Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E projekt detoks widoczni 2
Projekt detoks odłącz się z nami od internetu Każdemu przyda się cyfrowy detoks. Zrób go z nami!
Offline

Projekt detoks - widoczni

Czy potrzebujesz detoksu cyfrowego?

Wyskakujące powiadomienia, zalew nowych informacji i ta ciekawość, co nowego u znajomych, których ostatni raz widziałeś 10 lat temu.

Twórcy nowych technologii dobrze wiedzą, co zrobić, żebyś wybrał ich aplikację lub urządzenie. A psycholodzy biją na alarm - nasze mózgi zmieniają się pod wpływem nowych technologii i to na gorsze.

Zrezygnować z internetu? Dziś to brzmi jak herezja. Ale można kontrolować, kiedy i jak często z niego korzystasz. Można zaplanować sobie czas offline, kiedy telefon nie przeszkadza w rozmowie z bliskimi, ani nie odwraca uwagi na spacerze z psem. To jest właśnie cyfrowy detoks. My się odłączamy, a Ty?

Dekoracja
Video
PLay

Zobacz, film, w którym opowiadamy o miejscu internetu i smartfonów w naszym życiu.

Czy widoczni potrzebują detoksu cyfrowego?

Zmiany na lepsze zaczynamy od siebie. Nasza praca nie istniałaby bez internetu. Maile, strony internetowe, narzędzia online, social media...To wypełnia nam co najmniej 8 godzin dziennie. Jak wpływa to na nas i na realizację zadań? Zobacz nasze sposoby na ogarnięcie zadań w erze cyfrowych “rozpraszaczy”.

Czy młodzież potrafi żyć offline?

Zobacz infografikę na podstawie naszych badań. Widoczni przeprowadzili ankiety wśród uczniów poznańskich szkół średnich, dzięki czemu znamy odpowiedź!

Zobacz całą infografikę!
infografika projekt detoks