25% zniżki na SEO/Ads dla nowych klientów!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Content marketing - jakie treści możesz nam zlecić? Skuteczne treści wspierające pozycjonowanie, sprzedaż i wizerunek Twojego biznesu
Treści

Jakie treści realizujemy w ramach Content Marketingu?

Content marketing to szerokie pojęcie, które obejmuje bogate treści w różnej formie. Od tekstów po nagrania video. My koncentrujemy się na skutecznym content marketingu w postaci tekstów wspierających pozycjonowanie, sprzedaż i wizerunek Twojego biznesu. Jakie treści możesz nam zlecić?

1

Skuteczne opisy produktów

Pozycjonowanie sklepu internetowego nie mogłoby się obejść bez optymalizacji opisów produktów i kategorii produktowych. Takie treści odgrywają decydującą rolę w pozyskiwaniu klientów – prezentują ofertę, zachęcają do zakupu i odróżniają Cię od konkurencji.

Piszemy treści, które w atrakcyjny i unikalny sposób opisują Twoje produkty w sklepie internetowym. Obowiązkowo wzbogacamy je także o słowa kluczowe niezbędne do pozycjonowania strony.

2

Opisy ofertowe i sprzedażowe

Tworzymy teksty, które są istotnym elementem w pozyskiwaniu klientów z Twojej strony internetowej. Oferta opisana językiem korzyści, z uwzględnieniem potrzeb Twoich potencjalnych klientów, pozwala efektywnie wykorzystać ruch pozyskany dzięki pozycjonowaniu. Wartościowe teksty ofertowe to także niezbędne wsparcie w samym procesie pozycjonowania. Wszystkie tworzone przez nas treści ofertowe zawierają frazy wybrane do pozycjonowania. Skuteczność tekstów na bieżąco badamy za pomocą narzędzi analitycznych, aby mieć pewność, że budują nie tylko wizerunek, ale i sprzedaż.

3

Blog firmowy

Cykliczna rozbudowa treści strony pozytywnie wpływa na pozycjonowanie, dzięki zawartości fraz oraz bogatej treści. To nie koniec zalet realizowania content marketingu w postaci bloga. Blog to okazja do edukowania klienta, dostarczenia mu dodatkowych korzyści, porad i wsparcia w podjęciu decyzji zakupowej. Aby jednak przynosił rezultaty, musi dotrzeć do użytkowników, dlatego każdy tekst optymalizujemy pod pozycjonowanie i dodatkowo promujemy w płatnych i bezpłatnych kanałach.

4

SEO copywriting

Nie musisz zamawiać u nas SEO copywritingu. Nasza oferta pozycjonowania zawiera już tę usługę jako niezbędną dla uzyskania najlepszych efektów. W zależności od Twojej branży oraz potrzeb rozbudowa treści odbywa się cyklicznie lub w intensywnym pakiecie na start pozycjonowania.

Celem jest dostarczenie wysokiej jakości tekstów, które służą pozycjonowaniu, ale również wzbogacają Twoją witrynę.

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej