Cennik

Docieraj do powracających klientów dzięki remarketingowi

Docieraj do osób, które odwiedziły Twoją stronę - wykorzystaj remarketing w Google Ads, aby zwiększyć szansę na powrót użytkowników. To jedna z najbardziej efektywnych i opłacalnych kampanii reklamowych, dzięki temu, że powracasz do osób, które już znają Twoją markę. Poznaj szerokie możliwości remarketingu w Google Ads.

Reklamy w kampaniach remarketingowych Google Ads wyświetlają się użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Proces podejmowania decyzji o zakupie lub złożeniu zapytania może trwać, ale reklamy remarketingowe ułatwią klientom powrót właśnie na Twoją stronę.

Twoi klienci potrzebują czasu na podjęcie decyzji o zakupie? Remarketing Adwords pomoże im wrócić na Twoją stronę, gdy już będą gotowi.

Dzięki zaawansowanym ustawieniom możesz dotrzeć do wybranych użytkowników w zależności od celu i treści reklamy.

Remarketing z widoczni to:

 • bezpłatna budowa wizerunku - płacisz tylko za kliknięcie w reklamę a nie za jej wyświetlenia
 • wyświetlenia reklam na najpopularniejszych portalach
 • szeroki wybór formatów reklamy: tekstowy, graficzny, wideo i interaktywny
 • segementację użytkowników na podstawie zachowania, lokalizacji i danych demograficznych
 • remarketing dynamiczny - dotarcie z personalizowanym komunikatem reklamowym
 • remarketing similar - pozyskiwanie nowych klientów o profilu zbliżonym do tych którzy odwiedzili Twoją stronę
 • remarketing w wyszukiwarce - wyświetlany podobnie jak reklamy w sieci wyszukiwania, ale użytkownikom z listy remarketingowej

 

 

Wyślij zapytanie o cenę

Co to jest remarketing?

Remarketing to reklamy, które wyświetlają się określonej grupie użytkowników Twojej strony. Gdy użytkownik odwiedza stronę, zapisywany jest plik cookies. W ten sposób tworzona jest lista odbiorców Twojej reklamy, nazywana też listą remarketingową.

Możesz dowolnie zdefiniować, jak lista odbiorców będzie zbierana. Na listę mogą trafić np.:

 • wszyscy użytkownicy na wybrany okres
 • nowi użytkownicy
 • powracający użytkownicy
 • użytkownicy kupujący
 • użytkownicy konwertujący
 • użytkownicy, którzy dotarli do określonej sekcji strony

Możesz także utworzyć niestandardową listę odbiorców, spełniającą wybrane przez Ciebie kryteria. Dzięki takiej formie doboru grupy docelowej remarketing należy do najbardziej opłacalnych form reklamy. Zamiast trafiać do przypadkowych użytkowników, docierasz do osób, które potencjalnie zainteresowane są Twoim zakupem. A co najważniejsze reklamy w remarketingu wyświetlają się natychmiast po opuszczeniu witryny. Możesz mieć pewność, że Twoi odbiorcy o Tobie nie zapomną i bez problemu trafią z powrotem na stronę.

Korzyści remarketingu - dlaczego warto?

Remarketing to opłacalna forma reklamy. Często kliknięcia w kampanii remarketingowej są tańsze niż w przypadku reklamy w sieci wyszukiwania. Zobacz, jakie jeszcze korzyści przynosi remarketing:

 • Wysoki współczynnik konwersji - docierasz do osób, które już przeglądały Twoją ofertę, istnieje więc większe prawdopodobieństwo, że dokonają konwersji. Twoja reklama może im przypomnieć o ofercie lub zmotywować do powrotu, np. informując o nowych promocjach. 
 • Niższy koszt konwersji - dzięki zawężeniu grupy odbiorców do Twoich użytkowników, obniżasz również koszty. Będzie tu znacznie mniej kliknięć od osób, które szukały czegoś innego lub wcale nie są zainteresowane ofertą.
 • Budowa rozpoznawalności marki - obecność Twojej marki na większości dużych portali wpływa pozytywnie na jej odbiór przez użytkowników. Sprawiasz wrażenie firmy z wielkimi budżetami, bo wszędzie Cię widać.
 • Wybór grupy docelowej - kierowanie reklam do Twoich odbiorców, skutecznie zawęża grupę docelową. Zakładamy, że jeśli odwiedzili wcześniej Twoją witrynę, są z większym prawdopodobieństwem zainteresowani ofertą. To znacznie skuteczniejszy dobór grupy docelowej niż kierowanie na wiek i płeć.
 • Dopasowanie treści do zachowań - możesz wybrać reklamy, które będą odnosić się do relacji klienta ze stroną: do konkretnych podstron, do etapu zakupowego i zainteresowań
 • Wygodne zarządzanie budżetem - kampanie remarketingowe Google Ads wyróżnia wygodne zarządzanie kosztami. Na podstawie średniego kosztu za kliknięcie (śr. CPC) możesz sterować budżetem miesięcznym, zwiększając go, jeśli widzisz potencjał na pozyskanie jeszcze większej liczby konwersji. Możesz też w każdej chwili wyłączyć remarketing, jeśli akurat go nie potrzebujesz i wybrać inne formy reklam w Google Ads.

Jak rozpocząć kampanię remarketingową?

Przygotowanie kampanii remarketingowej wymaga trochę innych przygotowań niż w przypadku reklam w sieci wyszukiwania. Zobacz, jakie kroki podejmiemy, aby zrealizować dla Ciebie taką kampanię:

1. Zebranie listy remarketingowej - reklamy w kampanii remarketingowej wyświetlają się wybranej grupie odbiorców naszej strony internetowej. Żeby do nich dotrzeć, należy zebrać listę remarketingową. Ten krok może trwać dłużej, ze względu na minimalną wymaganą liczbę użytkowników na liście: 100 w przypadku remarketingu w sieci reklamowej i 1000 w sieci wyszukiwania. Im mniejszy ruch na stronie, tym dłużej lista będzie zbierana. Warto zbierać listę z długim okresem członkostwa, nawet 500 dni, aby zbudować w ten sposób dużą grupę odbiorców reklam z remarketingu. Podstawą do utworzenia listy jest skorzystanie z jednej z dwóch opcji:

  • Tag remarketingowy - jest to kod Google Ads, który należy dodać do strony, aby lista się zbierała. Może być także stosowany w aplikacji. Generujemy tag w panelu Google Ads i tam też zarządzamy listą.

  • Lista odbiorców w Google Analytics - jeśli mamy wdrożony kod Google Analytics, możemy na jego podstawie również tworzyć listy remarketingowe. Grupy odbiorców będą wtedy zwężane na podstawie danych z Google Analytics.

 

                                  

 

        Różnica między tagiem a GA: https://support.google.com/analytics/answer/2611268?hl=pl

2. Przygotowanie reklam - w panelu Google Ads dostępna jest galeria reklam, czyli gotowe szablony reklam tekstowych, graficzny i video, które należy tylko uzupełnić o swoje teksty i grafiki. Dzięki temu nie ma konieczności zlecania prac na zewnątrz, a tworzenie reklam remarketingowych odbywa się szybko i niskim  kosztem. To ważne, bo zwykle kampanie remarketingowe dotyczą czasowych ofert i promocji, więc bez dużych kosztów można je cyklicznie aktualizować

3. Wybór cappingu - z jednej strony ograniczamy zasięg reklam do wybranej grupy użytkowników strony, z drugiej mamy możliwość wyboru częstotliwości wyświetlania się reklam. Warto sterować tym, ile razy jeden użytkownik zobaczy tę samą reklamę w zależności od jej efektów. Jeśli widzimy, że częste wyświetlania powoduje kliknięcia bez konwersji i wzrost kosztów, należy zmniejszyć capping.

Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

SEO

Dlaczego agencja widoczni?

Wspieramy sprzedaż
Dzięki pozycjonowaniu stron budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
20 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
Nielimitowana liczba fraz
Sprawimy, że Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania nie na kilka wybranych, ale na setki skutecznych fraz powiązanych z Twoim biznesem.
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • Wspieramy sprzedaż
  Dzięki pozycjonowaniu stron budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • 20 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • Nielimitowana liczba fraz
  Sprawimy, że Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania nie na kilka wybranych, ale na setki skutecznych fraz powiązanych z Twoim biznesem.
 • 1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.

Efektywna strategia

Kampanie remarketingowe Google Adwords mogą być celowane precyzyjnie do określonej grupy użytkowników, w zależności od tego jakie podstrony Twojego serwisu odwiedzili. 

Aby zmaksymalizować skuteczność kampanii remarketingowych do konkretnych grup użytkowników, docieramy z odpowiednio dopasowanym przekazem reklamowym.

Remarketing przynosi rewelacyjne efekty i jest bardzo skuteczny. 

Typy kampanii remarketingowych - wybierz najlepszą dla siebie

Remarketing może przybierać różne formy. Wybierz taki typ, który najskuteczniej dociera do Twoich klientów i skutkuje konwersjami. Do wyboru masz:

 

250 pozytywnych opinii

Od 1999 realizujemy skuteczne kampanie generujące zyski. Pracowaliśmy z setkami Klientów  z niemal każdej branży jaką można sobie wyobrazić.

Ponad 250 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google
Z nami będziesz w doborowym towarzystwie!
Sukces
Historie Sukcesów
20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej rezerwacji wynajmu samochodów
 • 3 razy więcej odwiedzających na stronie
 • Ponad 9500 fraz w czołówce wyników Google
Carnet
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej rezerwacji wynajmu samochodów
  • 3 razy więcej odwiedzających na stronie
  • Ponad 9500 fraz w czołówce wyników Google
  Carnet
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Akademia

Bezpłatne szkolenia z marketingu internetowego dla klientów!

Dołącz do grona naszych klientów i korzystaj z darmowych szkoleń!
Dzielimy się widzą z naszymi klientami

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, nawet jeśli ma już za sobą doświadczenie współpracy z różnymi agencjami SEM i SEO. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy z agencją.

Skala
Widoczni w liczbach
lat doświadczenia w branży
Współpracuj z najlepszymi!
certyfikowanych specjalistów
Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
 • lat doświadczenia w branży
  Współpracuj z najlepszymi!
 • certyfikowanych specjalistów
  Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
 • rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
  Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
 • rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
  Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Oceń ten artykuł
Remarketing
Średnia ocen użytkowników 4.95 na podstawie 172 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO