Czy marketing internetowy jest dla licealistów? Dzień przedsiębiorczości w agencji widoczni

dzien przedsiebiorczosci2017

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w firmie widoczni, która zajmuje się marketingiem internetowym. Nasza wizyta nie była przypadkowa, ponieważ odbyła się w związku z Dniem Przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Dlaczego tutaj przyszliśmy?

Dzień Przedsiębiorczości jest to coroczne wydarzenie, podczas którego uczniowie szkół średnich odwiedzają swoje przyszłe miejsca pracy. Celem całego projektu jest zwiększenie świadomości młodzieży o wybranej branży.

dzien przedsiebiorczosci2017

 

Przebieg wizyty

Podczas wizyty w firmie widoczni poznaliśmy sekrety marketingu internetowego i specyfikę pracy w agencji. Na początku wysłuchaliśmy prelekcji o kanałach reklamowych, których używa się w tej branży. Zaskoczyły nas szerokie możliwości panelu Adwords oraz analizy w Google Analytics, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Dowiedzieliśmy się, jak szczegółowo można prowadzić kampanie reklamowe online.

Wprowadziliśmy również do firmy świeże spojrzenie na temat mediów społecznościowych, z perspektywy młodzieży. Opowiadaliśmy o swoich doświadczeniach ze Snapchatem, Facebookiem i Instagramem, które jak się okazało były wartościowymi informacjami dla specjalistów z agencji. Jesteśmy z siebie bardzo dumni.

Filip i Janek z Marcinka w Poznaniu

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Czy marketing internetowy jest dla licealistów? Dzień przedsiębiorczości w agencji widoczni
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ