688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczna Agencja Google Ads dla firm z Nowego Sącza Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
artboard

Skuteczne kampanie Google Ads - Nowy Sącz

Działasz w Nowym Sączu i chcesz zwiększyć widoczność swojego biznesu w internecie, dotrzeć do nowych klientów i podnieść sprzedaż? Zdecyduj się na przeprowadzenie kampani Google Ads (Adwords) pod opieką agencji widoczni i ciesz się lepszą konwersją w dobrej cenie!

1
Współpracujemy z firmami z całej Polski - reklamy Google mogą być w pełni realizowane zdalnie, dlatego skupiamy się na oferowaniu najwyższej jakości usług zarówno firmom z Poznania, jak i Nowego Sącza i innych miejscowości.
2
Posiadamy status Partnera Google Premium - spełniamy szereg wymagań Google dotyczących wydatków, wielkości budżetów, skuteczności kampanii, a także kompetencji zespołu specjalistów.
3
Działamy na rynku od 1999 roku - mamy ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu internetowym, w tym również tworzeniu kampanii Google Ads, znanych wcześniej jako Google Adwords. Jesteśmy firmą zbudowaną wyłącznie z polskiego kapitału.
4
Jesteśmy jedną z najczęściej i najlepiej ocenianych agencji Ads w Polsce - sprawdź nasz ranking agencji Google Ads.
5
Działamy skutecznie i profesjonalnie - zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia kampanii Google Ads w Nowym Sączu, dbamy o transparentność działania i stały kontakt z klientami, raportujemy postępy i odpowiadamy na wszystkie pytania.
6
Działamy w sposób kompleksowy - zadbamy nie tylko o kampanie Google Ads Twojej firmy w Nowym Sączu, ale również o optymalizację Twojej witryny pod kątem SEO, UX i współczynnika konwersji. Możemy również zadbać o Twoje reklamy na Facebooku i TikToku. Pozos

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Person

Specjaliści Google Ads z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii reklamowych

Proces

Kampania Google Ads dla firm z Nowego Sącza - jak to robimy?

Kampanie Google Ads, wcześniej znane jako Google Adwords, wymagają odpowiedniej optymalizacji i wiedzy z zakresu marketingu internetowego, aby osiągały satysfakcjonujące wyniki. W tym celu, jako agencja widoczni, dzielimy naszą pracę nad kampanią na kilka działań. Na początku zbieramy informacje na temat firmy naszego klienta i charakterze jego działalności, a także oczekiwań związanych z reklamą Google Ads. Skupiamy się również na zbadaniu konkurencji, by lepiej się przygotować do docelowych działań. Dopiero w kolejnym roku przygotowujemy kampanię i skutecznie ją optymalizujemy. Na tym etapie dbamy również o stałą analizę wyników i wprowadzanie ewentualnych zmian, aby uzyskać jak najlepsze efekty, zależy nam na osiągnięciu, jak największej liczby kliknięć prowadzących do konwersji.

 

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.9
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 580 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Zalety Google Ads

Kampania Google Ads Nowy Sącz - czy to dobre rozwiązanie?

"Kampania Google Adwords Nowy Sącz" to fraza, którą wciąż można wielokrotnie spotkać w internecie, chociaż "Google Adwords" w rzeczywistości już nie istnieje. To stare określenie na kampanie Google Ads, które podbijają rynek marketingu internetowego. Takie reklamy są popularne zarówno na rynku ogólnokrajowym, jak i lokalnym (również w Nowym Sączu). Czy to dobry pomysł na rozwój Twojego biznesu? Poznaj pięć najczęściej wymienianych zalet tego rodzaju promocji.

 

1
Kampania Google Ads to zwiększenie rozpoznawalności marki

Jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie w swojej strategii reklamy Google Ads w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej, to uzyskasz znakomitą szansę na budowę rozpoznawalności Twojej marki. Dzięki takim kampaniom Google Ads odbiorcy będą mogli trafić na Twoją stronę nie tylko w wyszukiwarce Google, ale także w innych miejscach w sieci - w witrynach partnerskich Google, Gmailu, YouTube i innych. W ten sposób zbudujesz widoczność i rozpoznawalność, która być może w przyszłości przynieść Ci potencjalnych klientów.

2
Kampania Google Ads to optymalizacja sprzedaży w krótkim czasie

Kampanie Google Ads są szczególnie doceniane przez przedsiębiorców w czasie intensywnych okresach sprzedażowych, na przykład w okresie świątecznym, ponieważ pozwalają one szybko zbudować widoczność marki i zachęcić do zakupu. Już po trzech miesiącach od uruchomienia reklamy, możesz spodziewać się efektów w postaci kliknięć, wzrostu ruchu oraz sprzedaży. Co więcej, jeśli kampania jest dobrze zoptymalizowana, koszt kliknięcia nie jest duży, a Ty zyskasz możliwość dotarcia do osób zainteresowanych Twoimi produktami.

3
Kampania Google Ads to możliwość dokładnego targetowania reklam

Reklama Ads/Adwords zapewnia możliwość  dokładnego kierowania reklam na odbiorców, co sprawia, że Twój przekaz reklamowy trafi dokładnie do tych użytkowników, którzy najprawdopodobniej będą zainteresowani skorzystaniem z Twojej oferty. Możesz określić nie tylko wiek i płeć grupy docelowej, ale również jej miejsce zamieszkania, zainteresowania itp.

To sprawia, że kampanie Google Ads są skuteczniejszą formą marketingu niż promocja offline, w której płacisz za reklamę, która dociera do szerokiego grona odbiorców, ale są to osoby niesprecyzowane, więc wiele z nich może być niezainteresowanych Twoją ofertą. Prawidłowe kierowanie reklamy na odbiorców sprawia, że nie zmarnujesz budżetu na nieefektywne kliknięcia, lecz wygenerujesz jakościowy ruch na swojej stronie internetowej.

4
Kampania Google Ads to skuteczna reklama sklepów internetowych i stacjonarnych

Kampanie Google Ads Nowy Sącz - to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które mają wyłącznie sklep stacjonarny, jak i dla osób, które działają lokalnie i online. Google daje szerokie możliwości w kwestii promowania takiej działalności. Na przykład możesz stworzyć reklamę produktową, która będzie promować wybrane produkty w Twoim sklepie internetowym, a w reklamę w sieci wyszukiwania zainwestować, aby zwiększyć liczbę odwiedzin klientów w stacjonarnym sklepie w Nowym Sączu.

5
Kampania Google Ads to skuteczne wsparcie pozycjonowania

Pozycjonujesz stronę internetową firmy z Nowego Sącza? Połącz tę strategię z kampanią Google Ads/Adwords. W świetny sposób wpłyniesz na zwiększenie wyników SEO. Agencja widoczni oferuje zarówno prowadzenie skutecznych kampanii Google Ads, jak i przygotowanie i wdrożenie efektywnej strategii SEO.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

widoczni 67
Reklama w Google dla firm z Nowego Sącza

Jaką kampanię Google Ads wybrać dla firmy z Nowego Sącza?

Jeśli chodzi o kampanię Google Ads Nowy Sącz nie różni się specjalnie od innych miast w Polsce - możesz wykorzystać każdą z dostępnych reklam Google. Najważniejsze jest dopasowanie kampanii do charakteru swojej działalności i do swoich celów biznesowych. Poniżej pokrótce opisujemy każdy rodzaj reklamy, ale pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów - to oni pomogą Ci wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Reklama w sieci wyszukiwania dla firm z Nowego Sącza Reklama w sieci reklamowej Google dla firm z Nowego Sącza Kampanie remarketingowe w Google Ads dla klientów z Nowego Sącza Reklama produktowa w sieci wyszukiwania dla sklepów internetowych Reklamy video w Google Ads (Adwords)

Jest to reklama wyświetlana w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek, dzięki czemu pozwala dotrzeć do milionów użytkowników w internecie. Kampanie realizowane w ten sposób są dostępne w formie tekstowej i wyświetlają się nad lub pod organicznymi wynikami wyszukiwania. Możesz uatrakcyjnić reklamę poprzez rozszerzenia, które będą wyświetlały na przykład linki do podstron, określały lokalizację itp.

Jest to rodzaj reklamy, który wyświetla się w witrynach wchodzących w skład sieci partnerskiej Google. Takie kampanie Google Ads są polecane firmom, które chcą zbudować silny wizerunek i świadomość marki wśród użytkowników i/lub wesprzeć reklamę w sieci wyszukiwania. Reklama w sieci reklamowej Google może przyjąć różne formy, do wyboru masz reklamy tekstowe, graficzne, animowane, a także reklamy elastyczne, które automatycznie dopasowują sposób swój wygląd do wymagań konkretnej witryny.

Jest to reklama Google, która jest szczególnie ceniona przez wielu przedsiębiorców ze względu na jej skuteczność i niski koszt realizacji. Kampanie remarketingowe bowiem mają na celu dotrzeć do użytkowników, którzy wcześniej przejawili w jakiś sposób zainteresowanie Twoją ofertą, np. odwiedzili Twoją stronę, ale nie dokonali konwersji. Takie kampanie Google Ads (Adwords) są dostępne w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej w postaci tekstowej, graficznej, oraz interaktywnej. To, co wpływa na skuteczność tej reklamy to fakt, że użytkownik widzi reklamę dokładnie tego produktu, nad którego zakupem wcześniej się zastanawiał. Szansa na to, że sfinalizuje transakcję się zwiększa!

To idealna reklama dla sklepów internetowych, ponieważ pozwala przedstawić w Google ofertę firmy wraz z zdjęciem produktu, jego nazwą, ceną, oceną użytkowników i nazwą sklepu internetowego. Reklama produktowa w sieci wyszukiwania dla sklepów internetowych pojawia się nie tylko nad wynikami organicznymi, ale także nad reklamą tekstową w sieci wyszukiwania. Możesz takie reklamy kierować do odbiorców z całej Polski, a możesz skupić się na lepszym dotarciu do swoich klientów z Nowego Sącza. 

Warto wiedzieć, że stworzenie reklamy produktowej w Google wymaga założenia konta Google Merchant Center i wygenerowania oraz dodania pliku produktowego

Chcesz wyróżnić swoją ofertę i dotrzeć do odbiorców z przekazem wideo? To świetny pomysł, taka forma przekazu jest aktualnie jedną z najbardziej docenianych wśród użytkowników internetu! Wideo pomaga także podkreślić zalety oferty i zbudować historię wokół marki, dzięki czemu zaczniesz budować wizerunek swojej firmy w Nowym Sączu! Google Ads oferuje przygotowanie reklam w formie wideo, które mogą być wyświetlane w serwisie YouTube lub w sieci reklamowej Google.

Wśród reklam video w Google Ads (Adwords) wyróżnia się:

  • reklamy In-Stream możliwe do pominięcia,
  • reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia,
  • reklamy wideo Discovery,
  • reklamy Out-Stream,
  • bumpery reklamowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej