Oko w oko z marketingiem - szkolenie dla klientów agencji Widoczni

IMG 20221028 142523

W ostatni piątek października zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych klientów “Oko w oko z marketingiem”. Prowadzącymi byli trenerzy Widocznych - Michał Białobrzeski, Adrianna Nowak i Daniel Chruściński. Nasi eksperci przedstawili proces skutecznych kampanii SEO i SEM, rozwiali tajemnice raportów, a także poradzili jak skutecznie działać na LinkedInie.


Michał Białobrzeski “Marketing internetowy - cele, procesy działań”

Pierwszy blok szkoleniowy wprowadził uczestnikó w temat marketingu internetowego. Michał przedstawił główne działania w obszarze optymalizacji SEO, SEM oraz SXO. Jako Menadżer Działu Sprzedaży, zna klientów od podszewki. Dobrze wie, jakie są ich potrzeby i wątpliwości. Dlatego istotnym punktem prezentacji były odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od klientów. Michał wyodrębnił pytania, takie jak:

 • Kiedy pozycjonowanie się kończy?
 • A co jeśli dostanę karę od Google?
 • Rozliczenie za efekt?
 • Czy prace związane z SEO w Widocznych są ulotne?
 • Kto pisze teksty na moją stronę/sklep?


Adrianna Nowak “Jak tworzyć skuteczne treści na Linkedin?”

LinkedIn jest szeroko rozwiniętym medium społecznościowym w zakresie biznesowym. Zależy nam, aby nasi klienci w jak najlepszym stopniu potrafili je wykorzystać. Ada wyjaśniła dlaczego warto korzystać z LinkedIn. Wskazała do kogo dzięki niemu mogą dotrzeć nasi klienci, są to przede wszystkim:

 • partnerzy biznesowi,
 • kandydaci,
 • klienci,
 • pracownicy.

Uczestnicy naszego szkolenia otrzymali celne wskazówki m.in. jak prowadzić swój profil na LinkedInie, jak budować sieć kontaktów czy formatować treść postów.


Daniel Chruściński “Google Ads każdego dnia - nowość, postrzeganie, analiza danych”

Daniel, nasz Menadżer działu Optymalizacji Konwersji, skupił się na tematyce Google Ads. Przedstawił możliwe cele kampanii Google Ads oraz wskazał jak mogą wzmocnić etapy lejka sprzedażowego.

Dodatkowo, Daniel wyjaśnił uczestnikom zawiłości Performance Max, czyli nowości w Google Ads. Kampania ta w 90% działa na algorytmach samouczących się. Nasz ekspert omówił jej zalety, m.in.:

 • dotarcie do nowych klientów a sieci Google,
 • większa skuteczność w realizowaniu celów,
 • dokładniejsze raporty i statystyki,
 • łatwiejsza optymalizacja.

Nie podeszliśmy do temat bezkrytycznie. Daniel opowiedział również, kiedy kampania Performance Max nie jest najlepszym wyjściem. Jak w takim razie powinna wyglądać praca nad skuteczną kampanią każdego dnia? Tego dowiedzieli się nasi klienci.

Zależy nam na coraz lepszych i skutecznych wynikach naszych klientów. Jest to możliwe dzięki sprawnej komunikacji i poszerzaniu świadomości, między innymi poprzez szkolenia. Dziękujemy każdemu, kto pojawił się na październikowej edycji Oko w oko z marketingiem, a już niedługo jego kolejna odsłona. 

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Oko w oko z marketingiem - szkolenie dla klientów agencji Widoczni
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ