Agencja widoczni zaproszona do grona ekspertów!

04-05-2017
autor: Anna Zalewska

Przedsiębiorcy w Polsce mają do dyspozycji co kilka różnych portali dotyczących rozwoju i finansowania biznesu. Trudno jednak odnaleźć się w gąszczu tak wielu serwisów na podobny temat. Rząd wyszedł z inicjatywą połączenia stron i stworzenia jednego, użytecznego serwisu. W zespole ekspertów znalazła się również agencja widoczni.

Rządowy projekt zakłada stworzenie nowej, funkcjonalnej strony dla polskich przedsiębiorców. Twórcy stawiają na maksymalną użyteczność, dlatego do prac nad serwisem zaproszono ścisłe grono ekspertów. W gronie dwudziestu przedstawicieli firm, startupów i instytucji otoczenia biznesu, znalazła się również nasza agencja. Uczestniczyliśmy w warsztatach, dzieląc się własnym doświadczeniem i wiedzą z pozostałymi ekspertami, m.in. z takich firm jak Enea, Solaris czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na efekty prac trzeba będzie poczekać, ale etap warsztatowy wniósł świeże spojrzenie na potrzeby użytkowników strony i stanowi wartościowe źródło wiedzy dla projektantów serwisu. Dziękujemy za zaufanie!

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google
Autor
anna-z-m.jpg
Anna Zalewska
menadżer ds. marketingu internetowego Więcej o autorze

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po książki kucharskie. Dzień zaczyna od lektury dobrych marketingowych blogów, a kończy na macie z jogą. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
konkurs tlo
12-05-2017
Konkurs „Studenci widoczni na rynku pracy” skierowany jest do studentów poznańskich uczelni, w szcze...
Zobacz więcej
IMG 4466
28-04-2017
Za nami XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. 26 kwietnia na ternie MT...
Zobacz więcej
dzien przedsiebiorczosci
26-04-2017
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w firmie widoczni, która zajmuje się marketingiem internetowym. ...
Zobacz więcej
Zadaj nam pytanie