Akademia Widoczni na Online Marketing Day 2020

autor: Adrianna Nowak

Konferencja Online Marketing Day to wydarzenie organizowane przez SEMSTORM. W tym roku odbyło się 26 czerwca i skierowane zostało do branży e-commerce. Temat przewodni brzmiał: "Naucz się pozyskiwać klientów w Internecie". 

Do konferencji, która została zorganizowana w formie online, zaproszono 16 ekspertów ze specjalizacji: SEO, Content Marketing, Facebook Ads, Google Ads. Wśród nich zalazł się Team Leader SEO w widoczni.com - Przemysław Michałek. 

Audyt SEO - prelekcja naszego eksperta

Na godzinę 11:00 zaplanowane zostało wystąpienie naszego specjalisty Przemka. Tytuł prelekcji brzmiał: "Jak interpretować audyt SEO i przekuć wnioski w działania?". Była skierowana dla osób, które chcą trzymać rękę na pulsie w swoim biznesie. Jeżeli aktywnie uczestniczysz w procesie promocji swojego serwisu lub rozważasz rozpoczęcie współpracy w tym zakresie - miałeś okazję poznać podstawowe zagadnienia, z którymi z pewnością można spotkać się podczas działań SEO swojej strony. 

Online Marketing Day w liczbach

Mimo, że ta edycja wydarzenia była wyjątkowa, bo w całości zorganizowana zdalnie, można mówić o jej wielkim sukcesie. Prelekcję naszego eksperta oglądało LIVE 1300 osób! W ciągu całego dnia Online Marketing Day zgromadził ponad 3500 uczestników. Aż 4300 osób zarejestrowało się na konferencję, by mieć dostęp do wszystkich wystąpień online.  Nagrania prelekcji wkrótce zostaną udostępnione także na Youtube. 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google
Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO