688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie sklepu Sky-Shop Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Sky-Shop
Sky-Shop SEO

Pozycjonowanie Sky-Shop

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Oferujemy pozycjonowanie sklepów na Sky-Shop. To polska platforma, która stale się rozwija i zaskakuje coraz to nowymi funkcjami dla ecommerce, ale również dla marketingu internetowego.

Oferta Sky-Shop skierowana jest do sklepów, które szukają kompleksowych rozwiązań i unikalnych funkcji. Twórcy zapewniają, że platforma Sky-Shop łączy w sobie zarówno najważniejsze cechy platformy e-commerce, jak i doskonałego narzędzia do obsługi sprzedaży aukcyjnej i dropshippingu. Panel zarządzania sklepem został zaprojektowany również z myślą o dużych sklepach - z łatwością można zarządzać dziesiątkami produktów, prowadzić masowe operacje, a dodatkowo platforma pozwala na integrację z hurtowniami.

Sky-Shop to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla sprzedawców. A jakie możliwości mamy w pozycjonowaniu Sky-Shop? Czy ta platforma sprawdzi się w SEO?

 

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu Sky-Shop - dostępne funkcje

Twórcy Sky-Shop podkreślają, że ich platforma e-commerce jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie. Uporządkowany kod ułatwia indeksowanie, a szereg dostępnych funkcji SEO, sprawia, że optymalizacja sklepu Sky-Shop jest ułatwiona i nie wymaga ingerencji w kodzie. Co przygotował dla nas Sky-Shop?

1

Mapa strony Sky-Shop

Sklep automatycznie generuje mapę strony, co ma duże znaczenie nie tylko w pozycjonowaniu, ale również w szybkim i sprawnym indeksowaniu strony w Google.

2

Optymalizacja meta title i description Sky-Shop

Sky-Shop w łatwy sposób pozwala na tworzenie i dodawanie unikalnych meta danych. Wystarczy wejść w zakładkę Marketing > Ustawienia SEO.

3

Optymalizacja adresów URL Sky-Shop

Możesz z łatwością personalizować adresy URL, tak aby były przyjazne dla SEO, tzn. czytelne i z zawartością frazy. Warto dodać, że system jest tak zaprojektowany, że domyślnie adresy są przyjazne dla SEO.

4

Przekierowania 301 Sky-Shop

Optymalizacja techniczna na Sky-Shop? To proste, w panelu z łatwością ustawisz przekierowania, unikając błędów 404 i duplikacji treści. Aby ustawić przekierowania wystarczy skorzystać z zakładki Marketing -> Ustawienia SEO -> Przekierowania.

5

Optymalizacja zdjęć Sky-Shop

Galerie zdjęć w Sky-Shop są również dobrze zoptymalizowane, dzięki czemu produkty można znaleźć w Google Grafice.

6
Zarządzanie nieaktualnymi produktami

Pod względem Sky-Shop jest unikalny i oferuje rozwiązanie, dzięki któremu po usunięciu produktu ze sklepu nie będziesz mieć błędów 404. Klient zostanie przekierowany na stronę z podobnym produktem.

 

Pozycjonowanie Sky-Shop - na czym polega?

 

Już wiesz, że platforma jest przystosowana do SEO, ale to nie wszystko. Niezbędne jest przeprowadzenie całego procesu pozycjonowania, który obejmuje m.in. takie działania jak:

  • wyszukiwanie fraz
  • rozbudowa treści strony
  • optymalizacja istniejących treści
  • optymalizacja off-site
  • optymalizacja techniczna

A żeby pozycjonowanie przekładało się na sprzedaż, niezbędne jest również przeprowadzenie optymalizacji UX i optymalizacji konwersji Sky-Shop.

 

Co to znaczy, że sklep Sky-Shop jest przyjazny pod pozycjonowanie?

Twórcy platformy Sky-Shop zadbali o to, by kod sklepu był czytelny dla algorytmu Google i nie utrudniał indeksowania. Dostarczyli również kompleksowe rozwiązania w zakresie optymalizacji technicznej, które pozwalają pozycjonerom na przeprowadzenie działań SEO. Jednak warto podkreślić, że sklep nie pojawi się automatycznie w top 10 Google i potrzebna będzie wielomiesięczna praca, aby pozyskiwać klientów z Google. Trzeba pochwalić Sky-Shop za ciekawe rozwiązania, dostosowanie sklepu do urządzeń mobilnych i szereg funkcji pozwalających właścicielom promować sklep i zwiększać sprzedaż.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania sklepów online nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

widoczni 168 widoczni 231 widoczni 172
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Skala

Widoczni w liczbach

22 lata doświadczenia w branży

Ponad 60 specjalistów

Ponad 350 opinii

100% polski kapitał

widoczni 103
widoczni 102

Historie sukcesów sklepów internetowych

20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej