Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Kampanie Google Ads w sieci wyszukiwania Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
PPC

Google Ads w sieci wyszukiwania Google

Kampanie Google Ads (Adwords) w sieci wyszukiwania są świetną metodą na wypromowanie Twojej firmy w Google oraz zbudowanie sprzedaży w sieci. Reklamy Google Ads w sieci wyszukiwania (sieć wyszukiwania Google)wyświetlają się w oparciu o wybrane słowa kluczowe nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania Google, a kliknięcie w reklamę przekierowuje bezpośrednio na wybraną stronę w Twojej witrynie.

Nasi certyfikowani specjaliści Google Ads przygotują dla Ciebie efektywne i opłacalne reklamy, które w krótkim czasie zaczną się wyświetlać w Google, pracując na sukces Twojej firmy. Dzięki dedykowanemu opiekunowi możesz na bieżąco wpływać na kształt kampanii reklamowej Google Ads, aktualizować promowaną ofertę i docierać ze świeżym komunikatem bezpośrednio do swoich klientów.

 

Jakie korzyści przynosi kampania Google Ads w sieci wyszukiwania? 

1
Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami z ponad 6-letnim doświadczeniem
2
Potrafimy elastycznie dopasować się do Twojego biznesu i tylko tak dobieramy działania
3
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, otaczając go pełnym wsparciem w zakresie kampanii
4
Stawiamy na jakość działań oraz regularny kontakt z klientem
5
Stale poszerzamy swoją wiedzę, a dzięki temu dynamicznie zmieniająca się branża Ads nie ma przed nami tajemnic
6
W kampaniach Google Ads wybieramy niestandardowe i nieszablonowe rozwiązania, które wyróżnią Cię na tle konkurencji

Kampania w sieci wyszukiwania - ile trzeba czekać na efekty?

Kampania w sieci wyszukiwania często porównywana jest do pozycjonowania stron w Google. Nic dziwnego - w obu przypadkach docieramy do użytkowników Google. My zalecamy łączenie obu tych działań. Gdy zestawiamy czas oczekiwania na efekty z kampanii w sieci wyszukiwania i z pozycjonowania, okazuje się, że reklamy Google Ads mają przewagę. Kampania w sieci wyszukiwania jest widoczna od razu po starcie kampanii, jeśli jest ona dobrze skonfigurowana; potencjalni klienci mogą zobaczyć reklamę nawet tego samego dnia. Na sprzedaż będzie trzeba poczekać i sam fakt, że reklamy widoczne są od razu nie oznacza, że od razu pojawi się również sprzedaż. Pierwsze konwersje w kampaniach w sieci wyszukiwania mogą pojawić się do 3 miesięcy od startu działań. Wiele zależy od takich czynników jak: budżet, grupa docelowa, oferta, cena produktu lub usługi, siła marki, sezon itp.

 

Skuteczna reklama w wyszukiwarkach z agencją widoczni

Jedną z naszych specjalności jest skuteczna reklama w wyszukiwarkach. Doświadczony zespół specjalistów Google Ads przygotuje dla Ciebie strategię reklam w wyszukiwarkach, teksty reklamowe oraz przeprowadzi optymalizację. Ale co właściwie składa się na skuteczną reklamę w wyszukiwarkach? Znaczenie ma wiele działań i czynników, m.in.:

 • poprawna konfiguracja kampanii
 • trafny dobór grupy docelowej
 • wybór opłacalnych fraz
 • wybór fraz wykluczających
 • chwytliwe treści reklam
 • dobranie przydatnych rozszerzeń w reklamach
 • optymalny budżet
 • opłacalne stawki za kliknięcia
 • atrakcyjna strona docelowa dla reklamy w wyszukiwarkach
 • bieżąca optymalizacja
 • zastosowanie właściwych automatyzacji
 • analityka.

Nie musisz wcale obawiać się, że reklama w wyszukiwarkach wymaga tak dużego nakładu pracy, wiedzy i doświadczenia. Możesz powierzyć stworzenie kampanii i reklam w wyszukiwarkach doświadczonej agencji PPC.

Artboard
Jak zarabiać na Google Ads?

Oddaj kampanię w ręce certyfikowanych ekspertów widoczni

Skuteczne kampanie Google Ads (Adwords) nie zrobią się same :)

Z pomocą przyjdzie Ci doświadczony i dynamiczny zespół specjalistów z agencji widoczni. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę od audytu poprzez konfigurację kampanii i bieżącą optymalizację. 

U nas współpracujesz z indywidualnym opiekunem kampanii, który dobrze zna Twoją firmę i cele biznesowe. Bieżący kontakt z Tobą i kreatywne podejście naszych specjalistów Google Ads, sprawiają, że Twoje kampanie zawsze będą o krok przed konkurencją. Zawsze szukamy nowych rozwiązań, aby jeszcze uatrakcyjnić Twoje reklamy i zmotywować odbiorców do zakupu.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

widoczni 90
widoczni 88 widoczni 68
Reklamy Google Ads

Na czym polega reklama w sieci wyszukiwania Google Ads?

Reklamy w sieci wyszukiwania (sieć wyszukiwania Google) to reklamy, które znajdziesz w Google i wyszukiwarkach partnerskich. Wyświetlają się zwykle nad i pod wynikami wyszukiwania w formie tekstowej z oznaczeniem, że są reklamą. Poza standardowym tekstem reklamowym, reklamy w sieci wyszukiwania Google Ads (sieć wyszukiwania Google) mogą zawierać tzn. rozszerzenia, czyli dodatkowe klikalne i nieklikalne elementy, które wzbogacają wygląd reklamy. Komu wyświetlają się reklamy w wyszukiwarkach? Jak można zawęzić dotarcie z reklamami do wybranej grupy odbiorców?

Poznaj najważniejsze informacje o reklamach Google Ads w wyszukiwarce

Reklama w sieci wyszukiwania bazuje na słowach kluczowych

Down arrow

Reklama w Google wyświetla się wtedy, gdy użytkownik wpisze taką samą lub podobną frazę, do tej, która została wybrana do kampanii. Zanim stworzymy kampanię wyszukujemy skuteczne, pasujące do Twojego biznesu frazy. Już na tym etapie przeprowadzamy selekcję, aby wykluczyć dwuznaczne lub zbyt odległe od konwersji słowa kluczowe. Określamy także ich sposób dopasowania. To znaczy, że decydujemy, na ile fraza wpisana przez użytkownika Google może różnić się od frazy, którą wybraliśmy w kampanii. Czy zgadzamy się na dopełniające słowa, takie jak dobry, tani, skuteczny? Czy zgadzamy się na synonimy? To wszystko określamy jeszcze przed startem kampanii i ewentualnie modyfikujemy w trakcie, jeśli wybrany sposób dopasowania fraz nie przynosi efektów. To co wyróżnia kampanię w sieci wyszukiwania od innych reklam, to właśnie wyświetlanie reklam osobom, które szukają określonych produktów i usług. Zapewnia to wysoką trafność kampanii i wysokie prawdopodobieństwo pozyskania konwersji.

Reklama Google Ads w wyszukiwarce rozliczana jest za kliknięcie (i nie tylko)

Down arrow

Najpopularniejszą formą rozliczenia kosztów za kampanię Google Ads w sieci wyszukiwania (kampanie w sieci wyszukiwania) jest CPC, czyli cost per click. Ten model dominuje, bo płacisz za pozyskane odwiedziny na stronie, a nie tylko za wyświetlanie się odbiorcy. Jednak to nie znaczy, że to jedyny model rozliczeń. Google Ads daje możliwość płatności za tysiąc wyświetleń, za pozyskanie konwersji czy też w sposób maksymalizujący zwrot z nakładów reklamowych. Dobry specjalista Google Ads zawsze dobierze taki sposób płatności, który pozwoli na bezpieczne i efektywne zarządzanie Twoim budżetem.

Reklama w Google Ads może kierować na połączenia telefoniczne

Down arrow

Nie masz strony internetowej, ale chcesz docierać do użytkowników Google? To nie problem, wystarczy, że skorzystasz z reklam, które zamiast na stronę, prowadzą do połączenia telefonicznego z Twoją firmą. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które opierają swoją sprzedaż o rozmowy telefoniczne.

Reklama Google Ads w wynikach wyszukiwania może być lokalna

Down arrow

Reklama Google Ads może docierać do osób z określonych regionów w Polsce i na świecie. Jeśli prowadzisz lokalny biznes, nie trać budżetu na reklamowanie się w całej Polsce. Kampania dla Ciebie powinna być tak skonfigurowana, aby docierać do odbiorców z okolicy. System Google Ads umożliwia wybór lokalizacji dla kampanii lub pozwala na zawężenie zasięgu za pomocą słowa kluczowego, które zawiera nazwę miasta.

Reklama Google Ads pozwala szybko dotrzeć do użytkowników

Down arrow

Google to atrakcyjne miejsce, bo to tam większość Twoich klientów rozpoczyna poszukiwania produktów i usług. O ile na efekty pozycjonowania poczekasz co najmniej kilka miesięcy, to w Google Ads natychmiast docierasz do właściwych odbiorców w Google. Po skonfigurowaniu kampanii, reklamy praktycznie od razu wyświetlają się w wynikach wyszukiwania. Nie jest to jednoznaczne z natychmiastowym efektem sprzedażowym. Kampanie Google Ads jak każde działanie marketingu internetowego wymaga początkowej fazy testów i optymalizacji.

Sieć wyszukiwania

Dlaczego warto wybrać reklamy Google Ads?

1

Trafne słowa kluczowe

Za pomocą specjalnych narzędzi oraz analizy konkurencji wybieramy słowa kluczowe, które będą zgodne z Twoją ofertą, ale również będą odpowiednie do wysokości budżetu na kampanię Adwords.

Wybieramy możliwe dużo słów kluczowych, aby mieć pewność, że wykorzystujemy w pełni potencjał kampanii i Twojej oferty. Jednocześnie określamy słowa wykluczające, dzięki czemu Twoje reklamy Google nie będą wyświetlać się na podobne słowa kluczowe, które nie są zgodne z ofertą.

2

Konfiguracja kampanii zgodnie z Twoimi celami

Budujemy skuteczną kampanię Ads, a także zawężamy odpowiednio grupę docelową. Na potrzeby kampanii tworzymy komunikaty reklamowe i upewniamy się, że pod reklamami wyświetlą się inne niezbędne informacje, takie jak adres, klikalny numer telefonu czy też odnośniki do istotnych podstron Twojej witryny.

3

Wysokie pozycje w niskiej cenie

Koszty mają dla nas znaczenie. Dążymy do tego, aby Twoja reklama Google Ads wyświetlała się na pozycjach, które dają konwersje, a jednocześnie, aby średni koszt kliknięcia mieścił się w Twoich możliwościach budżetowych.

W zależności od efektów, będziemy utrzymywać widoczność Twojej reklamy na najkorzystniejszych warunkach.

4

Więcej zyskownych konwersji

Dzięki zastosowaniu precyzyjnie dobranych fraz w kampaniach, pozyskujemy skuteczne odwiedziny. Nie wystarczy wzrost liczby użytkowników, pracujemy nad tym, aby jak najwięcej użytkowników stało się Twoimi klientami.

Osiągamy to poprzez nieustanną optymalizację konwersji, analizę ruchu i optymalizację fraz, reklam i wykluczeń.

5

Regularne i przejrzyste raportowanie

My jesteśmy odpowiedzialny za sukces Twojej kampanii, ale nie oznacza to, że nie masz wpływu na kształt działań. Dzięki regularnie dostarczanym raportom, dajemy Ci szansę na modyfikacje związane z bieżącymi potrzebami firmy.

Raporty to również bieżąca informacja o kosztach, pozwalająca na sprawne planowanie budżetów reklamowych w Twojej firmie.

6

Analiza i optymalizacja

Aby mieć pewność, że zainwestowany przez Ciebie budżet jest wykorzystywany efektywnie, na bieżąco analizujemy przebieg i efekty kampanii. Od początku prowadzimy regularną optymalizację, która ma na celu stały rozwój kampanii i zwiększenie jej dochodowości.

Mierzymy nie tylko kliknięcia, ale przede wszystkim konwersje i wpływ kampanii na wzrost sprzedaży. Na tym etapie rezygnujemy z nieskutecznych elementów kampanii, optymalizując koszty. Regularnie przygotowujemy raporty, które pozwalają Ci śledzić nasze działania.

Wynik jakości

Optymalizacja wyniku jakości reklam Google Ads

Co to jest wynik jakości?

Jakość kampanii Google Ads

Jakość strony docelowej w kampanii Google Ads

Wynik jakości w Google Ads to wskaźnik służący oszacowaniu jakości Twoich reklam, wykorzystanych do nich słów kluczowych oraz stron docelowych. Kampanie Ads z wyższym wynikiem jakości mogą zapewnić niższe ceny i lepsze pozycje reklam.

Im lepiej Twoje reklamy i strony docelowe będą pasować do zapytań użytkowników, tym wyższy wyniki jakości.

Wskaźnik jakości kampanii Ads jest określany na podstawie wielu jej czynników, gdzie najważniejsze to:

 • przewidywany CTR - współczynnik klikalności reklam
 • trafność tekstów reklam
 • jakość strony docelowej.

Wynik jakości ma również wpływ na ranking reklamy, co decyduje o miejscu jej wyświetlania. Wyższy wynik jakości ma zawsze korzystny wpływ na lepsze pozycje i niższe stawki.

Reklama Google Ads może pozyskać dobry wyniki jakości (powyżej 6/10), jeśli zostaną zastosowane trafne frazy pasujące jednocześnie do tekstów reklam oraz treści strony docelowej. Jednak doskonała baza słów kluczowych oraz chwytliwe teksty reklam nie są jedynym czynnikiem. Liczy się również historia kampanii, jej wcześniejsze efekty. Zaplanujemy Twoją kampanię w taki sposób, aby dostała najlepsze noty, a jednocześnie wyeliminuje frazy czy reklamy, które mogą osłabić pozycję kampanii.

Jakość strony docelowej rozumiana jest w kontekście Google Ads na kilka sposobów. Po pierwsze, treść strony powinna być związana z treścią reklamy. Zazwyczaj osiąga się to za pomocą fraz. Poza tym, oceniana jest jakość strony w kontekście zachowania użytkowników - czy motywuje ich do zakupu lub podjęcia innego działania? Wreszcie istotne są również techniczne aspekty, jak np. czas ładowania się strony.

Reklama w sieci wyszukiwania

Gdzie wyświetlają się reklamy w sieci wyszukiwania?

Reklama w sieci wyszukiwania to specyficzny rodzaj reklamy, ponieważ może być wyświetlana zarówno w wynikach wyszukiwania Google, jak i na innych witrynach, o ile słowa kluczowe są związane z frazami wyszukiwanymi przez użytkownika.

 • W wynikach wyszukiwania reklamy z linkami adwords pojawiają się na na górze i na dole wyników. Mogą również pojawiać się obok, powyżej lub poniżej w Google Play, Mapach Google, Google Grafice, czy na karcie "Zakupy
 • Reklamy w sieci wyszukiwania mogą wyświetlać się także na stronach partnerów Google w podobnych wyszukiwaniach lub w jednostce z linkami Adwords.

Realizujemy skuteczne kampanie Google Ads

Person
Oceń ten artykuł:
Sieć wyszukiwania

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 120 głosów

Korzyści na start

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads.

Ciesz się korzyściami już od pierwszego dnia współpracy. Więcej szczegółów uzyskasz u naszych doradców.

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Kampania na Twoim koncie
Kampania na Twoim koncie
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta
Homepage