozycjonując sklep Comarch, zyskujesz dużo lepszą widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Za pomocą działań SEO możesz zdobyć wysoką pozycję na frazy kluczowe, które są bezpośrednio powiązane z Twoją ofertą, a co za tym idzie - dotrzeć do szerszego grona klientów. W pozycjonowaniu sklepów internetowych zawsze wykorzystujemy frazy kluczowe z długim ogonem. Dzięki temu docieramy do klientów, którzy faktycznie szukają produktów z Twojej oferty, co przyczynia się do szybszej sprzedaży i sprawnego osiągnięcia celów biznesowych założonych dla sklepu.

2

Zwiększysz ruch na stronie sklepu Comarch

Masz już sklep internetowy, ale ruch na stronie nie jest wystarczająco duży i nie przynosi korzyści? Aby rozwiązać ten problem, skorzystaj z pozycjonowania. Działania SEO dla sklepu Comarch pomogą Ci zwiększyć widoczność i dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, co przyczyni się do zbudowania dużego ruchu na stronie. Ruch natomiast prowadzi do konwersji i poprawy wyników sprzedażowych. Nie zastanawiaj się, skorzystaj z pomocy agencji Widoczni i zacznij zarabiać więcej!

3

Zyskasz jakościowe treści użyteczne dla klientów sklepu Comarch

Skuteczne pozycjonowanie sklepu Comarch wiąże się z tworzeniem angażujących i użytecznych treści. Twoja strona powinna umożliwiać klientom podjęcie szybkiej i łatwej decyzji zakupowej, a taki efekt możesz uzyskać właśnie przy pomocy dobrych treści na stronie. Dzięki SEO dla sklepów Comarch zyskujesz wartościowy content, który jest tworzony przez specjalistów, posługujących się językiem korzyści. Zyskujesz treści pełne przydatnych informacji, fraz kluczowych i wskazówek, które wspomogą klientów w podjęciu najkorzystniejszej decyzji zakupowej.

4

Zbudujesz świadomość marki wśród potencjalnych klientów

Dobrze zbudowana świadomość marki sprawia, że klienci pamiętają o Twojej firmie i z chęcią do niej wracają. Sprzedaż nie opiera się tylko na nowych klientach, bardzo wartościowy ruch budują też klienci, którzy już kiedyś korzystali z Twojej oferty i robią to ponownie. To właśnie świadomość marki sprawia, że użytkownicy kojarzą konkretne produkty z Twoją marką. Najlepszym sposobem na pokazanie się potencjalnym klientom jest tworzenie wartościowych i użytecznych treści. Dzięki nim przedstawiasz się im jako ekspert i autorytet w swojej branży. To wszystko działa korzystnie na pozycję w wyszukiwarce i wiarygodność marki. Współpracuj z naszą agencją i bądź zawsze widoczny!

5

Osiągniesz większe zyski sprzedażowe

Pozycjonowanie Comarch to pełen szereg działań opierających się za zwiększeniu ruchu i konwersji, ale ich najważniejszym i głównym celem jest zwiększenie sprzedaży. Dzięki działaniom SEO dla Comarch zdobędziesz dużo więcej klientów i osiągniesz realnie większe zyski. Pamiętaj, że warto jak najdłużej korzystać z pozycjonowania, ponieważ z czasem koszt pozyskania nowego klienta jest mniejszy, więc Ty więcej zarabiasz.

Comarch e-sklep - Twoja platforma e-commerce

Comarch e-sklep - dowiedz się więcej o platformie


Czy Comarch e-sklep to dobry wybór pod kątem pozycjonowania?

Sprawdziliśmy to! Przygotowaliśmy specjalny opis platformy Comarch e-sklep, w którym uwzględniliśmy wszystkie najważniejsze informacje o oprogramowaniu dla sklepów. Znajdziesz w nim:

 • tabele z zestawieniem funkcjonalności SEO, funkcjonalności sprzedażowych oraz podstawowych danych o platformie,
 • pakiety cenowe,
 • opisy możliwości platformy w zakresie budowy sklepu internetowego. 

Dowiedz się więcej o Comarch e-sklep.

Zobacz opis platformy
Comarch esklep okladka

Na czym polega proces pozycjonowania sklepu Comarch? Zobacz, jak możesz zbudować swój sukces razem z nami!

Poznaj nasze techniki i dowiedz się, w jaki sposób pozycjonujemy sklepy zbudowane za pomocą platformy Comarch.

1

Audyt SEO dla sklepów Comarch

Podstawą działań pozycjonowania w agencji Widoczni jest audyt SEO i analiza działań konkurencyjnych firm. Pozyskujemy potrzebne dane, aby sprawdzić działanie Twojej strony i to, jak wypada ona na tle konkurencji. Oprócz tego weryfikujemy też wydajność Twojej witryny — szukamy elementów, które mogą powodować problemy, czy obniżać jakość oraz przedstawiamy plan wdrożenia zmian i propozycję strategii SEO. Stawiamy na rzetelną i jasną komunikację, więc jeśli nie masz wiedzy o marketingu, nie martw się, otrzymasz od nas konkretne i klarowne informacje.

2

Konkretne cele biznesowe i marketingowe

Masz określone cele i wiesz, w którym kierunku chcesz zmierzać? Świetnie, możemy zacząć działać od razu! Nie martw się jednak, jeśli jeszcze nie wiesz dokładnie, co chciałbyś osiągnąć przy pomocy SEO. Wspólnie określimy cele zarówno marketingowe, jak i biznesowe. Dzięki temu będziemy mogli przygotować skuteczną strategię SEO dla Twojej firmy. Dostaniesz od nas informacje o tym, co możemy razem osiągnąć i jak długo może to potrwać. Miej jednak świadomość, że proces pozycjonowania jest długotrwały i na wyniki trzeba trochę poczekać. Jednak cierpliwość popłaca, ponieważ dzięki SEO dla sklepu Comarch, możesz zapewnić sobie stały przypływ nowych klientów oraz nieustanną sprzedaż.

3

Zespół projektowy złożony ze specjalistów

W agencji Widoczni cenimy sobie pracę zespołową — zawsze dzielimy się między sobą naszym doświadczeniem i wspomagamy w codziennych obowiązkach. Najlepsze strategie SEO dla sklepów e-commerce będzie dla Ciebie wdrażał zespół profesjonalistów składający się ze:

 • specjalisty Customer Success, który będzie z Tobą w stałym kontakcie, odpowie na wszelkie pytania i będzie dla Ciebie wsparciem podczas całej współpracy,
 • specjalisty SEO, którego zadaniem jest opracowanie, wdrożenie oraz kontrolowanie pozycjonowania Twojego sklepu,
 • specjalisty ds.content marketingu, który stworzy na Twoją stronę użyteczne i jakościowe treści, wspomagające klientów w podjęciu decyzji zakupowej,
 • specjalisty ds. SEO off-site, którego celem jest rozbudowa profilu linków przychodzących,
 • specjalisty ds. optymalizacji konwersji, który wykonuje wszelkie działania związane z zaangażowaniem użytkowników, minimalizowaniem liczby porzucanych koszyków, a ostatecznie osiągnięciem lepszych wyników sprzedażowych.

Jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami bez zastanowienia! Przekażemy Ci wszystkie potrzebne informacje, podzielimy się naszą wiedzą i przedstawimy, na jakim etapie są działania dla Twojego sklepu Comarch.

4

Nowoczesne strategie SEO zgodne z wymaganiami Google

Decydując się na współpracę z agencją Widoczni, możesz mieć pewność, że pozycjonowanie Twojego sklepu przyniesie oczekiwane efekty. Nasze strategie SEO cechuje wysoka skuteczność, ponieważ specjaliści należący do zespołu projektowego są na bieżąco z wymaganiami Google i bardzo dobrze znają ich algorytmy. Naszą wiedzę ciągle aktualizujemy, więc możesz być pewny, że wszystkie wykorzystywane przez nas praktyki są zgodne z najnowszymi trendami ze świata marketingu internetowego. Postaw na współpracę z profesjonalistami i szybko osiągnij swoje cele biznesowe!

5

Skuteczne i sprawdzone narzędzia SEO

Do działań SEO dla sklepu Comarch wykorzystujemy profesjonalne narzędzia analityczne, takie jak Senuto, Ahrefs, Semstorm, Surfer czy Netpeak Spider. Dzięki nim pozyskujemy twarde dane analityczne, które umożliwiają nam mierzenie wyników i analizę postępów. Następnie wyciągamy wnioski i określamy zmiany, które należy wdrożyć. Strategia SEO jest poddawana regularnej optymalizacji, by utrzymać jej aktualność i skuteczność.

6

Sumienne podejście i regularne raporty z działań

W agencji Widoczni bardzo cenimy i oczywiście praktykujemy jasną i rzetelną komunikację. Wiemy, jak cenne dla klientów jest bycie na bieżąco, więc zapewniamy cykliczne raporty informujące, na jakim etapie są nasze działania dla Twojego sklepu Comarch. W ramach współpracy zapewniamy stały kontakt i informujemy Cię o efektach, jakie przynosi pozycjonowanie. Jeśli otrzymany od nas raport będzie dla Ciebie niejasny, śmiało skontaktuj się z nami, wszystko Ci wytłumaczymy. Możemy połączyć się za pomocą komunikatora wideo lub telefonicznie.

7

Optymalizacja konwersji i UX

W ramach współpracy z agencją Widoczni otrzymujesz również podstawowe usługi UX oraz optymalizacji konwersji. Dzięki nim możesz zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenie, Twoja strona będzie dostosowana do potrzeb współczesnych użytkowników i wzbudzi większe zainteresowanie. To wszystko pomoże Ci zyskać większe przychody i rozwinąć biznes. Jako agencja dążymy do tego, by Twoja inwestycja w pozycjonowanie sklepu Comarch zwróciła się jak najszybciej — nasze kampanie finansują się same!

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Pozycjonowanie sklepów Comarch — poznaj usługi PRO SXO


Optymalizacja sklepu Comarch nastawiona na sprzedaż

Rozwijaj swój biznes razem z nami! W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów postanowiliśmy dodać do naszej oferty usługę PRO SXO. Jest to usługa premium, która łączy w sobie działania SEO, User Experience oraz optymalizację konwersji. Dzięki nim możliwe jest wyszukanie elementów, które utrudniają szybki i skuteczny proces zakupowy oraz opracowanie zmian i ich wdrożenie. PRO SXO umożliwia zdobycie efektywnego ruchu oraz zbudowanie świadomość i wiarygodności marki wśród potencjalnych klientów. Co możesz zyskać, korzystając z usługi UX dla sklepów zbudowanych za pomocą Comarch?

 • Ograniczenie liczby porzuconych koszyków.
 • Zysk z tego samego ruchu.
 • Bardziej aktywnych i zaangażowanych użytkowników.
 • Stronę dopasowaną do wymagań współczesnych użytkowników.
 • Efektywny ruch na stronie, prowadzący do konwersji.
 • Wzrost sprzedaży i szybki zwrot inwestycji w marketing internetowy.

Optymalizacja konwersji dla Comarch — sprzedawaj więcej i osiągnij sukces!

Jeśli chcesz skutecznie zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie Comarch, zdecyduj się na optymalizację konwersji. Dzięki działaniom CRO możesz prześcignąć konkurencję i zachęcić użytkowników do skorzystania właśnie z Twojej oferty. Zobacz, co robimy w ramach działań CRO i jakie przynosi to korzyści?

 • Optymalizujemy stronę koszyka zakupowego pod kątem UX, co minimalizuje liczbę porzuconych koszyków.
 • Proponujemy wdrożenie wewnętrznej wyszukiwarki i filtrowania, co pomaga klientom szybko przejść przez proces zakupowy.
 • Zachęcamy do dodania dodatkowych opcji wysyłki i płatności, tak aby każdy klient mógł wybrać opcję, z której lubi korzystać najbardziej.
 • Wprowadzamy zakupy bez rejestracji oraz skracamy formularze kontaktowe, dzięki czemu redukujemy czas realizacji zamówienia i zmniejszamy ryzyko rezygnacji z zakupu.
 • Pracujemy nad poprawą szybkości strony oraz dostosowujemy ją do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko, że klient zrezygnuje i skorzysta z konkurencyjnej oferty.


Zyskaj konwersje i sprzedaż dzięki optymalizacji UX dla platform Comarch

Skorzystaj z usługi PRO SXO i zadbaj o to, by Twoja strona była dostosowana do oczekiwań współczesnych użytkowników. Dzięki tym działaniom sprawimy, że Twoja strona:

 • będzie bogata w wartościowe treści, użyteczne dla potencjalnych klientów.
 • będzie pracowała sprawnie i szybko.
 • będzie łatwa w obsłudze i zrozumiała dla użytkowników.
 • pomoże w szybkim osiągnięciu celów związanych z biznesem i marketingiem.

Częścią naszych usług jest również planowanie i kontrolowaniem budżetu. Przygotowujemy strategię działania, którą możemy wdrożyć natychmiast przy określonym budżecie. Ponadto dbamy o optymalizację formularzy, nawigacji i przycisków na stronie, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkowników. Dążymy do tego, aby każdy odwiedzający Twoją stronę klient był zadowolony i polecał ją innym.

 

 

SEO + UX

Potrzebujesz czegoś więcej? Wybierz Pro SXO

Postaw na kompleksową usługę Pro SXO. W zakres działań SXO wchodzą m.in.:

 • Pozycjonowanie
 • Zaawansowana analityka
 • Optymalizacja konwersji
 • Optymalizacja UX

Pro SXO to usługa, która łączy w sobie skuteczne pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Wybierając Pro SXO otrzymujesz zaawansowaną analitykę strony i działań marketingu internetowego. To idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz już z pozycjonowania i chcesz maksymalizować wypracowywane efekty.

Łączymy moc analityki, user experience i pozycjonowania. Zobacz pełną ofertę.

Zobacz ofertę
widoczni 67

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Mamy rozwiązanie!

Person
Artboard
Funkcjonalność sklepu Comarch

Jak podkreśla producent, platforma Comarch e-Sklep wyróżnia się przede wszystkim pełną integracją ERP. To bogate oprogramowanie, oferujące swoim użytkownikom pakiet funkcji wspierających sprzedaż, m.in. integrację z Allegro, z porównywarkami cen, z mediami społecznościowymi. Sklep internetowy Comarch jest dostosowany do wyświetlania się na wszystkich urządzeniach, co dotyczy nie tylko samego sklepu, ale także panelu administratora. Oznacza to, że możesz zarządzać swoim sklepem z dowolnego miejsca i urządzenia. Producent obiecuje także wsparcie merytoryczne i techniczne.

 

Cena sklepu internetowego Comarch

Cena sklepu Comarch nie należy do wygórowanych, ale wadą jest brak możliwości wykupienia licencji bezterminowej. Sklep działa tylko w systemie SaaS i obowiązuje płatność co miesiąc. Niezbędne jest korzystanie z systemu ERP Comarch, więc użytkownicy, którzy go nie mają muszą wykupić system razem ze sklepem. W zależności od wybranej wersji systemu ERP koszt miesięczny sklepu internetowego to 99 zł lub 198 zł.

widoczni 12
widoczni 134 widoczni 139
Optymalizacja

Pozycjonowanie sklepu internetowego Comarch

Zgodnie z obietnicą producenta sklep internetowy Comarch jest w pełni dostosowany do działań optymalizacji sklepu i pozycjonowania w wyszukiwarkach, nie tylko w Google. Na swojej stronie producent nawiązuje m.in. do takich funkcji sklepu Comarch jak:

 • przyjazne adresy URL
 • edycja meta danych
 • generowanie mapy strony dla Google i Bing
 • definiowanie pliku robots.txt
 • szeroki wybór makr, m.in. @ProductName@, @GroupName@, @SiteName@, @SiteTitle@ i wiele innych.

źródło zdjęcia: comarch-cloud.pl

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Treści w sklepie internetowym Comarch Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu Comarch?

Pozycjonowanie Comarch Optima obejmuje także rozbudowę treści sklepu w wartościowe teksty: opisy produktów, teksty eksperckie i bogate teksty ofertowe. Platforma Comarch umożliwia łatwą edycję treści oraz optymalizację stron tekstowych zgodnie z wytycznymi pozycjonerów. Ważnym elementem jest także prosta edycja grafik ładowanych za pomocą panelu sklepu. Można na tym etapie zadbać o ich optymalizację pod pozycjonowanie sklepu w Google.

Sam dostęp do platformy Comarch jest sporą inwestycją. Dodatkowe koszty to m.in. usunięcie ze sklepu linka i autorstwa Comarch oraz certyfikat SSL. Pozycjonowanie Comarch Optima zależy od planowanych działań, wielkości sklepu oraz branży, w której działasz. Dzięki ułatwieniom na platformie pod kątem optymalizacji, nie musisz obawiać się kosztów związanych ze wsparciem informatyka przy wdrażaniu zaleceń optymalizacyjnych.

Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

160+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Najczęściej zadawane pytania dla Comarch SEO - optima

Czy platforma Comarch jest SEO Friendly?
Down arrow

Comarch to platformą, która może być polecana przez specjalistów SEO. A to za sprawą wielu udogodnień, które posiada to oprogramowanie. Pod kątem pozycjonowania szczególnie istotne są:

 • możliwość wprowadzenia przyjaznych adresów URL
 • edycja nagłówków
 • wprowadzenie tagów kanonicznych
 • edycja metadanych
 • możliwość przekierowań adresów URL
Od czego rozpocząć pozycjonowanie sklepu Comarch?
Down arrow

Działania SEO dla Comarch Optima to proces wieloetapowy. Elementem, który jako pierwszy powinien być poddany optymalizacji to tytuł strony. Znacznik <title> i sekcja <head> to jeden z najważniejszych czynników rankingowych, sprawdzanych przez Googleboty w trakcie indeksacji strony. Pamiętaj, aby w title strony zawarte były słowa kluczowe.

Czy Comarch oferuje wsparcie techniczne?
Down arrow

Platforma Comarch oferuje swoim klientom niezbędne wsparcie techniczne i merytoryczne przez cały czas trwania abonamentu. Dodatkowo klienci mogą wybierać spośród 5 różnych systemów zarządzania:

 • Comarch ERP XT - dedykowane jednoosobowym działalnością
 • Comarch ERP Optima- dedykowane małym i średnim firmom
 • Comarch ERP XL - dedykowane średnim i dużym firmom
 • Comarch ERP Altum - dedykowane międzynarodowym firmom i sieciom handlowym
 • Comarch ERP Enterprise - najbardziej rozbudowany system dla międzynarodowych korporacji

 

Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami.

Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Zobacz efekty u naszych klientów
widoczni 54