SEM

Google Adwords
w siec wyszukiwania Google

Kampanie Google Ads są świetnym uzupełnieniem usługi pozycjonowania, pozytywnie wpływają na skuteczność content marketingu oraz pozyskują klientów. Reklamy Google Adwords wyświetlają się w oparciu o wybrane słowa kluczowe nad wynikami wyszukiwania , a kliknięcie w reklamę  przekierowuje bezpośrednio na wybraną stronę w Twojej witrynie.

Przygotowane przez certyfikowanych opiekunów Adwords reklamy  pojawią się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google jeszcze w dzień startu kampanii. Dzięki dedykowanemu opiekunowi możesz na bieżąco wpływać na kształt kampanii reklamowej Adwords, aktualizować promowaną ofertę i docierać ze świeżym komunikatem bezpośrednio do swoich klientów.

Google Ads w sieci wyszukiwania z widoczni to:

  • natychmiastowa obecność w Google (reklama Google widoczna na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania)
  • płacisz tylko za kliknięcie
  • wzrost ilości konwersji, wzrost sprzedaży
  • duży wybór formatów reklam (reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne, reklamy wideo)
  • rosnąca liczba trafnych odwiedzin na stronie

Wyślij zapytanie 

Certyfikowani eksperci Google Adwords

Kampanie Adwords w sieci wyszukiwania dają szerokie możliwości, jednak aby z nich korzystać niezbędna jest wiedza. 

Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci Google Adwords. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Sprawdź dlaczego warto zlecić nam prowadzenie kampanii linków sponsorowanych.

Linki sponsorowane z widoczni to:
01
Trafne słowa kluczowe

Za pomocą specjalnych narzędzi oraz analizy konkurencji wybieramy słowa kluczowe, które będą zgodne z Twoją ofertą, ale również będą odpowiednie do wysokości budżetu na kampanię Adwords.

Wybieramy możliwe dużo słów kluczowych, aby mieć pewność, że wykorzystujemy w pełni potencjał kampanii i Twojej oferty. Jednocześnie określamy słowa wykluczające, dzięki czemu Twoje reklamy Google nie będą wyświetlać się na podobne słowa kluczowe, które nie są zgodne z ofertą.

02
Kompleksowa konfiguracja linków sponsorowanych

Budujemy skuteczną kampanię Adwords, a także zawężamy odpowiednio grupę docelową. Na potrzeby kampanii tworzymy komunikaty reklamowe i upewniamy się, że pod reklamami wyświetlą się inne niezbędne informacje, takie jak adres, klikalny numer telefonu czy też odnośniki do istotnych podstron Twojej witryny.

 

03
Wysokie pozycje w niskiej cenie

Koszty mają dla nas znaczenie. Dążymy do tego, aby Twoja reklama wyświetlała się na pozycjach, które dają konwersje, a jednocześnie, aby średni koszt kliknięcia mieścił się w Twoich możliwościach budżetowych.

W zależności od efektów, będziemy utrzymywać widoczność Twojej reklamy na najkorzystniejszych warunkach.

04
Więcej zyskownych konwersji

Dzięki zastosowaniu skutecznych fraz w kampaniach, pozyskujemy skuteczne odwiedziny. Nie wystarczy wzrost liczby użytkowników, pracujemy nad tym, aby jak najwięcej użytkowników stało się Twoimi klientami.

Osiągamy to poprzez nieustanną optymalizację konwersji, analizę ruchu i optymalizację fraz, reklam i wykluczeń.

05
Regularne i przejrzyste raportowanie

My jesteśmy odpowiedzialny za sukces Twojej kampanii, ale nie oznacza to, że nie masz wpływu na kształt działań. Dzięki regularnie dostarczanym raportom, dajemy Ci szansę na modyfikacje związane z bieżącymi potrzebami firmy.

Raporty to również bieżąca informacja o kosztach, pozwalająca na sprawne planowanie budżetów reklamowych w Twojej firmie.

06
Analiza i optymalizacja

Aby mieć pewność, że zainwestowany przez Ciebie budżet jest wykorzystywany efektywnie, na bieżąco analizujemy przebieg i efekty kampanii. Od początku prowadzimy regularną optymalizację, która ma na celu stały rozwój kampanii i zwiększenie jej dochodowości.

Mierzymy nie tylko kliknięcia, ale przede wszystkim konwersje i wpływ kampanii na wzrost sprzedaży. Na tym etapie rezygnujemy z nieskutecznych elementów kampanii, optymalizując koszty. Regularnie przygotowujemy raporty, które pozwalają Ci śledzić nasze działania.

Optymalizacja wyniku jakości kampanii Adwords

Wynik jakości kampanii Adwords to wskaźnik służący oszacowaniu jakości Twoich reklam, wykorzystanych do nich słów kluczowych oraz stron docelowych. Kampanie Adwords z wyższym wynikiem jakości mogą zapewnić niższe ceny i lepsze pozycje reklam.

Im lepiej Twoje reklamy i strony docelowe będą pasować do zapytań użytkowników, tym wyższy Wyniki Jakości.

 Wskaźnik jakości kampanii Adwords jest określany na podstawie wielu jej czynników, gdzie najważniejsze to:

  • CTR - współczynnik klikalności reklam
  • trafność tekstów reklam
  • jakość strony docelowej.

Wynik jakości ma również wpływ na ranking reklamy, co decyduje o miejscu jej wyświetlania. Wyższy wynik jakości ma zawsze korzystny wpływ na lepsze pozycje i niższe stawki.

JAKOŚĆ KAMPANII GOOGLE ADWORDS
Kampania Google AdWords może pozyskać dobre wyniki jakości, jeśli zostaną zastosowane trafne frazy pasujące jednocześnie do tekstów reklam oraz treści strony docelowej. Jednak doskonała baza słów kluczowych oraz chwytliwe teksty reklam nie są jedynym czynnikiem. Liczy się również historia kampanii, jej wcześniejsze efekty. Zaplanujemy Twoją kampanię w taki sposób, aby dostała najlepsze noty, a jednocześnie wyeliminuje frazy czy reklamy, które mogą osłabić pozycję kampanii.

JAKOŚĆ STRONY
Google przyznaje wysokie wyniki jakości również wtedy, gdy docelowa strona pasuje do zapytań. Treść strony powinna być na tyle wartościowa, żeby klient bez problemu znalazł ofertę, która promowana jest w reklamach Google. 

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Przeczytaj nasz poradnik i stań się mistrzem reklamy Google Ads dla sklepu internetowego!
więcej
Narzędzia do wyszukiwania i doboru słów kluczowych (profilowanie lingwistyczne) oszczędzają czas i pozwalają zbudować wyczerpującą bazę fraz wokół wybranego tem...
więcej
Płacić za kliknięcia, czy za comiesięczne działania? Efekty już czy za pół roku? Zobacz, czym różni się Adwords i pozycjonowanie
więcej
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


10% zniżki na umowę SEO/SEM

Skorzystaj z okazji! Tylko do 27.11

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO