Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E jak pisac akademia widocnziw plus jeden
Analityka internetowa dla początkujących Szkolenie dla klientów agencji widoczni

Analityka internetowa w pozycjonowaniu stron

Korzystasz z pozycjonowania stron i chcesz samodzielnie analizować jego efektywność? Szkolenie “Oko w oko z marketingiem internetowym” wprowadzi Cię w świat wskaźników i pojęć analitycznych, najpopularniejszych narzędzi i metod interpretacji danych. Zapisz się już dziś na kolejne szkolenie - realizujemy je cyklicznie!

Zapisz się na szkolenie poprzez formularz>>>

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie kierujemy do początkujących, w szczególności do osób, które zarządzają stroną internetową, zajmują się marketingiem i współpracą z agencjami. Zaczynamy od podstaw, wyjaśniając do czego służy dane narzędzie, a kończymy przykładami, jak interpretować wyniki w narzędziach. To szkolenie dla osób, które nie korzystały wcześniej z takich szkoleń.

Masz duże doświadczenie i pracujesz od lat z Analyticsem? Świetnie, na pewno takie pojęcia jak współczynnik odrzuceń czy konwersje wspomagane nie mają przed Tobą tajemnic. Zapisz się na inne szkolenie z naszego pakietu (o terminach będziemy informować już wkrótce mailowo).

wiedza 100%
artboard

Zakres szkolenia “Analityka internetowa”

Podczas szkolenia pokazujemy najważniejsze i najbardziej przydatne dla początkujących narzędzia. Wskazujemy raporty i dane, na które warto zwrócić uwagę. To również przegląd narzędzi, które są must have dla każdego specjalisty ds. pozycjonowania. Omówimy m.in.:

1
Google Analytics
2
Google Search Console
3
Senuto
4
Surfer
5
Ahrefs
6
I inne narzędzia analityczne

Forma szkolenia

Nasze szkolenia to nie tylko edukacja, ale też okazja do networkingu. W dobie pracy zdalnej i ograniczania kontaktów, przenieśliśmy jednak nasze spotkania do świata online. Widzimy się na Google Meet, gdzie można zadawać pytania i włączać się do rozmowy.

 

Jak dołączyć do szkolenia?

Na dzień przed szkoleniem wysyłamy do zapisanych osób maila z przypomnieniem i z linkiem do spotkania. Nie trzeba nic instalować, a jedynie wejść w podany link w dniu szkolenia o 10:00. Dostęp będzie akceptowany przez administratora szkolenia. Inni uczestnicy będą widzieć, kto dołączył. Zachęcamy do uruchomienia kamery i przedstawienia się na początek spotkania :)

akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera
Zainteresowany szkoleniem?
Oko w oko z marketingiem internetowym

Szkolenia dla klientów i partnerów agencji

corner

Zobacz relację
z naszych szkoleń!

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.