Szkolenie z Senuto - poznajemy nowe funkcje narzędzia

szkolenie z senuto widoczni

Senuto to jedno z wielu specjalistycznych narzędzi, z których na co dzień korzystają nasi pozycjonerzy, copywriterzy, marketingowcy, a także specjaliści Google Ads. Platforma SENUTO nieustannie się rozwija i wprowadza nowe możliwości. 

Dzięki danym, które widzimy w narzędziu możemy zanalizować miliony domen i fraz, sprawdzić widoczność danej strony w Google, czy monitorować konkurencję. 

Aby lepiej zrozumieć działanie nowych funkcji i wyciągnąć z narzędzia jeszcze więcej, do naszej siedziby zaprosiliśmy przedstawiciela Senuto, Kamila Wawera. Nasz gość opowiedział o mniej oczywistych zastosowaniach narzędzia, szczególnie przydatnych dla seowców. 

szkolenie z senuto widoczni 1

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

Optymalizacja pracy pozycjonera

Dobre praktyki zastosowania SENUTO

Spotkanie skupiało się na omówieniu praktycznych zastosowań narzędzia. Dowiedzieliśmy się, na jakie dane szczególnie zwracać uwagę pracując w agencji SEO. Kamil pokazał, do czego mogą wykorzystywać poszczególne moduły różne działy w agencji. 

To, co szczególnie nam się spodobało to dodatkowe funkcje, które pozwolą zoptymalizować naszą codzienną pracę:

  • kanibalizacja słów kluczowych (narzędzie do sprawdzania, które podstrony serwisu wyświetlają się w Google na te same frazy),
  • porównanie dni (porównanie pozycji domeny na dane słowo kluczowe w wybranych dniach),
  • analiza konkurencji (porównanie, jak witryny konkurencji są widoczne w Google w porównaniu do naszego serwisu),
  • porównanie SERP (narzędzie do sprawdzania, jakie zmiany zaszły w TOP10/20/50 wyników wyszukiwania na konkretną frazę). 
DSC0522

 

DSC0520

 

 

Senuto Enterprise - zaawansowane funkcje narzędzia

Na koniec nasz gość opowiedział kilka słów zaawansowanych funkcjach Senuto. Jak się okazje narzędzie może być bardzo przydatne m.in. w:

  • planowaniu contentu - narzędzie generuje kompleksowy plan publikacji z uwzględnieniem tytułów, nagłówków i słów powiązanych semantycznie.  
  • linkowaniu wewnętrznym - narzędzie generuje szczegółową mapę linkowania, pokazuje gdzie umieszczać linki źródłowe i jak powinien brzmieć anchor text.

 

Serdecznie dziękujemy Kamilowi za wartościowe spotkanie i podzielenie się praktycznymi case'ami zastosowania narzędzia!

szkolenie z senuto widoczni

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Oceń ten artykuł:
Szkolenie z Senuto - poznajemy nowe funkcje narzędzia
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ