Szkolenie SEO ze Zgredem – aż chce się pozycjonować!

autor: Anna Zalewska

Nasi specjaliści spotkali się na szkoleniu z pozycjonowania z jednym z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów w branży, Pawłem Gontarkiem, znanym w sieci jako Zgred. Na szkoleniu mieliśmy okazję omówić najnowsze trendy i zmiany w pozycjonowaniu stron.

Paweł Gontarek, od lat prowadzi znanego bloga o SEO – https://seo.zgred.pl/, prowadzi konsultacje, a także szkoli w zakresie pozycjonowania. Jest jednym z tych ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i inspirują całą branżę.

 

Zgred zasypany pytaniami

W pozycjonowaniu nie ma łatwych odpowiedzi. Każdy specjalista SEO ma swoje własne metody, poparte latami doświadczeń. Tym chętniej zaprosiliśmy Zgreda, aby skonfrontować nasze strategie optymalizacji strony, link buildingu i content marketingu. Intensywne szkolenie w naszym Centrum Marketingu Internetowego trwało cały dzień, a każdy z naszych specjalistów miał okazję zadać pytania Pawłowi i poznać jego spojrzenie na tak trudne tematy jak optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, optymalizacja strony pod kątem konwersji, strategie budowy profilu linków przychodzących czy tworzenie wartościowych tekstów na strony.

Czy czeka nas rewolucja?

Szkolenie zakończyliśmy wnikliwymi wnioskami. Chociaż nasza dotychczasowa strategia pozycjonowania stron przynosi znakomite rezultaty, z pewnością można ją stale udoskonalać. Szkolenie i rozmowa z cenionym specjalistą SEO to dla nas ciekawe doświadczenie i jednocześnie motywacja, bo Paweł naprawdę zaraża pasją.

Dziękujemy za wartościowe szkolenie.

Skutecznie wypromujemy Cię w sieci.

 

Wyślij zapytanie
Poleć ten artykuł znajomym:

Autor
anna-z-m.jpg
Anna Zalewska

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po wegańskie książki kucharskie. Dzień zaczyna od dobrych biznesowych i psychologicznych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz jak Twoja strona widoczna jest w Google?

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO