Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Content marketing premium - Twoje korzyści Tworzymy eksperckie treści, które wyróżnią Cię w branży i pozwolą Ci dotrzeć do klientów.
Treści

Content marketing premium – Twoje korzyści?

Content marketing premium obejmuje wysokiej jakości teksty, publikowane nie tylko na Twojej stronie, ale również na portalach zewnętrznych. To usługa, która łączy content marketing, nowoczesny PR i pozycjonowanie.

1. Nawiązuj relacje ze swoimi klientami

2. Zbuduj rozpoznawalność swojej marki

3. Pokaż korzyści swoim użytkownikom

4. Dziel się swoją ekspercką wiedzą

Content marketing jest obecny na każdym etapie pozyskiwania i utrzymania klienta. Treści premium są o krok dalej – pozwalają na utrzymywanie relacji z użytkownikami poza procesem zakupowym.

Oznacza to, że Twoja marka będzie obecna w życiu użytkowników także wtedy, gdy szukają ciekawych informacji, spędzają czas wolny w internecie lub szukają inspiracji. Dajesz im powód, aby odwiedzali Twoją stronę na co dzień, nie tylko wtedy, gdy muszą coś kupić.

Content marketing premium nie koncentruje się wyłącznie na Twojej ofercie i cechach Twoich produktów i usług. Dzięki bogatym treściom pokazuje cały kontekst Twojej marki i tym samym może docierać do znacznie szerszego grona odbiorców.

Uniwersalne, wartościowe teksty to sposób, aby Twoja marka zaistniała nie tylko pośród potencjalnych klientów – osób, które już rozważają zakup. To przede wszystkim droga do tych użytkowników, którzy nie tylko nigdy o Tobie nie słyszeli, ale również świadomi swoich potrzeb.

Content premium pełni rolę edukacyjną – pokazuje korzyści i szanse, jakie niesie za sobą zakup.

Content marketing premium to treści dodatkowe, więc opisujące znacznie więcej niż produkt czy usługę. Czasami, aby dostrzec korzyści, użytkownik musi zobaczyć szerszy kontekst, usłyszeć opowieść i zobaczyć przykłady. W tej roli doskonale sprawdzają się treści premium.

Co więcej, z contentu premium skorzystają także Twoi obecni klienci – poszukując pomysłów na wykorzystanie Twojego produktu i usługi w najbardziej efektywny sposób.

Treści premium pozwalają Ci zaprezentować swoją ekspercką wiedzę. Dzięki temu pozyskujesz zaufanie użytkownika, a w końcu jesteś dla niego autorytetem w swojej dziedzinie. Warunkiem jednak jest dzielenie się wiedzą, dostarczanie czegoś więcej niż inne portale.

Dlatego w content marketingu premium nie ma miejsca na powielanie oklepanych treści. Jest za to budowa wizerunku, wypowiedzi ekspertów i współpraca z blogerami, prasą oraz instytucjami.

Etapy

Nasz plan działania

Content marketing premium nie kończy się na publikacji tekstu na stronie. Cały proces jest złożony z kilku etapów, dzięki czemu możesz zwiększyć dotarcie do trafnych odbiorców i maksymalnie wykorzystać potencjał artykułów, które dla Ciebie napiszemy.

Jak wyglądają poszczególne etapy content marketingu w wydaniu premium?

widoczni 84
1

Poznajemy Twój biznes

Zanim zaczniemy pracować nad tekstami dla Ciebie dokonujemy researchu. Badamy branżę, sprawdzamy, jakie działania prowadzi konkurencja i robimy z Tobą rozbudowany wywiad.

To bardzo ważny etap dla określenia strategii tekstów. Dzięki temu możemy przygotować materiały zgodne z Twoimi oczekiwaniami i współgrające z Twoją wizją rozwoju firmy.

2

Tworzymy teksty

Korzystamy z rzetelnych źródeł, wiedzy ekspertów i Twojej wiedzy, aby dostarczyć Twoim użytkownikom wartościowe i atrakcyjne treści.

Teksty łączą w sobie zarówno wartość dla użytkownika, funkcję prosprzedażową, jak i wartość dla pozycjonowania Twojej strony.

3

Współpracujemy z blogosferą i ekspertami

Robimy wszystko, aby treści były nowoczesne, świeże i przyciągające jak największe grono czytelników. Wartość treści podnosimy dzięki zapraszaniu do współpracy blogerów i innych osób, dzielących się wiedzą.

Myślisz, że Twoja branża jest nudna? Udowodnimy Ci, że są ludzie, którzy mówią o niej z pasją i chętnie podpiszą się pod Twoją marką.

4

Polecamy artykuły z Twojego bloga

Gdy treści w dopracowanej formie trafią już na Twój blog, przechodzimy do etapu promocji treści. Korzystamy przy tym z wielu różnych kanałów – płatne promocje, media społecznościowe, grupy tematyczne, mailing oraz wysyłka informacji do portali tematycznych i branżowych.

W wyniku naszych działań nie tylko pozyskujemy ruch na artykuł, ale również zdobywamy kolejnych czytelników dzięki poleceniom blogerów i internautów. Jeśli artykuł jest wyjątkowo interesujący, staje się treścią wirusową, a użytkownicy sami go sobie polecają.

5

Dystrybuujemy artykuł w sieci

Twój blog to nie jedyne miejsce publikacji contentu premium. W unikalnej, specjalnie zmodyfikowanej formie artykuł trafia także do redakcji magazynów online, do pracy drukowanej i do blogerów.

Możesz w ten sposób także pozyskać link do swojej strony, ale nie to jest dla nas celem w tym procesie. Najważniejsze jest zbudowanie wizerunku eksperta, a im więcej publikacji, tym lepszy odbiór Twojej marki przez potencjalnych klientów.

6

Analizujemy efekty

Content marketing jest elementem marketingu internetowego, dlatego w tych działaniach także kładziemy duży nacisk na analizę skuteczności i optymalizację działań. Sprawdzamy, czy artykuł pozyskuje współdzielenia, czy generuje nowe odwiedziny na stronie i wreszcie, czy uczestniczy w procesie zakupu lub wysłania zapytania.

W dłuższym okresie badamy także, które tematy szczególnie interesują odbiorców i tym samym możemy zmodyfikować pierwotną strategię content marketingu.

 

Wybrane publikacje CM Premium

 

Stworzenie dobrego tekstu CM Premium to pierwszy etap realizacji. Drugim jest dystrybucja treści. W swoich działaniach skupiamy się na odpowiednim doborze kanałów dystrybucyjnych.

W zależności od specyfikacji danego klienta dystrybuujemy materiał na rekomendowane portale, odpowiadające jego branży. Oto przykłady: