Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Content marketing - nasza strategia Sprawdź, dlaczego nasza strategia działania jest najlepsza

Strategia content marketingu w pozycjonowaniu

Zajmujemy się planowaniem i budową treści wspierającej pozycjonowanie Twojej strony. Aby zapewnić Ci maksimum korzyści, opracowujemy indywidualną strategię content marketingu.

Wysokiej jakości, unikalne treści na stronie to nie tylko wymóg Google, ale również realna potrzeba Twoich klientów. Daj im wartościowe treści, zanim zaczną szukać ich u konkurencji. Zobacz, jak opracujemy strategię dla Ciebie.

1
Profilowanie lingwistyczne

Zanim zdecydujemy, co i w jakiej formie będziemy pisać na Twoją stronę, zajmiemy się wyszukaniem i selekcją fraz. Słowa kluczowe są niezbędnym elementem pozycjonowania, ale pozwalają również zaplanować strukturę treści w obrębie witryny. Słowa kluczowe trafią nie tylko na stronę główną i na strony ofertowe, ale będą również wykorzystane w treściach blogerskich i poradnikowych. Na tym etapie wykorzystujemy swoją wiedzę, narzędzia do profilowania lingwistycznego, ale również badamy konkurencję oraz branżę.

2
Audyt treści

Jeśli na Twojej stronie internetowej są już treści, przeprowadzamy ich audyt. Badamy zawartość słów kluczowych, upewniamy się, że nie występuje duplikacja treści, sprawdzamy objętość tekstów i ich budowę, a także oceniamy je pod względem jakości dla użytkownika.

W oparciu o taki audyt możemy zaplanować dalsze prace – wzbogacenie o frazy, przebudowę tekstów lub tworzenie nowych treści od podstaw.

3
Analiza konkurencji

Zależy nam, aby teksty na Twoją stronę wyróżniały Cię na tle konkurencji. Sprawdzamy, jakie tematy są poruszane przez firmy z Twojej branży, śledzimy trendy i wychwytujemy najchętniej czytane artykuły.

W efekcie budujemy unikalną bazę tematów na potrzeby Twojej witryny.

4
Generowanie tematów z wykorzystaniem narzędzi

Budując content marketing dla Twojej strony, korzystamy z specjalistycznych narzędzi do generowania tematów. Dzięki takim narzędziom jak ahrefs czy BuzzSumo mamy dostęp do tysięcy tytułów z blogów Twojej konkurencji polskiej i zagranicznej.

Możemy analizować takie dane jak ranking w Google, udostępnienia w mediach społecznościowych i wiele innych. W efekcie możemy stworzyć dla Ciebie jeszcze lepszą treść, bazując na tematach, które odnoszą sukces w sieci.

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.