Od 22.01 do 31.01 skorzystaj z 20% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol p
Zwiększamy widoczność i zyski Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów IAI-Shop
SEO

Pozycjonowanie IAI-Shop

Optymalizacja SEO dla e-sklepu IAI Shop

Pozycjonowanie IAI Shop to ważny element budowania sprzedaży. Nasza agencja oferuje profesjonalną optymalizacje i pozycjonowanie sklepów Idosell.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych IAI Shop generuje policzalne korzyści w postaci większej liczby konwersji. To inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Nasze kampanie finansują się same!

 

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Idosell (dawniej IAI Shop):

 • widoczność sklepu w top 10 Google na wybrane frazy
 • większa liczba odwiedzin w sklepie
 • pozyskanie i zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym
 • rosnący zysk sklepu, znacznie przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
 • budowa popularności marki w sieci
 • opłacalna reklama – nie płacisz za kliknięcia

Czy jednak sklep IAI Shop jest przygotowany do kompleksowych działań z zakresu pozycjonowania?

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży

Pozycjonowanie Idosell (IAI Shop) - funkcjonalność platformy

Zgodnie z deklaracją producenta sklep IAI-Shop to przede wszystkim zaawansowana platforma e-commerce, która poradzi sobie z tysiącami zamówień. To rozwiązanie dla profesjonalistów. Sklep działa w modelu SaaS, co zapewnia klientom stałą opiekę techniczną i bieżące aktualizacje, ważne zarówno dla funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa sklepu internetowego. Sklep zawiera system do zarządzania sprzedażą, stanami magazynowymi oraz wersję multishop, pozwalającą na prowadzenie jednocześnie kilku sklepów internetowych. Pozycjonowanie IAI Shop umożliwiają funkcje panelu.

 

Cennik IAI-Shop

Sklep IAI Shop można zamówić także w wersji zaprojektowanej z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Firma oferuje usługę sklepu internetowego pod klucz, a także wdrożenia platformy. Nad jakością sklepu czuwa dział webmasterów, którzy odpowiadają za modyfikacje w systemie na życzenie klientów. To sprawia, że cena sklepu IAI Shop ustalana jest indywidualnie. W ofercie są jednak dostępne także gotowe systemy, których ceny kształtują się już od 149 zł miesięcznie.

widoczni 40
widoczni 42 widoczni 28
Optymalizacja

Pozycjonowanie IAI-Shop.

Sklep internetowy na platformie Idosell.

Zgodnie z opisem platformy IAI-Shop na stronie dystrybutora, jest to oprogramowanie przyjazne pozycjonerom. Co więcej, klienci, który chcąc wdrożyć pozycjonowanie Idosell (IAI Shop) uzyskują bezpłatny dostęp do wskazówek optymalizacyjnych. Dzięki temu wiele podstawowych działań SEO mogą wykonać samodzielnie.

Pozycjonowanie Idosell Shop (IAI Shop) dostarcza takich udogodnień, jak:

 • automatycznie generowane meta tagi
 • automatyczne generowanie linków kanonicznych
 • automatyczne generowanie rich snippets
 • możliwość optymalizacji strony w module SEO
 • generowanie mapy strony dla Google
 • integracja z Google Analytics
 • ułatwienie linkowania wewnętrznego
 • przyjazne adresy URL
blog sklep iai

źródło: www.iai-shop.com

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1

IAI Shop - co warto wiedzieć?

Znaczenie treści w pozycjonowaniu IAI-Shop

Ile kosztuje pozycjonowanie IAI shop dla sklepu internetowego?

Pozycjonowanie Idosell dla sklepu internetowego jest bardziej efektywne także dzięki prostej rozbudowie treści strony. Specjalne moduły pozycjonowania Idosell (IAI Shop): Aktualności i Blog pozwalają na cykliczne wzbogacanie treści sklepu internetowego IAI pod pozycjonowanie oraz w celach sprzedażowych. Wygląd i objętość opisów produktów to cechy uzależnione od szablonu sklepu, ale mogą być dostosowane przez zespół IAI-Shop. Pozycjonowanie IAI Shop nie powinno sprawiać trudności doświadczonym pozycjonerom, natomiast osoby początkujące wykonają podstawową optymalizację.

Koszt pozycjonowania IAI Shop dla sklepów internetowych uzależniony jest od liczby podstron, produktów, branży oraz celów sklepu. Dodatkowym czynnikiem kształtującym cenę pozycjonowania Idosell Shop są koszty związane ze zmianami w kodzie sklepu. Jeśli któreś ze zmian optymalizacyjnych nie będą mogły zostać wdrożone na poziomie panelu administratora, niezbędna będzie pomoc programisty i uzyskanie dostępu do kodu sklepu internetowego.

Skala

Widoczni w liczbach

od 1999 roku w branży

Ponad 100 specjalistów

Ponad 400 opinii

100% polski kapitał

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
widoczni 2
widoczni 4

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Pozycjonowanie IAI Shop FAQ - najczęściej zadawane pytania

Od czego zacząć pozycjonowanie IAI-shop (Idosell)?

Jeśli planujesz samodzielnie zająć się SEO swojego sklepu IAI-Shop rozpocznij od edytowania meta danych- title i description, które domyślnie nie posiadają zoptymalizowanych nazw. Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól zaznaczonych na czerwono, aby zapisać zmiany.

Jaka jest największa zaleta sklepu Idosell?

W porównaniu do innych platform dostępnych na rynku platforma Idosell posiada bardzo mocny i stale rozwijany silnik. Możesz zarządzać kilkoma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Oprogramowanie to udostępnia także szeroki wybór szablonów, zarówno płatnych, jak i darmowych. 

Czy można zintegrować Google Maps z platformą IAI-Shop?

Właściciele sklepów IAI-Shop mogą bez problemu zintegrować swoją witrynę z Mapami Google. Są one automatycznie wbudowane w oprogramowanie. Aby były widoczne w sklepie trzeba uzupełnić adres swojej firmy.

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej