688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie sklepu VirtueMart Skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja SEO sklepów VirtueMart
VirtueMart SEO

Pozycjonowanie VirtueMart

Optymalizacja i SEO dla e-sklepu

Realizujemy pozycjonowanie VirtueMart, czyli sklepu internetowego opartego na cmsie Joomla! To bezpłatne rozwiązanie e-commerce typu open source.

Sklep internetowy VirtueMart dostępny jest w dwóch wariantach jako koszyk zakupowy lub katalog produktów, dzięki czemu jest elastycznym rozwiązaniem nie tylko dla sklepów. Dzięki dużej dostępności template’ów stron Joomla! i funkcji samego komponentu VirtueMart możesz stworzyć dowolny sklep VirtueMart. Dzięki mnogości funkcji sklep VirtueMart sprawdzi się zarówno wśród osób początkujących, jak i ekspertów, którzy szukają zaawansowanych rozwiązań.

Czy sklep VirtueMart jest dostosowany do pozycjonowania? Jakie możliwości oferuje sprzedawcom e-commerce?

 

Dlaczego widoczni?

Pozycjonujemy wszystkie platformy e-commerce

Prestashop, Shoper czy Magento - dla nas nie ma niemożliwego. Optymalizujemy strony zarówno na najpopularniejszych platformach e-commerce, jak i na autorskich platformach. Znamy od podszewki najpopularniejsze platformy, więc możesz nam powierzyć swój sklep internetowy. Wiemy, co robimy :)

Dlaczego widoczni?
1
Nie tylko budujemy widoczność i ruch, ale przede wszystkim sprzedaż dla Twojego sklepu
2
Nad Twoim sklepem pracuje dedykowany zespół specjalistów
3
Czerpiemy dane z najlepszych narzędzi analitycznych, żeby podejmować skuteczne decyzje
4
Działamy kompleksowo od audytu, poprzez SEO, po optymalizację konwersji
5
Mamy techniczną wiedzę - dlatego możemy optymalizować każdą platformę e-commerce
6
Łączymy SEO i UX, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie sprzedaży
SEO

Pozycjonowanie sklepu VirtueMart - dostępne funkcje

Platforma Joomla!, na której działa sklep VirtueMart, jest przyjazna pod pozycjonowanie i wyjściowo zawiera wiele niezbędnych funkcji do optymalizacji. Aby zwiększyć funkcjonalność i tym samym usprawnić optymalizację SEO sklepu VirtueMart, warto dodać wybrane rozszerzenia. Dostępne są w VirtueMart Extensions Store - znajdziemy pośród nich zarówno płatne, kompleksowe narzędzia do marketingu, jak i darmowe mniejsze rozszerzenia, skupione na jednej funkcji. Jakie funkcje pod pozycjonowanie VirtueMart mamy do dyspozycji i w jakim stopniu sklep będzie przystosowany do pozycjonowania?

1

Przyjazne adresy URL

Wyjściowo Joomla!, a więc i VirtueMart nie mają przyjaznych adresów URL. Należy wejść w SEO konfigurację strony, aby wybrać czytelne adresy. Pozycjonując sklep VirtueMart zaleca się wybierać krótsze adresy URL.

2

Optymalizacja meta danych

VirtueMart umożliwia optymalizację meta danych. Najważniejsze jest więc tworzenie unikalnych dla każdej podstrony meta title i description. Dobrze zoptymalizowany title zawiera frazę oraz składa się z ok. 70 znaków. Optymalizację meta danych ułatwi rozszerzenie Easy Frontend SEO dla Joomli!

3

Przekierowania

Przekierowania są istotnym elementem pozycjonowania VirtueMart. Można je łatwo ustawić. Warto dodać, że w przypadku nieistniejących podstron, istnieje możliwość przekierowywania użytkownika na powiązaną tematycznie stronę.

4

Duplikacja treści i linki kanoniczne

Aby mieć pewność, że w sklepie nie tworzą się duplikaty treści, warto sięgnąć po jedno z płatnych rozszerzeń, np. SEO All in One. Rozszerzenie pozwala też zniwelować błędy z linkami kanonicznymi z Joomla! 3 jak np. podwójne linki. Eliminacja duplikacji to ważny krok w pozycjonowaniu sklepu VirtueMart.

5

Sitemapa w VirtueMart

Sitemapa dodana do Google Search Console może usprawnić proces indeksowania strony. Zadbaj o generowanie aktualnej mapy strony, pozycjonując sklep VirtueMart. Zrobisz to łatwo dzięki rozszerzeniom, takim jak np. OSMap.

6

Dane strukturalne

W pozycjonowaniu sklepów od kilku lat dane strukturalne odgrywają coraz większą rolę. Warto je wdrożyć nie tylko pod SEO swojego sklepu VirtueMart, ale przede wszystkim z uwagi na użytkownika. Wystarczy dodać rozszerzenie Google Structured Data Markup.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania sklepów online nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

widoczni 168 widoczni 231 widoczni 172
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Skala

Widoczni w liczbach

22 lata doświadczenia w branży

Ponad 60 specjalistów

Ponad 350 opinii

100% polski kapitał

widoczni 103
widoczni 102

Historie sukcesów sklepów internetowych

20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski sklepów internetowych. Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej