Akademia Widoczni na Online Marketing Day 2020

LinkedIn

Konferencja Online Marketing Day to wydarzenie organizowane przez SEMSTORM. W tym roku odbyło się 26 czerwca i skierowane zostało do branży e-commerce. Temat przewodni brzmiał: "Naucz się pozyskiwać klientów w Internecie". 

Do konferencji, która została zorganizowana w formie online, zaproszono 16 ekspertów ze specjalizacji: SEO, Content Marketing, Facebook Ads, Google Ads. Wśród nich zalazł się Team Leader SEO w widoczni.com - Przemysław Michałek. 

LinkedIn

 

 

Audyt SEO - prelekcja naszego eksperta

Na godzinę 11:00 zaplanowane zostało wystąpienie naszego specjalisty Przemka. Tytuł prelekcji brzmiał: "Jak interpretować audyt SEO i przekuć wnioski w działania?". Była skierowana dla osób, które chcą trzymać rękę na pulsie w swoim biznesie. Jeżeli aktywnie uczestniczysz w procesie promocji swojego serwisu lub rozważasz rozpoczęcie współpracy w tym zakresie - miałeś okazję poznać podstawowe zagadnienia, z którymi z pewnością można spotkać się podczas działań SEO swojej strony. 

 

Przemyslaw Michalek

 

Online Marketing Day w liczbach

Mimo, że ta edycja wydarzenia była wyjątkowa, bo w całości zorganizowana zdalnie, można mówić o jej wielkim sukcesie. Prelekcję naszego eksperta oglądało LIVE 1300 osób! W ciągu całego dnia Online Marketing Day zgromadził ponad 3500 uczestników. Aż 4300 osób zarejestrowało się na konferencję, by mieć dostęp do wszystkich wystąpień online.  Nagrania prelekcji wkrótce zostaną udostępnione także na Youtube. 

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Akademia Widoczni na Online Marketing Day 2020
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ