Sylius - największe zestawienie platform e-commerce

sylius okladka

Sylius to platforma e-commerce dla średnich sklepów internetowych, które potrzebują niestandardowych rozwiązań. Właściciel sklepu może korzystać z gotowych funkcjonalności lub zastępować je integracjami z zewnętrznymi systemami CRM oraz systemami do marketing Automation. Sprawdź, co jeszcze oferuje oprogramowanie i czy ułatwia pozycjonowanie sklepów internetowych.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

Co wyróżnia platformę e-commerce Sylius?

Twórcy platformy e-commerce Sylius chwalą się następującymi zaletami:

 • czytelność kodu witryny,
 • skalowalność i możliwość szybkiej rozbudowy o nowe funkcje,
 • możliwość dopasowania sklepu do indywidualnych potrzeb - każdy fragment kodu strony może być dopasowany do indywidualnych wymagań,
 • niewielkie koszty,
 • duże możliwości integracji z zewnętrznymi systemami do analityki, CRM itp.,
 • możliwość skorzystania z bezpłatnej wersji standardowej w trybie OpenSource, a także płatnego systemu e-commerce Sylius Plus oferującego wsparcie techniczne.


Jak sprzedawać na platformie e-commerce Sylius?

Platforma e-commerce Sylius oferuje wiele wbudowanych funkcji, które ułatwiają sprzedaż zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Za pośrednictwem systemu możesz wdrożyć sprzedaż wielokanałową, płatność w różnych walutach, a także stworzyć sklep w różnych językach. Oferuje także liczne możliwości wdrażania rabatów, promocji, kuponów rabatowych i programów lojalnościowych, co może zwiększyć konwersje w sklepie online. Sylius jest przystosowany do rozwoju - możesz zacząć od małego sklepu realizującego kilkanaście zamówień w ciągu dnia, a następnie rozbudować system w taki sposób, by był w stanie obsłużyć tysiące zamówień w trakcie jednej doby.


Zarządzaj wyglądem sklepu Sylius

Sylius to platforma e-commerce, która umożliwia kompleksowe dostosowanie wyglądu sklepu do własnych potrzeb i oczekiwań. Sklep nie jest tworzony na szablonach, ale w architekturze headless, co oznacza, że możesz dowolnie edytować interfejs widoczny dla klienta.


Pozycjonowanie sklepu internetowego Sylius

Ze względu na czytelny kod pozycjonowanie dla witryn zbudowanych na platformie Sylius nie sprawi programistom większych problemów, a możliwość edycji kodu pozwala na wdrożenie wszelkich zmian. Wśród wtyczek dla Syliusa znajdują się też takie, które ułatwią edycję niektórych elementów - będzie ona możliwa bez ingerencji w kod witryny, z poziomu panelu administracyjnego. Dzięki wtyczkom:

 • stworzysz mapę witryny,
 • edytujesz meta tagi i wdrożysz dane strukturalne dla produktów.

 

Wypromuj swoją stronę internetową

 

Dodatkowe wtyczki dla Syliusa

Dzięki wsparciu społeczności i samych twórców narzędzia platformę Sylius można rozbudować o nowe funkcjonalności poprzez instalację wtyczek. Co ważne dla polskich właścicieli sklepów internetowych, wśród wtyczek są także takie, które umożliwiają wdrożenie popularnych w Polsce sposobów płatności, na przykład przez Przelewy24 czy PayPal. Istnieje także integracja z systemami firm kurierskich - DPD oraz UPS (wprowadzona przez społeczność). Pozostałe wtyczki umożliwiają:

 • generowanie faktur w systemie,
 • wdrożenie filtrowania,
 • wdrożenie bloga w witrynie sklepu,
 • klientom anulowanie zamówienie przed rozpoczęciem procesu jego przetwarzania,
 • dodanie pixela Facebooka do panelu administracyjnego sklepu i śledzenie aktywności użytkowników,
 • dodanie do karty produktowej kalkulatora kosztów wysyłki,
 • zakup kart podarunkowych do wykorzystania w sklepie,
 • tworzenie zestawów produktów.


Sylius Plus dla wymagających użytkowników

Dla bardziej wymagających właścicieli sklepów Sylius przygotował specjalną, płatną wersję oprogramowania, która zawiera kilka dodatkowych funkcji, a także wsparcie techniczne w cenie w trakcie trwania umowy. Dodatkowe funkcjonalności umożliwiają:

 • zarządzanie kilkoma sklepami internetowymi z poziomu jednego panelu administracyjnego,
 • zarządzanie zwrotami,
 • częściową realizację zamówienia,
 • kontrolowanie stanów magazynowych z wielu źródeł (np. sklep internetowy, platformy sprzedażowe),
 • zaawansowane zarządzanie uprawnieniami i przypisywanie pracownikom uprawnień administratorów,
 • kompleksowe wdrażanie programów lojalnościowych (punkty za wydane pieniądze, np. 10 punktów za każde 10 złotych; punkty za zakup określonych produktów) - oprócz wbudowanych funkcji można także tworzyć własne warunki przyznawania punktów w programach lojalnościowych.

Roczna cena licencji zależy od rocznych przychodów brutto w sklepie internetowym. Ceny rocznego abonamentu Sylius Plus zaczynają się od 14 900 euro. Po zakupie otrzymasz kod źródłowy, który następnie będziesz mógł samodzielnie edytować i dostosować sklep do swoich potrzeb.

 

Wsparcie techniczne dla właścicieli sklepów na platformie Sylius

Jeśli zdecydujesz się na standardową, bezpłatną wersję oprogramowania Sylius dostępną w trybie Open Source, możesz liczyć na wsparcie społeczności, a także skorzystać z darmowych samouczków. Możesz także skontaktować się z agencjami wdrożeniowymi, które specjalizują się w budowie i optymalizacji Syliusa. Jeśli wykupisz usługę Sylius Plus będziesz mieć wsparcie techniczne w trakcie trwania umowy oraz pomoc dedykowanego opiekuna. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania, a także rozwiniesz swój sklep o nowe funkcjonalności ze wsparciem opiekuna i agencji wdrożeniowej. W cenie otrzymasz także zwiększone bezpieczeństwo i wydajność sklepu.

 

Poznaj historię sukcesu naszych klientów:

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Sylius - największe zestawienie platform e-commerce

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 105 głosów

UDOSTĘPNIJ