Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Zwiększamy widoczność i zyski Zależy Ci na skutecznym pozycjonowaniu sklepu Redcart? Zaufaj agencji SEO widoczni!
SEO

Pozycjonowanie sklepu Redcart z agencją widoczn

Prowadzisz sklep internetowy na platformie Redcart? Dowiedz się, jak skutecznie wypozycjonować go w Google!

1
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
2
Ponad 150 doświadczonych specjalistów
3
Przejrzyste zasady współpracy, bez długoterminowej umowy
4
Transparentność w raportowaniu wyników pozycjonowania
5
Wsparcie najlepszych narzędzi analitycznych
6
Optymalizacja konwersji jako element pozycjonowania internetowego
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami.

Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Zobacz efekty u naszych klientów
widoczni 54

Pozycjonowanie sklepu Redcart z agencją widoczni - co zyskasz?

Agencja widoczni dba o najwyższy standard usług SEO na rynku. Zastanawiasz się, dlaczego warto z nami współpracować? Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto dołączyć do grona naszych klientów!

1

Indywidualna strategia pozycjonowania sklepu Redcart

Nasza agencja tworzy indywidualne strategie SEO dla sklepów internetowych opartych na platformie Redcart. W procesie współpracy dopasowujemy strategię do specyfiki branży i wymagań klienta. Po wypełnieniu briefu i uzyskaniu dostępu do strony, nasz specjalista SEO analizuje priorytety klienta i wdraża odpowiednie działania. Tworzymy listę słów kluczowych, na które pozycjonujemy sklep, rozwijamy treści, strukturę strony, pozyskujemy linki oraz wykonujemy optymalizację techniczną.

2

Transparentność współpracy w procesie pozycjonowania

Przejrzystość działania to dla nas priorytet. zapewniamy naszym klientom stały kontakt i informujemy na bieżąco o postępie prowadzonych działaniach. Przesyłamy standardowe raporty SEO, a także inicjujemy spotkania online z opiekunami klientów. Naszym celem jest informowanie klientów o tym, jakie prace planujemy w danym czasie wdrażać, a także przedstawianie, jaki jest ich cel. Dążymy do tworzenia trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu.

3

Współpraca z dedykowanym zespołem specjalistów

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami – każdy klient w naszej agencji ma dostęp do zespołu ekspertów, którzy kompleksowo pracują nad jego projektem. W skład zespołu wchodzą specjalista ds. Customer Success, specjalista SEO, specjalista SEO off-site, specjalista ds. content marketingu oraz specjalista ds. optymalizacji konwersji. Dzięki specjalizacji każdej osoby zespół działa efektywnie i wydajnie. W razie takiej potrzeby, oferujemy również współpracę ze specjalistami ds. Google Ads - jest to szczególnie przydatne w okresach wzmożonej sprzedaży, np. przed świętami. Dzięki tak kompleksowej pracy budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

4

Pozycjonowanie sklepu Redcart z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi

Nasza agencja SEO wykorzystuje narzędzia takie jak Senuto, Ahrefs, Surfer oraz Netpeak Spider do profesjonalnego pozycjonowania sklepu. Są to znane i cenione w branży narzędzia do optymalizacji SEO w e-commerce. Dodatkowo, analizujemy dane z Google Analytics i Google Search Console w celu lepszego zrozumienia danych i dostosowania strategii do konkretnych potrzeb. Dzięki specjalistycznej wiedzy i narzędziom agencja osiąga najlepsze wyniki w kampaniach SEO dla swoich klientów.

5

Dostęp do darmowej wiedzy od ekspertów

W agencji Widoczni, poza tym, że skupiamy się na osiąganiu konkretnych wyników dla klientów, zapewniamy również dostęp do darmowej wiedzy od ekspertów. Nasza firma angażuje klientów w proces i edukuje ich poprzez regularne szkolenia online lub stacjonarne, które dotyczą różnych dziedzin marketingu internetowego, takich jak analiza internetowa, pozycjonowanie, Google Ads oraz budowanie wizerunku na LinkedIn. Widoczni stawiają na podejście kompleksowe, dlatego pozycjonowanie sklepu Redcart z naszą firmą to inwestycja, która zwraca się przedsiębiorcom w wielu aspektach, nie tylko w kwestii zwiększenia widoczności strony.

6

Nastawienie na zwiększenie wyników sprzedażowych klienta

Nasza agencja marketingu internetowego - Widoczni - koncentruje się na realnym zwiększeniu wyników sprzedażowych swoich klientów. Nie tylko dbamy o profesjonalizm i jakość swoich działań SEO, ale również o optymalizację konwersji na stronie. Celem jest zwiększenie sprzedaży i zysków klientów. Dzięki specjalistycznemu pozycjonowaniu, agencja zapewnia wzrost przychodów oraz ilości klientów, dzięki czemu nasi klienci mogą samodzielnie przekonać się o słuszności naszego motto - "Nasze kampanie finansują się same".

Pozycjonowanie sklepu Redcart z agencją widoczni - jak wygląda proces współpracy?

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać profesjonalna optymalizacja SEO sklepów Redcart? Zobacz jak robi to agencja widoczni!

1

Audyt sklepu internetowego Redcart

Na początku naszej współpracy przeprowadzamy audyt Twojego sklepu internetowego Redcart. Dzięki temu procesowi poznajemy aktualny stan Twojej witryny oraz wskażemy błędy, które mogą wpłynąć na jej pozycjonowanie i indeksowanie w Google. Szczególną uwagę przykładamy do analizy funkcji strony, które mogą utrudniać osiągnięcie sukcesu w dziedzinie SEO oraz konwersji.

2
Optymalizacja techniczna sklepu Redcart

Optymalizacja techniczna sklepu Redcart jest bardzo ważnym etapem w pozycjonowaniu. Jego celem jest usprawnienie wszelkich aspektów technicznych witryny, co usprawni jej indeksowanie i zwiększy pozytywną ocenę przez roboty wyszukiwarek. W ramach naszych działań zajmujemy się między innymi eliminacją duplikacji treści, poprawą szybkości ładowania się strony oraz usuwaniem problemów z przekierowaniami. Nasze działania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i aktualnej sytuacji wyjściowej sklepu Redcart.

3

Optymalizacja on-site sklepu Redcart

Optymalizacja on-site sklepu Redcart to stałe zadanie, które wykonujemy regularnie w ramach procesu pozycjonowania. Na tym etapie koncentrujemy się przede wszystkim na rozbudowie treści i wzbogaceniem jej o kluczowe słowa dopasowane do Twojego biznesu. Ważnym elementem jest także przygotowanie przejrzystej struktury strony oraz skutecznego wewnętrznego linkowania.

4

Optymalizacja off-site sklepu Redcart

Na tym etapie skupiamy się na budowaniu naturalnego i silnego profilu linków wychodzących z innych stron internetowych. Warto podkreślić, że pracujemy nad tym aspektem przez cały okres współpracy, wykorzystując różne narzędzia i metody, aby zwiększyć wiarygodność Twojej witryny w oczach wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie miała większą szansę na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

5

Optymalizacja konwersji sklepu Redcart

W agencji widoczni uważamy, że duża liczba odwiedzin na stronie to nie jedyny wskaźnik sukcesu. Dlatego, oprócz pozyskiwania ruchu, skupiamy się również na procesie konwersji. Przeprowadzamy analizę zachowań użytkowników na stronie, aby zrozumieć, jakie elementy wpływają na decyzje zakupowe lub złożenie zapytania ofertowego. Na podstawie tych informacji wprowadzamy odpowiednie rozwiązania, które pomogą w zwiększeniu skuteczności Twojego sklepu internetowego i przełożą się na realne wyniki biznesowe. Naszym celem jest maksymalizacja konwersji, a nie tylko liczby odwiedzin.

6

Analityka wyników SEO sklepu Redcart

Jesteśmy przekonani, że analiza własnych wyników i śledzenie konkurencji to kluczowe elementy skutecznego pozycjonowania sklepu internetowego. W naszej agencji korzystamy z najlepszych narzędzi SEO, takich jak Surfer, Senuto, SEMSTORM i Ahrefs, aby uzyskać kompleksowe dane dotyczące w tym temacie. Dzięki regularnej analityce jesteśmy w stanie optymalizować strategię SEO sklepów Redcart i osiągać satysfakcjonujące efekty dla naszych klientów.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Mamy rozwiązanie!

Person

Optymalizacja SEO sklepu Redcart - korzyści współpracy z agencją widoczni

Agencja widoczni to doskonały wybór, jeśli chcesz poprawić widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania, zwiększyć ruch na swojej stronie, a także zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym na platformie Redcart. Jako eksperci w dziedzinie SEO, możemy pomóc Ci w zaprojektowaniu i realizacji skutecznej strategii, która zwiększy Twoją pozycję na rynku i pozwoli Ci osiągnąć sukces.

Kiedy zdecydować się na pozycjonowanie sklepu Redcart z agencją SEO?

Jeśli chcesz zwiększyć zasięg swojego sklepu internetowego, przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć swoją sprzedaż, warto rozważyć pozycjonowanie SEO z profesjonalną agencją. Szczególnie warto skorzystać z pomocy ekspertów, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Samodzielne pozycjonowanie swojego sklepu internetowego na platformie typu Redcart może prowadzić do popełnienia podstawowych błędów, przepalenia budżetu, utraty widoczności, a nawet wykluczenia z wyników wyszukiwania Google. Nieprzestrzeganie zasad Google może prowadzić do poniesienia wysokich kosztów, dlatego warto zwrócić się o pomoc do zaufanej agencji marketingowej, która cieszy się pozytywnymi opiniami w internecie i oferuje skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze skutecznej agencji SEO, polecamy Ci zapoznanie się z naszym rankingiem największych agencji SEO w Polsce na rok 2023. Wybór odpowiedniej agencji jest kluczowy dla sukcesu Twojego biznesu, dlatego warto skorzystać z usług firmy, która oferuje przejrzyste i transparentne warunki współpracy, a także zapewnia wsparcie doświadczonych profesjonalistów i raportowanie wyników SEO. Pamiętaj, że przy wyborze agencji nie musisz kierować się lokalizacją firmy - pozycjonowanie stron internetowych to usługa wykonywana w 100% zdalnie, dlatego ważniejsze jest, by kierować się jakością oferowanych przez agencję usług.

 

 

Redcart - dowiedz się więcej o platformie

Czy Redcart to dobry wybór pod pozycjonowanie?

Na naszym blogu znajdziesz szczegółowy opis platformy Redcart, w tym podstawowe informacje o jej przeznaczeniu, cennik oraz dostępne funkcjonalności SEO i sprzedażowe. Zapoznaj się z tymi informacjami i dokonaj najlepszego wyboru dla Twojego biznesu.

 

Sprawdź najważniejsze informacje o platformie Redcart!
platforma e commerce

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

  • ogólna liczba wdrożeń
  • kraj pochodzenia
  • typ oprogramowania
  • cenę
  • liczbę sklepów w Polsce
  • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol
Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

170+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Wizard