Od 22.01 do 31.01 skorzystaj z 20% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol p
Zwiększamy widoczność i zyski Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Shopify
Skuteczna Agencja Shopify

Pozycjonowanie Shopify i Optymalizacja SEO Sklepu

Shopify jest w Polsce coraz bardziej popularną platformą sklepową. W naszej agencji realizujemy pozycjonowanie Shopify. W ramach przystępnych pakietów SEO dla sklepów przeprowadzamy kompleksowe działania optymalizacyjne, rozbudowę treści strony i inne usługi wchodzące w skład pozycjonowania sklepów internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych generuje policzalne korzyści w postaci większej liczby konwersji. To inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Nasze kampanie finansują się same!

 

Poznaj najważniejsze korzyści pozycjonowania Shopify:

 • widoczność sklepu w top 10 Google na wybrane frazy
 • większa liczba odwiedzin w sklepie
 • pozyskanie i zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym
 • rosnący zysk sklepu, znacznie przewyższający koszt inwestycji w pozycjonowanie
 • budowa popularności marki w sieci
 • opłacalna reklama – nie płacisz za kliknięcia

Czy pozycjonowanie sklepu Shopify może przebiegać sprawnie? Oczywiście! Zaufaj skutecznej agencji SEO od Shopify!

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży

Pozycjonowanie Shopify a funkcjonalność sklepu

Shopify to kanadyjska platforma sklepowa, która promowana jest jako skuteczne narzędzie sprzedażowe. Producent stawia na wygląd, projekt i funkcjonalność sklepu. O sukcesie platformy może świadczyć zainteresowanie nią na całym świecie. Shopify to sklep internetowy częściowo przetłumaczony na język polski, natomiast elementy nieprzetłumaczone trzeba zmienić z pomocą tłumacza i programisty, ponieważ wymagane są zmiany w kodzie. Warto tu dodać, że w razie problemów z oprogramowaniem support Shopify jest dostępny 7 dni w tygodniu 24h/dobę!

 

Sklep Shopify w Polsce

Oprogramowanie Shopify posiada szereg mocnych stron, m.in. standardowe już w świecie e-commerce integracje z mediami społecznościowymi, systemem mailingowym, płatnościami elektronicznymi i wiele innych. Oferuje także integrację z Amazonem, ale akurat na polskim rynku bardziej przydatna jest integracja z Allegro. Koszt dostępu do Shopify kształtuje się miesięcznie od 29 do 299 dolarów, w zależności od pakietu, na jaki się zdecydujemy. Ceny są więc porównywalne do polskich platform sklepowych.

widoczni 107
widoczni 119 widoczni 71
shopify 2

źródło: shopify.com

Agencja Shopify

Agencja SEO Shopify - pozycjonowanie sklepu internetowego

Producent twierdzi, że pozycjonowanie sklepu Shopify jest przystępne, ze względu na szereg dodatkowych funkcji platformy. Skupia się jednak przede wszystkim na optymalizacji treści.

Warto zauważyć takie funkcje ułatwiające pozycjonowanie Shopify jak:

 1. automatyczne generowanie linków kanonicznych
 2. generowanie mapy strony
 3. edycja pliku robot.txt
 4. automatyczne dodawanie nazwy sklepu w metadanych
 5. edytor meta tagów
 6. edycja adresów URL na wszystkich podstronach
 7. optymalizacja atrybutu alt w zdjęciach

Sprawdź, na czym jeszcze polega skuteczne pozycjonowanie Shopify dla sklepów internetowych:

shopify 3

źródło: shopify.com

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1

Ważne pytania do agencji - Shopify w Polsce

Treści w sklepie internetowym - content marketing w pozycjonowaniu Shopify

Ile kosztuje pozycjonowanie SEO Shopify w Polsce?

Twórcy tej platformy sklepowej doskonale rozumieją funkcję treści na stronie. Dodowem jest ciągłe wdrażanie nowych funkcjonalności SEO. Shopify to sklep, w którym w łatwy sposób można stworzyć bloga sklepowego, wspierającego sprzedaż i pozycjonowanie jednocześnie. Nie ma problemu także z dowolną edycją opisów produktów. Pozycjonowanie przez agencje Shopify z wykorzystaniem bogatej we frazy treści będzie więc przebiegało sprawnie.

Z uwagi na konieczność tłumaczeń i dostosowanie platformy sklepowej Shopify do polskiego rynku pozycjonowanie Shopify może wiązać się z dodatkowym kosztem. Wyjściowo cena pozycjonowania sklepu Shopify zależy od branży, wielkości sklepu oraz celów sprzedażowych. Ostateczny koszt pozycjonowania sklepu wynika także z liczby dodatkowych modyfikacji w kodzie, które zawsze są bardziej pracochłonne niż praca w panelu administratora. Nasza agencja oferuje przystępne pakiety SEO, które obejmują kompleksowe pozycjonowanie Shopify i optymalizację.

Skala

Widoczni w liczbach

od 1999 roku w branży

Ponad 100 specjalistów

Ponad 400 opinii

100% polski kapitał

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dane analityczne udostępnia Shopify?

Shopify udostępnia szereg danych analitycznych, dzięki którym sprawdzisz skuteczność swojego sklepu. Są to m.in.: liczba odwiedzin na stronie, czy lista fraz, dzięki którym klient trafił do Twojego sklepu. Możesz także zintegrować swój sklep z Google Analytics, aby jeszcze dokładniej śledzić zachowania użytkowników.

Jakie rozszerzenia dla Shopify warto zainstalować?

Aby wesprzeć pozycjonowanie na Shopify warto zainstalować wtyczki, które ułatwią proces optymalizacji. Do polecanych aplikacji należą:

 • All‑in‑one SEO, 
 • SEO Content Blocks, 
 • Sitemap & NoIndex Manager

Pamiętaj jednak, że same wtyczki nie wystarczą. Potrzeba jest także wiedza i doświadczenie, które pozwolą prawidłowo je zastosować.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu na Shopify?

Każda agencja SEO posiada indywidualny cennik pozycjonowania Shopify. Z reguły przed rozpoczęciem działań i ustaleniem najbardziej optymalnego pakietu cenowego przeprowadza się audyt sklepu. Na jego podstawie zespół ekspertów dostaje informacje, jakie działania były dotychczas prowadzone na sklepie, jak szeroki ma być zakres prac oraz jak silna jest konkurencja. To na tej podstawie ustalana jest cena usługi. 

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej