Promocja świąteczna! 1 miesiąc na SEO/ADS gratis!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie sklepu Ebexo Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Ebexo
Ebexo SEO

Pozycjonowanie Ebexo

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Oferujemy pozycjonowanie sklepów Ebexo. Nasi specjaliści z powodzeniem wypozycjonują sklep internetowy na każdej, również autorskiej platformie e-commerce. Co wiemy w kwestii SEO o Ebexo i czy to platforma godna uwagi?

Ebexo to polskie rozwiązanie e-commerce w systemie SaaS. Otrzymujemy platformę z mnóstwem funkcji w zakresie integracji w innymi systemami, realizacji e-mail i sms marketingu, narzędzi do zarządzania sprzedażą, w tym promocjami i wiele innych. Producent obiecuje atrakcyjny sklep internetowy RWD w niskiej cenie. Jednak to nie cena powinna decydować o wyborze platformy e-commerce. Sprawdzamy zatem możliwości SEO dla Ebexo - co można zrobić samemu w panelu, jakie funkcje obiecuje nam producent i czy sklep Ebexo łatwo wypozycjonować?

 

artboard
Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu Ebexo - dostępne funkcje

1

Przekierowania 301 i linki kanoniczne

W panelu sklepu Ebexo bez problemu ustawimy przekierowania 301 i linki kanoniczne. To niezwykle ważne dla SEO Ebexo, ponieważ umożliwia niwelowanie duplikacji treści. W każdym sklepie zmienia się co jakiś czas asortyment i przekierowanie z nieistniejących produktów również jest przydatne. Zamiast przekierowania, czasem jednak lepiej wyświetlić stronę 404, którą również przygotujemy w Ebexo zgodnie ze swoimi potrzebami, np. polecając na niej ostatnie nowości czy wyprzedaże.

2

Optymalizacja meta danych

Pozycjonowanie Ebexo nie byłoby efektywne bez łatwej zmiany meta danych. Zamiast wprowadzać zmiany w kodzie sklepu, możemy z łatwością w panelu ustawić unikalne title, description, alt dla zdjęć, ale również zadbać o nagłówki h1, h2, h3…

3

Budowa URLi

W panelu sklepu Ebexo łatwo wdrożymy linki przyjazne dla SEO. Powinny to być czytelne adresy URL, które jasno wskazują zawartość stron, np. nazwą produktu lub kategorii.

4

Automatyczne generowanie sitemapy

Mapa strony dodana do Google Search Console może usprawnić proces indeksowania strony. Z Ebexo mamy ułatwione zadanie, bo mapa generuje się automatycznie. Nie musimy o tym pamiętać, ani planować sobie takiego działania.

5

Dostęp do kodu sklepu

Pozycjonowanie sklepu czasem wymaga zmian w kodzie. Plusem Ebexo jest możliwość modyfikacji kodu, a nie tylko poleganie na funkcjach dostępnych w panelu. To dobra wiadomość dla pozycjonerów i o wiele większe możliwości pozycjonowania Ebexo.

6

Plik robots.txt

SEO Ebexo jest łatwiejsze dzięki łatwemu dostępowi do pliku robots.txt i możliwości wprowadzania modyfikacji z poziomu panelu użytkownika. Bez konieczności wrzucania ręcznie pliku na serwer. W pliku robots.txt m.in. wykluczymy strony, których nie chcemy indeksować i wskażemy robotom Google najważniejsze treści, na których indeksowaniu nam zależy.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

  • ogólna liczba wdrożeń
  • kraj pochodzenia
  • typ oprogramowania
  • cenę
  • liczbę sklepów w Polsce
  • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
sanpol logo
Skala

Widoczni w liczbach

Zoom

480+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

1100+

obsługiwanych klientów

Zoom

100+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej