Widoczni rekrutują do podstawówki! Kampanie Adwords i Facebook dla szkół.

szkola podstawowa 72

Do tej pory mieliśmy okazję realizować kampanie dla takich instytucji jak Związek Międzygminny GOAP czy Fundacja Św. Mikołaja. Jednak pierwszy raz do grona naszych klientów dołączy...szkoła.

Reforma – nowe wyzwania, nowe pomysły

W efekcie planowanej reformy edukacyjnej szkoły podstawowe rozszerzają swoją ofertę w najbliższym roku szkolnym o klasy siódme, a gimnazja przestają istnieć. W związku z tym Gimnazjum nr 54 w Poznaniu przekształca się w Szkołę Podstawową nr 72, dostarczając uczniom już od pierwszej klasy bogatą ofertę edukacyjną i sportową. Nabór do klas o profilu piłki ręcznej wspiera oficjalny partner klas sportowych w szkole - klub MKS Poznań. Szkoła należy do grona nielicznych w Polsce „Budzących się Szkół”, które wyróżniają się niestandardowym i indywidualnym podejściem do uczniów. Szkoła Podstawowa nr 72 niestandardowo podchodzi również do rekrutacji, chcąc dotrzeć do rodziców i uczniów za pomocą marketingu internetowego.


 

Rekrutacja w Google Adwords i na Facebooku?

Promocję naboru do klas szkoła zleciła naszej agencji. Będziemy realizować kampanie Google Adwords oraz kampanie reklamowe na Facebooku, aby skutecznie wypromować atrakcyjną ofertę szkoły. Chcemy dotrzeć nie tylko do rodziców i uczniów z rejonu placówki. Wyjątkowa w Poznaniu oferta klas sportowych z bogatym zapleczem skierowana jest do wszystkich dzieci, które chcą realizować się w pływaniu, piłce ręcznej, koszykówce i piłce nożnej.

To ciekawe zlecenie nie tylko z uwagi na przedmiot kampanii, ale także na grono odbiorców, do którego należą dzieci. Chociaż w tym wieku nie mogą być użytkownikami Facebooka, w większości korzystają z wyszukiwarki Google, w której także pojawią się nasze reklamy.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni rekrutują do podstawówki! Kampanie Adwords i Facebook dla szkół.
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ