Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Remarketing Google Ads Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
artboard
Reklama z listą odbiorców

Docieraj do powracających klientów dzięki remarketingowi

Docieraj do osób, które odwiedziły Twoją stronę - wykorzystaj remarketing w Google Ads, aby zwiększyć szansę na powrót użytkowników. To jedna z najbardziej efektywnych i opłacalnych kampanii reklamowych, dzięki temu, że powracasz do osób, które już znają Twoją markę. Poznaj szerokie możliwości remarketingu w Google Ads.

Reklamy w kampaniach remarketingowych Google Ads wyświetlają się użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Proces podejmowania decyzji o zakupie lub złożeniu zapytania może trwać, ale reklamy remarketingowe ułatwią klientom powrót właśnie na Twoją stronę.

Twoi klienci potrzebują czasu na podjęcie decyzji o zakupie? Remarketing Adwords pomoże im wrócić na Twoją stronę, gdy już będą gotowi.

Dzięki zaawansowanym ustawieniom możesz dotrzeć do wybranych użytkowników w zależności od celu i treści reklamy.

Remarketing w Google Ads z widoczni to:

1
bezpłatna budowa wizerunku płacisz tylko za kliknięcie w reklamę, a nie za jej wyświetlenia
2
szeroki wybór formatów reklamy tekstowy, graficzny, wideo i interaktywny
3
segmentacja użytkowników na podstawie zachowania, lokalizacji i danych demograficznych
4
remarketing dynamiczny dotarcie z personalizowanym komunikatem reklamowym
5
remarketing similar pozyskiwanie nowych klientów o profilu zbliżonym do tych którzy odwiedzili Twoją stronę
6
remarketing w wyszukiwarce wyświetlany podobnie jak reklamy w sieci wyszukiwania, ale użytkownikom z listy remarketingowej
Słowniczek

Co to jest remarketing?

Remarketing Adwords to reklamy, które wyświetlają się określonej grupie użytkowników Twojej strony. Gdy użytkownik odwiedza stronę, zapisywany jest plik cookies. W ten sposób tworzona jest lista odbiorców Twojej reklamy, nazywana też listą remarketingową.

Możesz dowolnie zdefiniować, jak lista odbiorców będzie zbierana. Na listę mogą trafić np.:

 • wszyscy użytkownicy na wybrany okres
 • nowi użytkownicy
 • powracający użytkownicy
 • użytkownicy kupujący
 • użytkownicy konwertujący
 • użytkownicy, którzy dotarli do określonej sekcji strony

Możesz także utworzyć niestandardową listę odbiorców, spełniającą wybrane przez Ciebie kryteria. Dzięki takiej formie doboru grupy docelowej remarketing Adwords należy do najbardziej opłacalnych form reklamy. Zamiast trafiać do przypadkowych użytkowników, docierasz do osób, które potencjalnie zainteresowane są zakupem. A co najważniejsze reklamy w remarketingu wyświetlają się natychmiast po opuszczeniu witryny. Możesz mieć pewność, że Twoi odbiorcy o Tobie nie zapomną i bez problemu trafią z powrotem na stronę.

Google Ads

Korzyści remarketingu - dlaczego warto?

Remarketing Google to opłacalna forma reklamy. Często kliknięcia w kampanii remarketingowej są tańsze niż w przypadku reklamy w sieci wyszukiwania. Zobacz, jakie jeszcze korzyści przynosi Google remarketing:

1

Wysoki współczynnik konwersji

Docierasz do osób, które już przeglądały Twoją ofertę, istnieje więc większe prawdopodobieństwo, że dokonają konwersji. Twoja reklama może im przypomnieć o ofercie lub zmotywować do powrotu, np. informując o nowych promocjach.

2

Niższy koszt konwersji

Dzięki zawężeniu grupy odbiorców do Twoich użytkowników, obniżasz również koszty. Będzie tu znacznie mniej kliknięć od osób, które szukały czegoś innego lub wcale nie są zainteresowane ofertą.

3

Budowa rozpoznawalności marki

Obecność Twojej marki na większości dużych portali wpływa pozytywnie na jej odbiór przez użytkowników. Sprawiasz wrażenie firmy z wielkimi budżetami, bo wszędzie Cię widać.

4

Wybór grupy docelowej

Kierowanie reklam do Twoich odbiorców, skutecznie zawęża grupę docelową. Zakładamy, że jeśli odwiedzili wcześniej Twoją witrynę, są z większym prawdopodobieństwem zainteresowani ofertą. To znacznie skuteczniejszy dobór grupy docelowej niż kierowanie na wiek i płeć.

5

Dopasowanie treści do zachowań

Możesz wybrać reklamy, które będą odnosić się do relacji klienta ze stroną: do konkretnych podstron, do etapu zakupowego i zainteresowań.

6

Wygodne zarządzanie budżetem

Kampanie remarketingowe Google Ads wyróżnia wygodne zarządzanie kosztami. Na podstawie średniego kosztu za kliknięcie (śr. CPC) możesz sterować budżetem miesięcznym, zwiększając go, jeśli widzisz potencjał na pozyskanie jeszcze większej liczby konwersji. Możesz też w każdej chwili wyłączyć Adwords remarketing, jeśli akurat go nie potrzebujesz i wybrać inne formy reklam w Google Ads.

Proces

Jak rozpocząć kampanię remarketingową?

Przygotowanie kampanii remarketingowej wymaga trochę innych przygotowań niż w przypadku reklam w sieci wyszukiwania. Zobacz, jakie kroki podejmiemy, aby zrealizować dla Ciebie taką kampanię:

1. Zebranie listy remarketingowej 2. Przygotowanie reklam 3. Wybór cappingu

reklamy w kampanii remarketingowej wyświetlają się wybranej grupie odbiorców naszej strony internetowej. Żeby do nich dotrzeć, należy zebrać listę remarketingową. Ten krok może trwać dłużej, ze względu na minimalną wymaganą liczbę użytkowników na liście: 100 w przypadku remarketingu w sieci reklamowej i 1000 w sieci wyszukiwania. Im mniejszy ruch na stronie, tym dłużej lista będzie zbierana. Warto zbierać listę z długim okresem członkostwa, nawet 500 dni, aby zbudować w ten sposób dużą grupę odbiorców reklam z remarketingu. Podstawą do utworzenia listy jest skorzystanie z jednej z dwóch opcji:

 • Tag remarketingowy - jest to kod Google Ads, który należy dodać do strony, aby lista się zbierała. Może być także stosowany w aplikacji. Generujemy tag w panelu Google Ads i tam też zarządzamy listą.
 • Lista odbiorców w Google Analytics - jeśli mamy wdrożony kod Google Analytics, możemy na jego podstawie również tworzyć listy remarketingowe. Grupy odbiorców będą wtedy zwężane na podstawie danych z Google Analytics.

w panelu Google Ads dostępna jest galeria reklam, czyli gotowe szablony reklam tekstowych, graficzny i video, które należy tylko uzupełnić o swoje teksty i grafiki. Dzięki temu nie ma konieczności zlecania prac na zewnątrz, a tworzenie reklam remarketingowych odbywa się szybko i niskim kosztem. To ważne, bo zwykle kampanie remarketingowe dotyczą czasowych ofert i promocji, więc bez dużych kosztów można je cyklicznie aktualizować

z jednej strony ograniczamy zasięg reklam do wybranej grupy użytkowników strony, z drugiej mamy możliwość wyboru częstotliwości wyświetlania się reklam. Warto sterować tym, ile razy jeden użytkownik zobaczy tę samą reklamę w zależności od jej efektów. Jeśli widzimy, że częste wyświetlania powoduje kliknięcia bez konwersji i wzrost kosztów, należy zmniejszyć capping.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Remarketing Google Ads

Efektywna strategia

Kampanie remarketingowe Google Adwords mogą być celowane precyzyjnie do określonej grupy użytkowników, w zależności od tego jakie podstrony Twojego serwisu odwiedzili.

Aby zmaksymalizować skuteczność kampanii remarketingowych do konkretnych grup użytkowników, docieramy z odpowiednio dopasowanym przekazem reklamowym.

Remarketing Google przynosi rewelacyjne efekty i jest bardzo skuteczny.

Wyślij zapytanie
widoczni 132

Zrealizuj skuteczną kampanię Google Ads

Person
Reklamy Ads

Typy kampanii remarketingowych - wybierz najlepszą dla siebie

Remarketing może przybierać różne formy. Wybierz taki typ, który najskuteczniej dociera do Twoich klientów i skutkuje konwersjami. Do wyboru masz:

 • klasyczny remarketing - czyli reklamy tekstowe i graficzne wyświetlane w sieci reklamowej
 • remarketing w wyszukiwarce - reklamy, które wyświetlają się Twoim odbiorcom, po powrocie do wyników wyszukiwania
 • remarketing video - reklama na YouTube dla odbiorców Twojego kanału i filmów na YouTube
 • remarketing dynamiczny - pozwala na wyświetlanie konkretnych elementów oferty osobom, które już je oglądały na stronie
 • remarketing z listą klientów - reklamy wyświetlają się osobom z przygotowanej ręcznie listy klientów, pod warunkiem, że są zalogowane w Google

Google Adwords remarketing to oferta skierowana do firm zlokalizowanych w różnych rejonach Polski, np.: Poznań, Warszawa, Gniezno, Bielsko-Biała, Kraków, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Katowice, Częstochowa, Bydgoszcz. 

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Kampania remarektingowa

Remarketing w wyszukiwarce Google - pytania i odpowiedzi

Twoja przygoda z kampanią remarketingową dopiero się rozpoczyna? Zastanawiasz się, który z typów remarektingu interentowego będzie najlepszy dla Twojej firmy? Remarketing w sieci wyszukiwania a może kampania remarketingowa w sieci reklamowej? Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z tym tematem, dzięki którym dobierzesz najlepszą strategię remarektingową dla swojego biznesu!

Jak Google wykorzystuje dane z kampanii remarketingowych?

Down arrow

Remarketing Google Adwords (obecnie Google Ads) polega na wyświetlaniu reklamy użytkownikom na podstawie informacji o nich. Są one udostępniane Google przez tzw. globalny tag witryny, fragmenty kodu zdarzenia lub tag remarektingowy. Dane zbierane i stosowane przez Google Ads w remarketingu obejmują adresy URL witryn i adresy URL stron odsyłających do witryn, co powoduje uruchomienie tagu. 

Czy remarekting dynamiczny to rozwiązanie dla Ciebie?

Down arrow

Remarekting dynamiczny Adwords wyświetla reklamy klientom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę. Reklamy są spersonalizowane i dostosowane do oczekiwań użytkowników, na podstawie produktów i usług, które oglądali. Ponadto kampanie dynamicznego remarketingu w Google Adwords mają dodatkowe ustawienia i raporty, umożliwiające dotarcie do wcześniejszych odbiorców. Pamiętaj, że ten rodzaj kampanii dostępny jest wyłącznie dla remarektingu w sieci reklamowej.

Jakie zalety ma remarketing wideo na Youtube?

Down arrow

Kampanie Adwords to także remarketing na Youtube! Dzięki takim reklamom uzyskasz wyższy zwrot z inwestycji, dzięki wyświetlaniu kampanii odbiorcom, którzy wykazali zainteresowanie Twoim produktem lub usługą. Ponadto rozległa sieć Youtube pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów z list odbiorców remarektingu wideo. 

Remarketing a retargeting Google - czym się różnią?

Down arrow

Remarketing w wyszukiwarce często mylony jest z podobnym pojęciem - retargetingiem. Oba słowa, mimo że brzmią podobnie, mają zupełnie inne znaczenie. Retargeting związany jest z terminem "target", co dotyczy selekcji grupy odbiorców. Remarekting pochodzi od słowa "marekting",a więc dotyczy bezpośrednio kampanii w wyszukiwarce. 

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

80+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

170+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Oceń ten artykuł:
Remarketing

Średnia ocen użytkowników4.95 na podstawie 172 głosów

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.