Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu osCommerce Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów osCommerce
osCommerce SEO

Pozycjonowanie osCommerce

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Pozycjonujemy sklepy osCommerce. Mamy doświadczenie z każdą platformą SEO oraz z rozwiązaniami dedykowanymi. Jak oceniamy platformę osCommerce w kwestii pozycjonowania?

osCommerce po tym jak w 2021 roku ta bezpłatna platforma zyskała nowych właścicieli, zmienia się także jej funkcjonalność. O ile wcześniej spekulowano, czy osComerce w ogóle ma jeszcze rację bytu, teraz można przyglądać się jej rozwojowi. Co dla nas istotne? Liczymy na wiele nowych ułatwień osCommerce pod SEO. Ale to nie wszystko, czego potrzebuje właściciel sklepu internetowego - osCommerce ma stać się nowoczesną i przystępną platformą sklepową. Co oferuje nam już dziś w zakresie pozycjonowania, optymalizacji pod klienta i prezentowania oferty?

 

artboard
Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu osCommerce - dostępne funkcje

Podobnie jak wiele platform e-commerce, pozycjonowanie osCommerce znacznie ułatwiają (a czasem w ogóle umożliwiają) wtyczki i rozszerzenia. Zakładając, że użytkownik zaopatrzy się w niezbędne wtyczki, jakie działania optymalizacji SEO dla osCommerce może przeprowadzić samodzielnie z panelu sklepu?

1

SEO dla urządzeń mobilnych

Czy responsywność sklepu to wciąż zaleta? Tak, jeśli masz osCommerce. Pozycjonowanie sklepu bez wersji poprawnie wyświetlanej na komórkach to wyzwanie niemożliwe do wykonania. Jednak dopiero od niedawna osCommerce może chwalić się responsywnością.

2

Optymalizacja on-site osCommerce

Podstawową optymalizację on-site osCommerce przeprowadzisz bezpośrednio w panelu. Takie działania jak ustawienie przyjaznych adresów URL, zmiana title, nagłówków H czy optymalizacja alt zdjęć, nie będą wymagały od Ciebie zmian w kodzie.

3

Rich snippets

Może nie jest to funkcja typowo pod pozycjonowanie, ale z pewnością pozwala właścicielom sklepu osCommerce pozyskiwać ruch z Google. Możemy ustawić w panelu atrakcyjny, rozbudowany wygląd wyniku wyszukiwania dla sklepu osCommerce. Wypozycjonowany w top10 sklep na pewno dzięki temu zyska i zwiększy CTR.

4

Przekierowania 301

Nowy osCommerce to także łatwe we wdrożeniu przekierowania 301. Pozycjonowanie osCommerce dzięki temu jest o wiele łatwiejsze. Można z poziomu panelu ustawić zarówno przekierowania dla konkretnych podstron - produktów, kategorii, jak również globalnie dla całej strony (SEO redirects).

5

Integracja z narzędziami Google

Pozycjonujesz sklep osCommerce? Analityka powinna być Twoim codziennym nawykiem. ocCommerce ułatwia sprawę dzięki funkcji integracji sklepu z Google Analytics, Search Console i Tag Managerem. Dzięki temu wdrożenie raportu ecommerce w Analyticsie jest banalnie proste, a analiza skuteczności SEO osCommerce jest w zasięgu ręki.

6

Sitemapy osCommerce

W zakresie ułatwień dla pozycjonowania na pewno istotne jest generowanie map XML w osCommerce. Są generowane automatycznie w różnych wariantach. Wystarczy tylko zgłosić mapy w Google Search Console, aby zadbać o sprawniejsze indeksowanie sklepu w Google.

7

Szybkość ładowania się strony

Szybkość strony to jeden z czynników rankingowych Google. Dla dobra SEO osCommerce twórcy zadbali o to, by sklepu budowane na ich platformie odpowiadały normom szybkości, jakie przyjmuje Google w swoim teście Speed Insights.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

  • ogólna liczba wdrożeń
  • kraj pochodzenia
  • typ oprogramowania
  • cenę
  • liczbę sklepów w Polsce
  • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1

Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol
Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

80+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

170+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person