Szkolenie SEO ze Zgredem – aż chce się pozycjonować!

resizedimage1200796 widoczni szkolenie seo 1

Nasi specjaliści spotkali się na szkoleniu z pozycjonowania z jednym z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów w branży, Pawłem Gontarkiem, znanym w sieci jako Zgred. Na szkoleniu mieliśmy okazję omówić najnowsze trendy i zmiany w pozycjonowaniu stron.

Paweł Gontarek, od lat prowadzi znanego bloga o SEO – https://seo.zgred.pl/, prowadzi konsultacje, a także szkoli w zakresie pozycjonowania. Jest jednym z tych ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i inspirują całą branżę.

 

Zgred zasypany pytaniami

W pozycjonowaniu nie ma łatwych odpowiedzi. Każdy specjalista SEO ma swoje własne metody, poparte latami doświadczeń. Tym chętniej zaprosiliśmy Zgreda, aby skonfrontować nasze strategie optymalizacji strony, link buildingu i content marketingu. Intensywne szkolenie w naszym Centrum Marketingu Internetowego trwało cały dzień, a każdy z naszych specjalistów miał okazję zadać pytania Pawłowi i poznać jego spojrzenie na tak trudne tematy jak optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, optymalizacja strony pod kątem konwersji, strategie budowy profilu linków przychodzących czy tworzenie wartościowych tekstów na strony.

resizedimage1200796 widoczni szkolenie seo 1

 

Czy czeka nas rewolucja?

Szkolenie zakończyliśmy wnikliwymi wnioskami. Chociaż nasza dotychczasowa strategia pozycjonowania stron przynosi znakomite rezultaty, z pewnością można ją stale udoskonalać. Szkolenie i rozmowa z cenionym specjalistą SEO to dla nas ciekawe doświadczenie i jednocześnie motywacja, bo Paweł naprawdę zaraża pasją.

Dziękujemy za wartościowe szkolenie.

resizedimage12001515 widoczni szkolenie seo 2

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Szkolenie SEO ze Zgredem – aż chce się pozycjonować!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ