#akademiaWidoczni o optymalizacji konwersji - szkolenie w Plus Jeden

autor: Adrianna Nowak

21 listopada #akademiaWidoczni ponownie gościła na cyklicznym spotkaniu szkoleniowym w Plus Jeden. Tym razem prowadząca pod lupę wzięła temat optymalizacji konwersji. 

Jak ułatwić drogę do zakupu swoim klientom? Na to pytanie Anna Zalewska próbowała odpowiedzieć uczestnikom warsztatów.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

Szkolenie dedykowane było osobom początkującym - przede wszystkim właścicielom sklepów internetowym, którzy odnotowują odwiedziny w swoim sklepie ale nie mogą doczekać się sprzedaży. 

Prowadząca podsunęła wiele wskazówek, które pozwolą wdrożyć działania optymalizacji współczynnika konwersji, czyli mówiąc po ludzku: ułatwić swoim użytkownikom dokonanie zakupu. 

Celem szkolenia było pokazanie uczestnikom, jak diagnozować przyczyny braku sprzedaży w sklepach online, a także przedstawienie sposobów na zwiększenie sprzedaży, dla sklepów, które generują ruch. 

Spotkanie było podzielone na 4 bloki tematyczne, które odpowiadały kolejno na pytania:

  • ✅ Jak wykryć przeszkody na drodze klienta do zakupu?
  • ✅ Jak wykorzystać treści, aby zmotywować do działania?
  • ✅ Jakie rozwiązania w funkcjonalności sklepu poprawią wyniki?
  • ✅ Jak uczyć się od innych sklepów i nie zwariować?

Już w wiosną Akademia Widoczni rozpocznie kolejny cykl szkoleń w Plus Jeden. Póki co szukamy inspiracji i pomysłów tematycznych na kolejne warsztaty. 

Jeśli interesuje Cię konkretny obszar marketingu internetowego, który chcesz, abyśmy poruszyli na następnym szkoleniu, daj znać w komentarzu lub mailowo: marketing@widoczni.pl. 

Każdą z propozycji przeanalizujemy i weźmiemy pod uwagę :)

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO