Szkolenie SEO ze Zgredem – aż chce się pozycjonować!

autor: Anna Zalewska

Nasi specjaliści spotkali się na szkoleniu z pozycjonowania z jednym z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów w branży, Pawłem Gontarkiem, znanym w sieci jako Zgred. Na szkoleniu mieliśmy okazję omówić najnowsze trendy i zmiany w pozycjonowaniu stron.

Paweł Gontarek, od lat prowadzi znanego bloga o SEO – https://seo.zgred.pl/, prowadzi konsultacje, a także szkoli w zakresie pozycjonowania. Jest jednym z tych ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i inspirują całą branżę.

 

Zgred zasypany pytaniami

W pozycjonowaniu nie ma łatwych odpowiedzi. Każdy specjalista SEO ma swoje własne metody, poparte latami doświadczeń. Tym chętniej zaprosiliśmy Zgreda, aby skonfrontować nasze strategie optymalizacji strony, link buildingu i content marketingu. Intensywne szkolenie w naszym Centrum Marketingu Internetowego trwało cały dzień, a każdy z naszych specjalistów miał okazję zadać pytania Pawłowi i poznać jego spojrzenie na tak trudne tematy jak optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, optymalizacja strony pod kątem konwersji, strategie budowy profilu linków przychodzących czy tworzenie wartościowych tekstów na strony.

Czy czeka nas rewolucja?

Szkolenie zakończyliśmy wnikliwymi wnioskami. Chociaż nasza dotychczasowa strategia pozycjonowania stron przynosi znakomite rezultaty, z pewnością można ją stale udoskonalać. Szkolenie i rozmowa z cenionym specjalistą SEO to dla nas ciekawe doświadczenie i jednocześnie motywacja, bo Paweł naprawdę zaraża pasją.

Dziękujemy za wartościowe szkolenie.

Skutecznie wypromujemy Cię w sieci.

 

Wyślij zapytanie
Autor
anna zalewska widoczni
Anna Zalewska

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po wegańskie książki kucharskie. Dzień zaczyna od dobrych biznesowych i psychologicznych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO