Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Rozwijaj się jako specjalista Google Ads w Poznaniu

Praca w marketingu internetowym to Twoje powołanie? U nas będziesz prowadzić ciekawe kampanie reklamowe w Google i na Facebooku dla klientów z Polski i zagranicy. Prawdopodobnie zrobi Ci się trochę cieplej zimą, gdy będziesz pracować nad reklamami na rynek Egipski ;) Praca specjalisty Google Ads to także częsty kontakt z klientami i prawdziwa szkoła zarządzania swoją pracą. Twoje skrupulatne i kreatywne podejście do zadań docenimy regularnymi premiami i podwyżkami. A nieocenione wsparcie zespołu doda Ci energii do działania od pierwszego dnia pracy.

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku specjalisty Google Ads (Adwords).

Wyślij aplikację

lub mailowo na adres: praca@widoczni.pl

(w temacie maila podaj stanowisko)

Masz doświadczenie w Google Ads i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

specjalista Google Ads

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowanie i realizacja strategii kampanii
  • konfiguracja i optymalizacja kampanii
  • analiza skuteczności i optymalizacja konwersji prowadzonych kampanii
  • analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
  • nadzór nad kosztami i budżetem
  • analiza, wnioski i raportowanie

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords
  • znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji konwersji
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • Samodzielne stanowisko - masz szansę na nieustanny rozwój
  • Realny wpływ na rozwój firmy - Twoja praca ma dla nas znaczenie
  • Pracę nad kampaniami z wysokimi budżetami dla firm w Polsce i na świecie
  • Okazja do wdrażania własnych pomysłów - doceniamy kreatywność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoim doświadczeniem + premie
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów i praktyków z branży
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i dostęp do bazy wiedzy
  • Luźna atmosfera i i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • zgrany i przyjazny zespół - u nas od razu poczujesz się jak u siebie
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • elastyczny czas pracy - przychodzisz między 7:45 a 9:00
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

Elastyczne godziny pracy (7:45-9:00)

fashion person woman hand

Home Office raz w miesiącu

technology 2425266 960 724

Dzień wolny w Twoje urodziny

christmas xmas gifts presents5

Dofinansowanie do karty Multisport

dumbbells 2465478 960 721

Spotkania i wyjazdy integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F14

Dostęp do ogródka i grilla firmowego

pexels photo 1260314

Nowoczesne klimatyzowane biuro

8

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa mnale fizjo2

Stół do ping ponga i piłkarzyki

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO