Widoczni na Brighton SEO 2019 - edycja wrześniowa

autor: Adrianna Nowak

Wrześniowe BrightonSEO (podobnie jak poprzednie edycje) również nie zawiodło! Nie da się ukryć, że widoczni mają słabość do tej konferencji! A to z powodu wysokiego poziomu merytorycznego, zaproszonych prelegentów, świetnej atmosfery i urokliwej lokalizacji, którą bez wątpienia jest wybrzeże kanału La Manche. Oto, jakie materiały z konferencji przygotowaliśmy tym razem:

 

Zobacz najciekawsze prelekcje podczas BrightonSEO 2019

Zobacz wywiad z Timem Soulo z Ahrefs

Zobacz wywiad z Kelvinem Newmanem - organizatorem BrightonSEO

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO