Szkolenie menadżerskie dla Widocznych. Techniki motywacji

IMG 20231026 124048

Nasi eksperci konsekwentnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc szkolenia rozwijające umiejętności menadżerskie na różnych szczeblach kariery. Tym razem mieliśmy przyjemność wysłuchać Jerzego Zdanowskiego, który przekazał swoją wiedzę na temat motywacji w ramach szkolenia menadżerskiego.

Szkolenie dla menadżerów Widocznych - motywowanie

Podczas szkolenia z liderami i menadżerami, Jerzy poruszył temat niezbędny dla efektywnego funkcjonowania każdej organizacji – motywację. Podkreślił, jak istotne jest umiejętne motywowanie nie tylko siebie, ale i całego zespołu.

W trakcie spotkania omówione zostały zagadnienia takie jak:

  • Przegląd teorii motywacji – fundament dla każdego menadżera.
  • Ćwiczenia praktyczne, pozwalające zrozumieć, jak motywacja wpływa na codzienną pracę.
  • Metody rozpoznawania własnych motywacji i świadomego ich wykorzystywania.
  • Strategie wspierania motywacji w zespole, aby osiągać wyznaczone cele.
  • Narzędzia do oceny, w jakim stopniu realizowane są osobiste motywatory w miejscu pracy.

Jerzy Zdanowski, z długoletnim doświadczeniem w branży, z entuzjazmem dzielił się przykładami z życia wziętymi, które ułatwiły uczestnikom zrozumienie, jak teoria motywacji znajduje odzwierciedlenie w codziennej praktyce zarządzania.

Spotkanie przyniosło uczestnikom nie tylko solidną dawkę teoretycznego backgroundu, ale również praktyczne wskazówki, które mogą od razu wprowadzić w życie, aby poprawić wyniki swoich zespołów.

To kolejne już szkolenie z cyklu szkoleń rozwojowych dla menadżerów i liderów, bo wierzymy, że na każdym etapie zawodowym warto się uczyć i poszerzać kompetencje ;)

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Szkolenie menadżerskie dla Widocznych. Techniki motywacji
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ