Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczna Agencja Google Ads dla firm z Koszalina Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
artboard

Skuteczne kampanie Google Ads - Koszalin

Zdecyduj się na przeprowadzenie kampanii Google Ads (Adwords) w Koszalinie z agencją widoczni i ciesz się lepszą konwersją w dobrej cenie!

Dlaczego warto z współpracować z agencją Google Ads widoczni?

1
Dopasowujemy kampanię Google Ads do konkretnego biznesu, potrzeb i oczekiwań
2
Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii dla firm o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim
3
Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie kampanii, działamy w sposób transparentny, raportujemy postępy wyjaśniamy wątpliwości i odpowiadamy na pytania
4
Działamy zgodnie z najlepszymi praktykami, jesteśmy na bieżąco z nowinkami i trendami w branży, a także stale poszerzamy swoją wiedzę
5
Prowadzimy kampanie w sprawdzony, niestandardowy sposób, co wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i pozwala osiągnąć najlepsze efekty
6
Agencja widoczni składa się z doświadczonych specjalistów, którzy stale poszerzają swoje kompetencje

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Person

Specjaliści Google Ads z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii reklamowych

Reklama Google Ads z agencją widoczni z Poznania

Jak prowadzimy kampanię Google Ads dla firm z Koszalina?

Zależy Ci na skutecznej kampanii Google Ads, która zwiększy zyski w Twoim sklepie internetowym i zwiększy rozpoznawalność marki? Zaufaj agencji widoczni - działamy na rynku od ponad 20 lat, zaczęliśmy realizować kampanie Google Adwords w Koszalinie i innych miastach - obecnie Ads - od momentu, gdy tylko pojawiły się w Polsce, tj.od 2000 roku. Od tego czasu forma optymalizacji reklam w Google się znacząco zmieniła, a my wraz z każdą zmianą rozwijaliśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy nowe doświadczenia. Dzięki temu dzisiaj możemy się pochwalić realizacją skutecznych kampanii Google Ads w Koszalinie, Poznaniu, Warszawie i innych zakątkach Polski. Co składa się na nasz sukces? Przede wszystkim trzy poniższe aspekty.

Agencja Google Ads z certyfikowanymi specjalistami

Agencja Google Ads z certyfikowanymi specjalistami

Wierzymy, że warunkiem oferowania wysokiej jakości usług jest własna wiedza w wybranym temacie. Z tego względu prowadzeniem kampanii Google Ads w naszej agencji zajmują się wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy ukończyli kursy dotyczące tworzenia i optymalizacji reklam Google. Eksperci agencji Google Ads są w pełni przeszkoleni i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w branżowych wydarzeniach, szkoleniach i stałym zapoznawaniu się z nowinkami i trendami branżowymi.

Stały kontakt i transparentne warunki współpracy

Stały kontakt i transparentne warunki współpracy

Dbamy o profesjonalny przebieg współpracy z naszymi klientami - stawiamy na stały kontakt z klientami z Koszalina. Nie tylko odpowiadamy na wszystkie pojawiające się pytania, ale również sami inicjujemy spotkania, by skonsultować wyniki kampanii oraz ewentualne zmiany optymalizacyjne, a raz w miesiącu przygotowujemy raport skuteczności kampanii. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli świadomość tego, że są pod dobrą opieką, ich kampania zmierza w dobrym kierunku, a nasi specjaliści Google Ads doskonale wiedzą, co robią. Współpracując z agencją widoczni nie będziesz czekał godzinami na połączenie ani pisał dziesiątek maili bez odpowiedzi. Specjalista przydzielony do Twojej kampanii będzie się z Tobą regularnie kontaktował i odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

Edukacja klientów w zakresie Google Ads i marketingu internetowego

Edukacja klientów w zakresie Google Ads i marketingu internetowego

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci nie tylko otrzymali od nas skuteczną promocję w Google, ale również, żeby zrozumieli cały proces. Właśnie dlatego dostarczamy naszym klientom szereg istotnych informacji dotyczących prowadzenia kampanii Google Ads w Koszalinie oraz wykorzystania innych metod marketingu internetowego, jak na przykład pozycjonowanie strony internetowej lub optymalizacja SXO. Nasze szkolenia są darmowe i są realizowane zarówno w formie online, jak i offline, dzięki czemu mogą w nich bez problemu uczestniczyć nasi klienci z różnych części Polski, w tym z Koszalina. Skupiamy się również na tym, by podczas regularnych konsultacji telefonicznych czy wideorozmów, przekazywać naszym klientom rzetelne informacje dotyczące funkcjonowania płatnych kampanii Google. Odpowiadamy na wszelkie pytania, rozwiewamy wątpliwości, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – wszystko po to, aby kampanie reklamowe nie były dla Ciebie zagadką.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Proces

Kampanie Google Ads - Koszalin. Co warto o nich wiedzieć?

Kampanie Google Ads, wcześniej znane pod nazwą Kampanie Google Adwords, są skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności zarówno firm z Koszalina, jak i innych miast w Polsce. Prawidłowo zrealizowane i zoptymalizowane reklamy w Google pozwalają na budowanie rozpoznawalności marki w sieci, zwiększenie zainteresowania ofertą, a także zwiększenie poziomu sprzedaży w sklepie internetowym.

Jak agencja marketingu internetowego, która działa na rynku od 1999 roku, tworzyliśmy zarówno kampanie Google Ads, jak i kampanie Google Adwords w Koszalinie - wiemy, jak tworzyć skuteczne, dopasowane do odbiorców i celów biznesowych reklamy. W naszym portfolio znajdują się między innymi kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej Google, kampanie produktowe, kampanie video oraz remarketingowe - wszystkie ze świetnymi wynikami.

Szukasz agencji Google Ads w Koszalinie? Nie ograniczaj się przez lokalizację i skup się na jakości usług! Współpraca z profesjonalną agencją marketingową może odbywać się w 100% zdalnie, dlatego możesz wybrać firmę z dowolnej części Polski. Agencja widoczni ma lokalizację w Poznaniu, lecz współpracujemy z klientami z każdej części naszego kraju, np. Gdańska, Wrocławia, Olsztyna, Warszawy, Nowego Sącza, Wrocławia czy Katowic. Na współpracę z nami decydują się przedsiębiorcy, którzy szukają agencji z doświadczonymi specjalistami Google Ads. Nasza agencja składa się z ekspertów z doświadczeniem w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads (Adwords), ich wiedza jest potwierdzona certyfikatami Google Ads.

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)

I. Strategia kampanii Google Ads dla klientów z Koszalina

Przebieg

W ramach opracowywania strategii reklamy Google Ads (Adwords):

 • przeprowadzamy analizę branży i konkurencji,
 • określamy potrzeby i cele klienta,
 • przeprowadzamy research słów kluczowych,
 • przedstawiamy propozycje stron docelowych,
 • opracowujemy strategię Google Ads,
 • określamy cele kampanii.

II. Tworzenie kampanii Google Ads przez agencję Ads (Adwords)

Przebieg

Na sukces kampanii wpływa wiele czynników, na przykład odpowiednie pogrupowanie słów kluczowych czy przemyślana struktura kampanii. Dlatego w procesie tworzenia kampanii reklamowej Google Ads (Adwords):

 • budujemy strukturę konta oraz poszczególnych kampanii zgodnie z wytycznymi Google,
 • klasyfikujemy słowa kluczowe,
 • opracowujemy treści reklam,
 • ręcznie konfigurujemy kampanie,
 • codziennie sprawdzamy skuteczność reklam (liczbę kliknięć, konwersji),
 • konsultujemy się z klientami w zakresie bieżących potrzeb.

III. Analiza i optymalizacja reklam Google Ads

Przebieg

Nie ma marketingu internetowego ani płatnych kampanii Google Ads (Adwords) bez oceny skuteczności działań. Dlatego w ramach prowadzonych prac regularnie sprawdzamy, czy reklamy linków sponsorowanych dla klientów z Koszalna zmierzają we właściwym kierunku i czy są opłacalne. Działania obejmują:

 • testowanie skuteczności kampanii,
 • ocenę skuteczności poszczególnych słów kluczowych,
 • optymalizację kampanii pod kątem słów wykluczających,
 • analizę konwersji i przychodów,
 • raportowanie działań klientom z Koszalina poprzez podsumowania mailowe, rozmowy telefoniczne oraz spotkania video,
 • regularne szukanie nowych możliwości rozwoju kampanii Adwords oraz ich ulepszania.
Zalety Google Ads
Czy Google Ads w Koszalinie to dobre rozwiązanie?

Zastanawiasz się, czy reklama w Google Ads (Adwords) to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności? Firmy z różnorodnych sektorów korzystają z płatnych reklam Google i cieszą się ich zaletami, wśród osób korzystających z Google Ads znajdziesz małe, lokalne przedsiębiorstwa, sklepy internetowe (z stacjonarnym punktem sprzedaży lub bez niego), aż po przedsiębiorstwa ogólnokrajowe z oddziałami w wielu miastach. Starannie zoptymalizowana i prowadzona przez doświadczonego specjalistę kampania Google Ads (Adwords) przynosi rezultaty niezależnie od specyfiki branży. Dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju reklamę?

Kampania Google Ads Koszalin - zalety:

 • budowa rozpoznawalności marki,
 • mocne wsparcie sprzedaży w krótkim czasie,
 • dokładne targetowanie reklam na odbiorców,
 • skuteczna reklama dla sklepów internetowych i stacjonarnych z Koszalina,
 • efektywne wsparcie pozycjonowania strony internetowej.

Kampania reklamowa Google Ads (dawniej AdWords) może być skutecznym narzędziem dla Twojej działalności, niezależnie od tego, czy prowadzisz ją w Koszalinie czy gdziekolwiek indziej. Google Ads pozwala na precyzyjne targetowanie kampanii, co oznacza, że możesz skierować swoje reklamy do osób, które są najbardziej zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. W przypadku działalności lokalnej, na przykład w Koszalinie, możesz skorzystać z tzw. geotargetingu, aby wyświetlać swoje reklamy tylko osobom, które znajdują się w określonym obszarze geograficznym. Dzięki temu Twoje ogłoszenia będą docierać do potencjalnych klientów w Koszalinie i okolicach.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
Koszty reklamy w Google
Ile kosztuje reklama Google Ads (Koszalin)?

Na koszt prowadzenia kampanii Google Ads z profesjonalną agencją marketingową składa się budżet na reklamę w Google oraz koszt współpracy z ekspertem. W przypadku promowania swojej firmy z agencją widoczni, na początku współpracy określasz miesięczny budżet na działania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że na pewno nie wydasz więcej. Oczywiście, z czasem możesz wprowadzać zmiany w budżecie i na przykład zdecydować się na rozszerzenie kampanii w okresie szczytu sprzedażowego (np. w czasie przedświątecznym).

Reklama Google Adwords / Google Ads - Koszalin

Jeśli chodzi o opłaty reklamowe, które są naliczane przez Google, to są one zależne od typu kampanii i jej optymalizacji. Warto jednak wiedzieć, że Google nie pobiera opłaty za wyświetlanie linków sponsorowanych, ale za konkretne działania użytkowników, tj. kliknięcie w reklamę przez użytkownika, obejrzenie przez użytkownika 30 sekund reklamy lub jej wyświetlenie (w reklamach video), konwersję.

Z kolei w skład kosztów, które ponosisz, gdy współpracujesz z agencją, wchodzą dodatkowo koszty obsługi oraz optymalizacji kampanii przez specjalistę z doświadczeniem. To sprawdzony sposób na zaoszczędzenie czasu, który możesz wykorzystać na rozwój swojego biznesu, a także na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ uchroni Cię przed przepaleniem budżetu spowodowanym inwestowaniem w źle zoptymalizowane kampanie reklamowe. Twój ekspert od Google Ads pomoże Ci wybrać, jaki typ kampanii będzie dla Ciebie najbardziej optymalny, a także będzie codziennie analizował skuteczność podjętych działań, wprowadzał ewentualne zmiany i raportował Ci postępy. W dobie dużej konkurencji na rynku internetowym, wsparcie specjalistów jest nieocenionym wsparciem.

Homepage