Wiosenna promocja - 25% zniżki na SEO i Ads
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 36 of 61

Dział marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Katarzyna Kapelczak

Katarzyna Kapelczak na LinkedIn

Choć zawodową karierę zaczynała od pracy dziennikarza sportowego, dziś w agencji widoczni z powodzeniem tworzy merytoryczne artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego - m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads. Odbyła szkolenia “Google Analytics dla początkujących” oraz “Podstawy marketingu internetowego”.

Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając polskie i zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Google). Sprawnie posługuje się nie tylko słowem pisanym - do tworzenia treści wykorzystuje takie narzędzia jak SurferSEO, SENUTO, Ahrefs czy SEMSTORM.

Prywatnie fanka sportu - w 2016 roku udało jej się nawet połączyć pracę z przyjemnością i pojechała na zawody o Puchar Świata w skokach narciarskich jako akredytowana dziennikarka. Kiedy nie śledzi sportowych rozgrywek czyta książki, najchętniej kryminały.

 

kasia nowak widoczni content
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej