Letnia promocja na SEO! 20% zniżki na pozycjonowanie od 20 do 30 czerwca!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu Shopgold Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Shopgold
Shopgold SEO

Pozycjonowanie Shopgold

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Oferujemy pozycjonowanie sklepu Shopgold. Realizujemy pozycjonowanie wszystkich sklepów, również autorskich. Zobacz naszą ofertę!

Shopgold oferuje dwa typy produktów - gotowy sklep internetowy z serwerem i domeną lub samo oprogramowanie sklepu do wdrożenia na własnym serwerze. To oferta dla osób, które szukają platformy e-commerce płatnej jednorazowo, bez ponoszenia regularnych kosztów abonamentu. Producent zapewnia, że sklep Shopgold to oprogramowanie o rozbudowanej funkcjonalności i możliwościach integracji z zewnętrznymi systemami. Jest przyjazny zarówno dla dużych, jak i małych sklepów. Decydując się na Shopgold, otrzymujesz dostęp do szeregu funkcji w zakresie zarządzania produktami, kategoriami, sprzedażą, bazą klientów i wiele innych. Dla sklepu dostępne są różne szablony graficzne, więc możesz dopasować platformę Shopgold do własnych upodobań. Dla nas kluczowe jest jednak jak wygląda pozycjonowanie Shopgold. Czy to platforma przystosowana do SEO? Sprawdzamy!

 

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
widoczni 4 widoczni 5 widoczni 37 widoczni 30
SEO

Pozycjonowanie sklepu Shopgold - dostępne funkcje

SEO dla Shopgold ułatwiają funkcje platformy. Producent zapewnia, że platforma e-commerce Shopgold jest przyjazna dla pozycjonowania. Warto zauważyć, że poza typowymi działami pod SEO, platforma ułatwia realizację także innych działań, które mają wpływ na pozycjonowanie, jak chociażby zarządzanie opiniami użytkowników. Przyjrzyjmy się jak Shopgold sprawdza się w pozycjonowaniu.

1

Przyjazne adresy URL

Shopgold umożliwia wprowadzenie przyjaznych adresów URL, czyli takich, które w czytelny sposób opisują zawartość podstrony. Nie jest to najważniejsze działanie w SEO, ale wybór takich adresów należy do dobrych praktyk pozycjonowania sklepów.

2

Optymalizacja meta danych

Możliwość wprowadzenia unikalnych tytułów (meta title) dla wszystkich podstron sklepu Shopgold to niewątpliwa zaleta. Warto podkreślić, że optymalizacja meta danych należy do jednego z najważniejszych działań optymalizacji on-site. W szczególności cieszy możliwość ustawiania unikalnego title i description dla produktów i ich kategorii. Istotne jest również ustawianie h1,h2,h3…, atrybutów alt i innych meta tagów.

3

Łatwe wdrożenie danych strukturalnych

Stosowanie kodu Schema jest obecnie uważane za dobrą praktykę, zarówno z myślą o klientach, jak i w ramach pozycjonowania sklepu. Shopgold umożliwia zarządzanie mikrodanymi Google z poziomu panelu sklepu. Możemy w ten sposób uatrakcyjnić wygląd wyniku wyszukiwania dla swoich produktów i kategorii, np. poprzez dodanie informacji o cenie, dostępności i opinii.

4

Generowanie sitemapy

Z panelu sklepu Shopgold łatwo wygenerujesz mapę witryny. To nie jest działanie SEO, ale jednak dobra praktyka w trosce o poprawne i szybkie indeksowanie sklepu. Przy cyklicznie zmieniające się ofercie sklepu dodawanie aktualnej mapy do Google Search Console jest zalecane.

5

Optymalny kod

Trudno nazwać ten punkt funkcją pod pozycjonowanie. Jednak producent podkreśla, że Shopgold jest przyjazny SEO dzięki zoptymalizowanemu kodowi HTML5. Rzeczywiście zaletą jest to, że nie stosuje obciążających stronę kodów, które w dodatku mogą powodować niepoprawne wyświetlanie się sklepu.

6

Analityka SEO

Prowadząc pozycjonowanie dla Shopgold, czy jakiekolwiek inne działana marketingu internetowego, na pewno docenimy łatwą integrację sklepu z Google Analytics i innymi zewnętrznymi narzędziami.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

  • ogólna liczba wdrożeń
  • kraj pochodzenia
  • typ oprogramowania
  • cenę
  • liczbę sklepów w Polsce
  • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Skala

Widoczni w liczbach

450+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

widoczni 35
widoczni 145

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej