Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu Shopgold Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Shopgold
SEO

Pozycjonowanie Shopgold


Zbuduj sukces finansowy sklepu Shopgold dzięki SEO!

Pozycjonowanie sklepu Shopgold pozwoli Ci prześcignąć konkurencję bez wydawania setek tysięcy na reklamę! Usługi SEO skierowane do właścicieli sklepów zbudowanych na platformie Shopgold pozwalają w rozsądnej cenie dotrzeć do całych klientów, zbudować widoczność biznesu e-commerce w sieci oraz zwiększyć sprzedaż. Sprawdź, jak pozycjonowanie sklepu może rozwinąć Twój biznes.

 

1
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
2
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
3
Ponad 150 doświadczonych specjalistów
4
Przejrzyste zasady współpracy, bez długoterminowej umowy
5
Transparentność w raportowaniu wyników pozycjonowania
6
Optymalizacja konwersji jako element pozycjonowania internetowego
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami.

Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Zobacz efekty u naszych klientów
widoczni 54

Pozycjonowanie sklepu Shopgold - poznaj realne korzyści SEO

Pozycjonowanie sklepu Shopgold naprawdę działa - przekonały się o tym setki klientów, którzy z nami współpracują. Dołącz do ich grona, a Twoja działalność nabierze tempa i postaw na realny rozwój. Zobacz, co zyskasz dzięki strategii SEO.

1

Zbudujesz widoczność w wyszukiwarce Google

Twojego sklepu nie ma w Google? Dla użytkowników oznacza to tylko jedno - on nie istnieje. Możesz to zmienić, inwestując w pozycjonowanie sklepu Shopgold przez specjalistów z agencji widoczni. W efekcie działań SEO strona Twojego sklepu znajdzie się na wysokich pozycjach w Google, a to pozwoli przyciągnąć potencjalnych klientów.

2

Zwiększysz ruch na stronie sklepu Shopgold

Nie ma sukcesu sklepu internetowego bez ruchu! Jak go zbudować? W tym celu zainwestuj w pozycjonowanie sklepu Shopgold. Wysoka widoczność sprawi, że więcej użytkowników zdecyduje się kliknąć link w wynikach organicznych i przejść do witryny Twojego biznesu e-commerce. A więcej użytkowników to i więcej potencjalnych klientów.

3

Zyskasz angażujący content, który naprawdę sprzedaje

Nie ma pozycjonowania sklepu bez treści. Dzięki działaniom SEO dla sklepu Shopgold zyskasz treści, które naprawdę wspierają pozyskiwanie konwersji i przekonują odbiorców do zakupu. Za pomocą contentu zbudujemy siłę i świadomość Twojej marki. Wartościowe zestawienia, raporty, treści blogowe? To Twój klucz do sukcesu w pozycjonowaniu sklepu i budowy wizerunku eksperta w branży.

4

Zbudujesz wizerunek marki

Chcesz przyciągnąć klientów do sklepu? Musisz im coś zaoferować i pokazać, kim jesteś i jakie wartości Ci przyświecają. Możesz to zrobić dzięki pozycjonowaniu sklepu - za pomocą treści pokażesz, że znasz się na produktach, które sprzedajesz, i potrafisz doradzić klientom, jakie cechy produktu mogą być dla nich ważne. W ten sposób być może przyciągniesz użytkowników, którzy po zapoznaniu się z treściami zdecydują się na dokonanie zakupu w Twoim sklepie Shopgold.

5

Kilkukrotnie zwiększysz sprzedaż w sklepie Shopgold

5-krotny wzrost sprzedaży dzięki pozycjonowaniu? To możliwe! Wielu naszych klientów zanotowało kilkukrotny wzrost przychodóœ na skutek działań SEO dla sklepów zbudowanych na platformie Shopgold. Możesz do nich dołączyć, pod warunkiem że będziesz cierpliwy i poczekasz na efekty. Pamiętaj, że pozycjonowanie sklepu Shopgold to działanie długofalowe, zorientowane na efekty w długiej perspektywie. I Ty zdecyduj się zwielokrotnić swoje przychody z agencją widoczni!

Pozycjonowanie sklepu Shopgold z agencją widoczni. Zobacz, jak budujemy Twój sukces w SEO

Jak budujemy skuteczną strategię SEO dla sklepu Shopgold? Sprawdź nasze doświadczenia!

1

Poznaj sytuację sklepu w swojej branży

Chcesz prześcignąć konkurencję i dowiedzieć się, jak pozycjonuje swój sklep? Postaw na współpracę z naszą agencją! Od początku działań skupiamy się na Twoich celach i sytuacji biznesowej. Współpracę rozpoczynamy od audytu SEO sklepu, dzięki któremu poznajemy sytuację Twojego sklepu na tle branży i oceniamy zakres prac. Dzięki temu wiesz, kiedy osiągniesz pierwsze efekty i jakie prace musimy wykonać.

2

Określ swoje cele biznesowe

By działać skutecznie, musimy wiedzieć, dokąd zmierzamy. Dlatego też wspólnie określamy cele biznesowe dla sklepu Shopgold, uwzględniając sytuację w branży. Wskazujemy także, w jakim czasie chcemy osiągnąć efekty. Przeanalizujemy wskaźniki wydajności Twojego sklepu, zidentyfikujemy elementy, które mogą wymagać optymalizacji i wdrożymy działania w oparciu o twarde dane analityczne. Stworzymy efektywną strategię SEO dla sklepu Shopgold, a następnie wskażemy, jakie działania zbudują widoczność, ruch i sprzedaż. Nie masz wiedzy o pozycjonowaniu? Nic straconego - u nas wyjaśniamy, jak działa marketing internetowy, a także edukujemy jasny i przystępny sposób.

3

Współpracuj z doświadczonym zespołem ekspertów

W agencji widoczny wiemy, co to współpraca, dlatego nie działamy w pojedynkę. Wiemy, że tylko zgrany i kompetentny zespół jest w stanie wygenerować najlepsze efekty dla sklepów Shopgold. Dlatego też każdy z klientów współpracuje z dedykowanym zespołem projektowym, który tworzą:

 • specjalista SEO - dzięki niemu zyskujesz spójną strategię pozycjonowania sklepu Shopgold,
 • specjalista Customer Success - który zapewnia stały kontakt i dba o rozwój Twojego biznesu e-commerce, proponując nowe rozwiązania,
 • specjalista ds. content marketingu, który wspiera strategię SEO poprzez tworzenie spójnych i wartościowych treści zachęcających do konwersji,
 • specjalista ds. SEO off-site, który realizuje proces pozyskiwania linków przychodzących,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji, który sprawi, że strona Twojego sklepy pozyska więcej użytkowników i konwersji.
4

Poznaj kulisy marketingu internetowego z agencją widoczni

W agencji widoczni zyskasz nie tylko usługę SEO dopasowaną do potrzeb sklepu Shopgold, ale także rzetelną wiedzę o marketingu internetowym. Zapewniamy szkolenia (stacjonarne i online) w cenie działań, dzięki którym rozwiniesz swoją wiedzę o reklamie sklepu w sieci. Rozwijaj swoją markę na LinkedIn, poznaj ekosystem Google Ads, zrozum, jak działa pozycjonowanie sklepu - u nas otrzymasz to wszystko bez wydawania środków na dodatkowe szkolenia.

5

Zbuduj strategię SEO opartą o dane

Uniknij błędów konkurencji i od początku postaw na profesjonalizm! W naszej agencji nie działamy po omacku - budujemy strategię dla sklepu Shopgold opartą o twarde dane analityczne. Pracujemy z narzędziami SEO docenianymi przez ekspertów na całym świecie, wyciągamy rzetelne wnioski i wdrażamy optymalizacje z uwzględnieniem odpowiednio dobranych wskaźników. Skorzystaj z doświadczenia agencji mającej kilkaset pozytywnych opinii klientów i ponad 20 lat doświadczenia w branży! U nas znajdziesz aktualną wiedzę i strategię SEO dopasowaną do Twoich potrzeb.

6

Weryfikuj efekty dzięki obszernym raportom

Nie boimy się weryfikować efektów naszej pracy, dlatego co miesiąc przesyłamy klientom obszerny raport z najważniejszymi wskaźnikami. Dzięki temu wiemy, czy zmierzamy we właściwym kierunku, i tą wiedzą dzielimy się z klientami. Dbamy także o regularny kontakt, który sami aktywnie inicjujemy, Wszystko po to, by wiedzieć, że klient jest zadowolony z usługi i wie, na jakim etapie prac się znajdujemy. W razie potrzeby umawiamy się z klientem na spotkanie na żywo lub online, by rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytania.

7

Zwiększaj sprzedaż dzięki optymalizacji konwersji

Nasze kampanie finansują się same - to nie tylko hasło reklamowe, ale rzeczywisty efekt w sklepach Shopgold. Wszystko dlatego, że w cenie usługi SEO dla sklepów realizujemy także podstawową optymalizację konwersji. W ten sposób sprawiamy, że Twój sklep pozyskuje więcej klientów, generuje wyższe zyski i większą liczbę konwersji. Zapewnij użytkownikom doskonałe doświadczenia, a sobie sukces finansowy, wybierając pozycjonowanie sklepu Shopgold z ekspertami agencji widoczni.

8

Sprzedawaj więcej w sklepie Shopgold

Oczekujesz od pozycjonowania czegoś więcej niż wzrost widoczności i ruchu? U nas to dostaniesz! W agencji widoczni stawiamy sobie cele sprzedażowe, dlatego też nasi klienci dzięki SEO generują wyższą sprzedaż i naprawdę zarabiają. Przekonaj się o tym sam i dołącz do grona klientów jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce, która zrealizowała setki udanych kampanii.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

PRO SXO - specjalna usługa dla sklepów Shopgold

Nie poprzestawaj na pozycjonowaniu! Dla wymagających klientów przygotowaliśmy usługę PRO SXO, która łączy pozycjonowanie sklepu Shopgold z optymalizacją konwersji oraz User Experience. W efekcie zyskasz więcej zadowolonych klientów bez wydawania nawet złotówki więcej na marketing! Sprawdź, jak realizujemy optymalizację konwersji i w jaki sposób działania te przekładają się na sytuację biznesową i finansową Twojego sklepu zbudowanego na platformie Shopgold.

Optymalizacja konwersji dla sklepów Shopgold, czyli jak zarabiać więcej dzięki SXO?

W jaki sposób optymalizacja konwersji może Ci pomóc realizować więcej zamówień i generować wyższą sprzedaż? Dzięki działaniom CRO:

 • ułatwiasz odbiorcom drogę do realizacji konwersji (zakupu),
 • docierasz do użytkowników znajdujących się na ostatnim etapie ścieżki zakupowej, zorientowanych na wybór konkretnego produktu,
 • zwiększasz poziom konwersji w sklepie Shopgold
 • zwiększasz przychody w ramach tego samego ruchu,
 • zyskujesz twarde dane o użytkownikach, ich potrzebach i zachowaniach,
 • poznasz zwyczaje użytkowników w zakresie zakupów w internecie i poruszania się po witrynie sklepu Shopgold,
 • likwidujesz problemy, które mogą przeszkodzić użytkownikom w konwersji.

Działania CRO zwiększają satysfakcję użytkowników z interakcji ze stroną, a także wdrażają zmiany, które ułatwiają wybór właściwego produktu i realizację zamówienia. Dzięki optymalizacji konwersji Twój sklep Shopgold przyciągnie użytkowników funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Poznaj zakres działań, które realizujemy dla Twojego sklepu zbudowanego na platformie e-commerce Shopgold:

 • wdrażamy wewnętrzną wyszukiwarkę oraz filtrowanie w sklepie PrestaShop,
 • dodajemy możliwość dokonania zakupu bez rejestracji,
 • ograniczamy długość i liczbę formularzy do wypełnienia jedynie do niezbędnych danych,
 • sugerujemy dodanie nowych metod płatności i dostawy,
 • ograniczamy liczbę porzuconych koszyków,
 • poprawiamy menu i nawigację, by ułatwić użytkownikom drogę do odnalezienia konkretnego produktu,
 • wdrażamy cross-selling i up-selling, dzięki czemu generujesz wyższą średnią kwotę zamówienia,
 • optymalizujemy przyciski na stronie,
 • poprawiamy UX strony koszyka zakupowego,
 • zwiększamy ROAS bez podnoszenia wydatków na reklamę i pozycjonowanie sklepu Shopgold.

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Mamy rozwiązanie!

Person

Optymalizacja UX w ramach SEO dla Shopgold

Zobacz, co zyskasz, inwestując w pozycjonowanie sklepu w agencji widoczni. Poznaj tajniki działań optymalizacyjnych User Experience, w ramach których:

 • poprawiamy skuteczność zbierania i analizy danych poprzez implementację narzędzi Google Optimize, Yandex.metrica, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager do zbierania i analizy danych,
 • weryfikujemy aktualny stan witryny, wykonując audyt strony pod kątem rozwiązań UX,
 • poprawiamy szybkość ładowania strony, by ograniczyć współczynnik odrzuceń,
 • optymalizujemy witrynę Shopgold pod kątem działania na urządzeniach mobilnych, by ułatwić dokonywanie transakcji za pomocą smartfonów,
 • poprawiamy nawigację na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych oraz laptopach,
 • wdrażamy wewnętrzną wyszukiwarkę i filtrowania, by zwiększyć zaangażowanie oraz satysfakcję odbiorców,
 • przeprowadzamy analizę ergonomii i użyteczności różnych elementów w witrynie sklepu (np. przyciski, CTA, formularze).
SEO + UX

Potrzebujesz czegoś więcej? Wybierz Pro SXO

Postaw na kompleksową usługę Pro SXO. W zakres działań SXO wchodzą m.in.:

 • Pozycjonowanie
 • Zaawansowana analityka
 • Optymalizacja konwersji
 • Optymalizacja UX

Pro SXO to usługa, która łączy w sobie skuteczne pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Wybierając Pro SXO otrzymujesz zaawansowaną analitykę strony i działań marketingu internetowego. To idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz już z pozycjonowania i chcesz maksymalizować wypracowywane efekty.

Łączymy moc analityki, user experience i pozycjonowania. Zobacz pełną ofertę.

Zobacz ofertę
widoczni 67
artboard
Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu Shopgold - dostępne funkcje

SEO dla Shopgold ułatwiają funkcje platformy. Producent zapewnia, że platforma e-commerce Shopgold jest przyjazna dla pozycjonowania. Warto zauważyć, że poza typowymi działami pod SEO, platforma ułatwia realizację także innych działań, które mają wpływ na pozycjonowanie, jak chociażby zarządzanie opiniami użytkowników. Przyjrzyjmy się jak Shopgold sprawdza się w pozycjonowaniu.

1

Przyjazne adresy URL

Shopgold umożliwia wprowadzenie przyjaznych adresów URL, czyli takich, które w czytelny sposób opisują zawartość podstrony. Nie jest to najważniejsze działanie w SEO, ale wybór takich adresów należy do dobrych praktyk pozycjonowania sklepów.

2

Optymalizacja meta danych

Możliwość wprowadzenia unikalnych tytułów (meta title) dla wszystkich podstron sklepu Shopgold to niewątpliwa zaleta. Warto podkreślić, że optymalizacja meta danych należy do jednego z najważniejszych działań optymalizacji on-site. W szczególności cieszy możliwość ustawiania unikalnego title i description dla produktów i ich kategorii. Istotne jest również ustawianie h1,h2,h3…, atrybutów alt i innych meta tagów.

3

Łatwe wdrożenie danych strukturalnych

Stosowanie kodu Schema jest obecnie uważane za dobrą praktykę, zarówno z myślą o klientach, jak i w ramach pozycjonowania sklepu. Shopgold umożliwia zarządzanie mikrodanymi Google z poziomu panelu sklepu. Możemy w ten sposób uatrakcyjnić wygląd wyniku wyszukiwania dla swoich produktów i kategorii, np. poprzez dodanie informacji o cenie, dostępności i opinii.

4

Generowanie sitemapy

Z panelu sklepu Shopgold łatwo wygenerujesz mapę witryny. To nie jest działanie SEO, ale jednak dobra praktyka w trosce o poprawne i szybkie indeksowanie sklepu. Przy cyklicznie zmieniające się ofercie sklepu dodawanie aktualnej mapy do Google Search Console jest zalecane.

5

Optymalny kod

Trudno nazwać ten punkt funkcją pod pozycjonowanie. Jednak producent podkreśla, że Shopgold jest przyjazny SEO dzięki zoptymalizowanemu kodowi HTML5. Rzeczywiście zaletą jest to, że nie stosuje obciążających stronę kodów, które w dodatku mogą powodować niepoprawne wyświetlanie się sklepu.

6

Analityka SEO

Prowadząc pozycjonowanie dla Shopgold, czy jakiekolwiek inne działana marketingu internetowego, na pewno docenimy łatwą integrację sklepu z Google Analytics i innymi zewnętrznymi narzędziami.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol
Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

170+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Homepage