Widoczni rekrutują!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Pozycjonowanie sklepu Sky-Shop Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów Sky-Shop
Sky-Shop SEO

Pozycjonowanie Sky-Shop

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Oferujemy pozycjonowanie sklepów na Sky-Shop. To polska platforma, która stale się rozwija i zaskakuje coraz to nowymi funkcjami dla ecommerce, ale również dla marketingu internetowego.

Oferta Sky-Shop skierowana jest do sklepów, które szukają kompleksowych rozwiązań i unikalnych funkcji. Twórcy zapewniają, że platforma Sky-Shop łączy w sobie zarówno najważniejsze cechy platformy e-commerce, jak i doskonałego narzędzia do obsługi sprzedaży aukcyjnej i dropshippingu. Panel zarządzania sklepem został zaprojektowany również z myślą o dużych sklepach - z łatwością można zarządzać dziesiątkami produktów, prowadzić masowe operacje, a dodatkowo platforma pozwala na integrację z hurtowniami.

Sky-Shop to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla sprzedawców. A jakie możliwości mamy w pozycjonowaniu Sky-Shop? Czy ta platforma sprawdzi się w SEO?

 

artboard
Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu Sky-Shop - dostępne funkcje

Twórcy Sky-Shop podkreślają, że ich platforma e-commerce jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie. Uporządkowany kod ułatwia indeksowanie, a szereg dostępnych funkcji SEO, sprawia, że optymalizacja sklepu Sky-Shop jest ułatwiona i nie wymaga ingerencji w kodzie. Co przygotował dla nas Sky-Shop?

1

Mapa strony Sky-Shop

Sklep automatycznie generuje mapę strony, co ma duże znaczenie nie tylko w pozycjonowaniu, ale również w szybkim i sprawnym indeksowaniu strony w Google.

2

Optymalizacja meta title i description Sky-Shop

Sky-Shop w łatwy sposób pozwala na tworzenie i dodawanie unikalnych meta danych. Wystarczy wejść w zakładkę Marketing > Ustawienia SEO.

3

Optymalizacja adresów URL Sky-Shop

Możesz z łatwością personalizować adresy URL, tak aby były przyjazne dla SEO, tzn. czytelne i z zawartością frazy. Warto dodać, że system jest tak zaprojektowany, że domyślnie adresy są przyjazne dla SEO.

4

Przekierowania 301 Sky-Shop

Optymalizacja techniczna na Sky-Shop? To proste, w panelu z łatwością ustawisz przekierowania, unikając błędów 404 i duplikacji treści. Aby ustawić przekierowania wystarczy skorzystać z zakładki Marketing -> Ustawienia SEO -> Przekierowania.

5

Optymalizacja zdjęć Sky-Shop

Galerie zdjęć w Sky-Shop są również dobrze zoptymalizowane, dzięki czemu produkty można znaleźć w Google Grafice.

6
Zarządzanie nieaktualnymi produktami

Pod względem Sky-Shop jest unikalny i oferuje rozwiązanie, dzięki któremu po usunięciu produktu ze sklepu nie będziesz mieć błędów 404. Klient zostanie przekierowany na stronę z podobnym produktem.

 

Pozycjonowanie Sky-Shop - na czym polega?

 

Już wiesz, że platforma jest przystosowana do SEO, ale to nie wszystko. Niezbędne jest przeprowadzenie całego procesu pozycjonowania, który obejmuje m.in. takie działania jak:

 • wyszukiwanie fraz
 • rozbudowa treści strony
 • optymalizacja istniejących treści
 • optymalizacja off-site
 • optymalizacja techniczna

A żeby pozycjonowanie przekładało się na sprzedaż, niezbędne jest również przeprowadzenie optymalizacji UX i optymalizacji konwersji Sky-Shop.

 

Co to znaczy, że sklep Sky-Shop jest przyjazny pod pozycjonowanie?

Twórcy platformy Sky-Shop zadbali o to, by kod sklepu był czytelny dla algorytmu Google i nie utrudniał indeksowania. Dostarczyli również kompleksowe rozwiązania w zakresie optymalizacji technicznej, które pozwalają pozycjonerom na przeprowadzenie działań SEO. Jednak warto podkreślić, że sklep nie pojawi się automatycznie w top 10 Google i potrzebna będzie wielomiesięczna praca, aby pozyskiwać klientów z Google. Trzeba pochwalić Sky-Shop za ciekawe rozwiązania, dostosowanie sklepu do urządzeń mobilnych i szereg funkcji pozwalających właścicielom promować sklep i zwiększać sprzedaż.

Zestawienie e-commerce

Największe zestawienie platform e-commerce

Planujesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaka platformę e-commerce wybrać? Oto przegląd 10 najpopularniejszych oprogramować dla e-sklepów w Polsce. Sprawdzamy, które z nich wypadają najlepiej pod kątem funkcjonalności SEO oraz dlaczego warto wybrać właśnie je.

Pod uwagę wzięliśmy czynniki takie jak:

 • ogólna liczba wdrożeń
 • kraj pochodzenia
 • typ oprogramowania
 • cenę
 • liczbę sklepów w Polsce
 • dostęp do kodu źródłowego

Ponadto wymieniliśmy po dwa plusy i minusy każdej z platform, aby ułatwić wybór tej najbardziej funkcjonalnej i dostosowanej do swojego biznesu...

Zobacz całe zestawienie
PRZEGLAD Platform ecommerce okladka 1
Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
sanpol logo
Skala

Widoczni w liczbach

Zoom

480+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

1100+

obsługiwanych klientów

Zoom

100+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

Historie sukcesów sklepów internetowych

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej