Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Rozwijaj się jako specjalista Google Ads w Poznaniu

Praca w marketingu internetowym to Twoje powołanie? U nas będziesz prowadzić ciekawe kampanie reklamowe w Google i na Facebooku dla klientów z Polski i zagranicy. Prawdopodobnie zrobi Ci się trochę cieplej zimą, gdy będziesz pracować nad reklamami na rynek Egipski ;) Praca specjalisty Google Ads to także częsty kontakt z klientami i prawdziwa szkoła zarządzania swoją pracą. Twoje skrupulatne i kreatywne podejście do zadań docenimy regularnymi premiami i podwyżkami. A nieocenione wsparcie zespołu doda Ci energii do działania od pierwszego dnia pracy.

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku specjalisty Google Ads (Adwords).

Wyślij aplikację

Masz doświadczenie w Google Ads i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

specjalista Google Ads

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowanie i realizacja strategii kampanii
  • konfiguracja i optymalizacja kampanii
  • analiza skuteczności i optymalizacja konwersji prowadzonych kampanii
  • analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
  • nadzór nad kosztami i budżetem
  • analiza, wnioski i raportowanie

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords
  • znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji konwersji
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • Samodzielne stanowisko - masz szansę na nieustanny rozwój
  • Realny wpływ na rozwój firmy - Twoja praca ma dla nas znaczenie
  • Pracę nad kampaniami z wysokimi budżetami dla firm w Polsce i na świecie
  • Okazja do wdrażania własnych pomysłów - doceniamy kreatywność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoim doświadczeniem + premie
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów i praktyków z branży
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i dostęp do bazy wiedzy
  • Luźna atmosfera i i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • zgrany i przyjazny zespół - u nas od razu poczujesz się jak u siebie
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • elastyczny czas pracy - przychodzisz między 7:45 a 9:00
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Organizacja pracy jest dla nas ważna

Myślisz, że praca w agencji to wieczny chaos? Nie u nas. Pracujemy z wykorzystaniem autorskiego programu do automatyzacji i zarządzania pracą Oko. Dzięki niemu zawsze wiesz, co i na kiedy jest do zrobienia, a przy okazji dostajesz dostęp do narzędzi, statystyk, bazy wiedzy i innych przydatnych informacji. Na pewno docenisz, że nie musisz pisać tysięcy maili, zapisywać wszystkiego w notesie, ani zastanawiać się, kto za co jest odpowiedzialny. Oko Cię wyręczy, co nie znaczy, że nie oczekujemy od Ciebie umiejętności organizacji pracy własnej i realizacji zadań zgodnie z wyznaczonym planem. Ale to chyba jest zrozumiałe :)

Nie wiesz, czego się spodziewać? Zobacz nas w akcji

Rozmowa kwalifikacyjna i pierwszy dzień w pracy mogą być stresujące. Jednak z nami nie ma się czego bać :) Mamy dystans do siebie, poczucie humoru i cieszymy się, gdy dołącza do nas nowa osoba. Zresztą zobacz ten filmik, on wszystko tłumaczy ;)

Dołącz do nas
Poznaj 7 powodów
dlaczego warto

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

sprawdź dlaczego warto

Będziesz pracować z najlepszymi narzędziami

Jeśli jesteś takim pasjonatem marketingu internetowego jak my, na pewno ekscytującą wiadomością jest to, że otrzymasz dostęp do takich narzędzi jak: SEMSTORM, Senuto, Surfer SEO, Ahrefs, Netpeak i innych czołowych narzędzi w branży SEO. Nasi specjaliści Google Ads nie muszą ograniczać się do Keyword Plannera :)zestawienie logotypow

Zobacz więcej

Praca

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO