Szkolenie z Google Analytics dla copywriterów i nie tylko

widoczni google analytics szkolenie

28 stycznia 2019 roku ponownie połączyliśmy siły z poznańską przestrzenią pracy wspólnej Plus Jeden. Tym razem przeprowadziliśmy szkolenie z Google Analytics dla początkujących. Szczególnie zależało nam, aby na szkoleniu skorzystali copywriterzy. Co obejmowało szkolenie?

widoczni google analytics plus jeden1

 

 

Zarządzanie kontem Google Analytics

Ponieważ szkolenie miało być dostosowana do osób, które nie miały styczności z tym narzędziem, nie mogło zabraknąć garści teorii na temat zarządzania kontem. Pokazaliśmy najważniejsze funkcje w panelu administracyjnym od zarządzania użytkownikami po ustawianie list remarketingowych.

DSC0903

 

Powtórka szkolenia z Google Analytics 5 marca 2019 roku.

 

Analiza contentu w Google Analytics

Szkolenie miało na celu pokazanie, które cele content marketingu możemy mierzyć w GA. Nie wszystko można sprawdzić w tym narzędziu, dlatego zasugerowaliśmy uzupełnienie podstawowych ustawień GA za pomocą reguł z Google Tag Managera oraz sięgnięcie po takie narzędzia jak:

  • Mouse Flow
  • Yandex Metrica
  • Hot Jar
  • Adobe Analytics i inne.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

Szkolenie z raportów Google Analytics

Uczestnicy poznali najważniejsze funkcji podstawowych raportów Google Analytics: odbiorców, pozyskiwania, zachowanie i konwersje. W ramach raportów omówiliśmy wskaźniki, które często są mylnie interpretowane jak np. sesje, wsp. odrzuceń czy też źródło konwersji.

 

Obejrz prezentację z warsztatów "Google Analytics W rękach copywritera"

 

Dla kogo szkolenie Google Analytics?

W związku z dużym zainteresowaniem program szkolenia powtórzymy 5 marca w Plus Jeden. Przypominamy, że jest to szkolenie dla początkujących, a nawet dla tych, którzy nigdy nie widzieli Analyticsa. Zapisy uruchomimy na ok. 2 tyg. przed wydarzeniem.

Szkolenia w ramach #Akademii widoczni są bezpłatne. Dzielimy się naszą wiedzą z Wami, naszymi potencjalnymi przyszłymi współpracownikami, partnerami, klientami i osobami, które chcą nas wspierać. Poza wydarzeniami otwartymi planujemy także wizyty na uczelniach poznańskich. Więcej informacji na temat naszej działalności edukacyjnej znajdziecie na akademiawidoczni.pl

widoczni sprawny marketing

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Oceń ten artykuł:
Szkolenie z Google Analytics dla copywriterów i nie tylko
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ