Letnia promocja na SEO! 20% zniżki na pozycjonowanie od 20 do 30 czerwca!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie sklepu Ebexo Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Ebexo
Ebexo SEO

Pozycjonowanie Ebexo

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Oferujemy pozycjonowanie sklepów Ebexo. Nasi specjaliści z powodzeniem wypozycjonują sklep internetowy na każdej, również autorskiej platformie e-commerce. Co wiemy w kwestii SEO o Ebexo i czy to platforma godna uwagi?

Ebexo to polskie rozwiązanie e-commerce w systemie SaaS. Otrzymujemy platformę z mnóstwem funkcji w zakresie integracji w innymi systemami, realizacji e-mail i sms marketingu, narzędzi do zarządzania sprzedażą, w tym promocjami i wiele innych. Producent obiecuje atrakcyjny sklep internetowy RWD w niskiej cenie. Jednak to nie cena powinna decydować o wyborze platformy e-commerce. Sprawdzamy zatem możliwości SEO dla Ebexo - co można zrobić samemu w panelu, jakie funkcje obiecuje nam producent i czy sklep Ebexo łatwo wypozycjonować?

 

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
widoczni 73 widoczni 69 widoczni 66 widoczni 98
SEO

Pozycjonowanie sklepu Ebexo - dostępne funkcje

1

Przekierowania 301 i linki kanoniczne

W panelu sklepu Ebexo bez problemu ustawimy przekierowania 301 i linki kanoniczne. To niezwykle ważne dla SEO Ebexo, ponieważ umożliwia niwelowanie duplikacji treści. W każdym sklepie zmienia się co jakiś czas asortyment i przekierowanie z nieistniejących produktów również jest przydatne. Zamiast przekierowania, czasem jednak lepiej wyświetlić stronę 404, którą również przygotujemy w Ebexo zgodnie ze swoimi potrzebami, np. polecając na niej ostatnie nowości czy wyprzedaże.

2

Optymalizacja meta danych

Pozycjonowanie Ebexo nie byłoby efektywne bez łatwej zmiany meta danych. Zamiast wprowadzać zmiany w kodzie sklepu, możemy z łatwością w panelu ustawić unikalne title, description, alt dla zdjęć, ale również zadbać o nagłówki h1, h2, h3…

3

Budowa URLi

W panelu sklepu Ebexo łatwo wdrożymy linki przyjazne dla SEO. Powinny to być czytelne adresy URL, które jasno wskazują zawartość stron, np. nazwą produktu lub kategorii.

4

Automatyczne generowanie sitemapy

Mapa strony dodana do Google Search Console może usprawnić proces indeksowania strony. Z Ebexo mamy ułatwione zadanie, bo mapa generuje się automatycznie. Nie musimy o tym pamiętać, ani planować sobie takiego działania.

5

Dostęp do kodu sklepu

Pozycjonowanie sklepu czasem wymaga zmian w kodzie. Plusem Ebexo jest możliwość modyfikacji kodu, a nie tylko poleganie na funkcjach dostępnych w panelu. To dobra wiadomość dla pozycjonerów i o wiele większe możliwości pozycjonowania Ebexo.

6

Plik robots.txt

SEO Ebexo jest łatwiejsze dzięki łatwemu dostępowi do pliku robots.txt i możliwości wprowadzania modyfikacji z poziomu panelu użytkownika. Bez konieczności wrzucania ręcznie pliku na serwer. W pliku robots.txt m.in. wykluczymy strony, których nie chcemy indeksować i wskażemy robotom Google najważniejsze treści, na których indeksowaniu nam zależy.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

  • ogólna liczba wdrożeń
  • kraj pochodzenia
  • typ oprogramowania
  • cenę
  • liczbę sklepów w Polsce
  • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Skala

Widoczni w liczbach

450+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

widoczni 105
widoczni 142

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej