Agencja widoczni dla Saint Gobain

norton widoczni

Do grona naszych klientów dołączyła znana na całym świecie firma Saint Gobain. Specjalizuje się w dostarczaniu na rynek najlepszych rozwiązań z zakresu budownictwa i przemysłu pod znanymi markami. Jedną z takich marek jest Norton – marka narzędzi ściernych dostępnych na rynku już od ponad 130 lat. Współpraca Saint Gobain z agencją widoczni obejmuje kompleksowe prace związane z promocją marki Norton w sieci za pomocą marketingu internetowego.

O wyborze naszej agencji zdecydowało doświadczenie i szybki termin realizacji, zgodny z założeniami klienta. W pierwszym etapie współpracy stworzyliśmy nowoczesny serwis naprawiamkaroserie.pl. Natomiast podstawą długofalowej współpracy są realizowane dla strony działania z zakresu marketingu internetowego, w szczególności z zakresu pozycjonowania.

W ramach usług dla Saint Gobain realizujemy:

  • nowoczesną stronę internetową naprawiamkaroserie.pl – strona zawiera bogaty zakres porad dla specjalistów w zakresie napraw i prac blacharsko-lakierniczych, pomaga dobrać odpowiednie narzędzia z asortymentu Norton i odpowiada na potrzeby osób, które szukają profesjonalnych porad
  • pozycjonowanie strony naprawiamkaroserie.pl – kompleksowe działania, których celem jest zbudowanie wartościowego ruchu na stronę i dotarcie do potencjalnych odbiorców marki Norton.

Celem naszej współpracy jest budowa świadomości w zakresie szerokiej oferty Norton oraz popularyzacja produktów tej marki. W naszym portfolio znajduje się już wiele firm z wymagającej branży przemysłowej. Prace nad stroną marki Norton są dla nas kolejnym wyzwaniem i interesującym doświadczeniem.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Agencja widoczni dla Saint Gobain

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 1 głosów

UDOSTĘPNIJ