Agencja widoczni zaproszona do grona ekspertów!

04-05-2017
autor: Anna Zalewska

Przedsiębiorcy w Polsce mają do dyspozycji co kilka różnych portali dotyczących rozwoju i finansowania biznesu. Trudno jednak odnaleźć się w gąszczu tak wielu serwisów na podobny temat. Rząd wyszedł z inicjatywą połączenia stron i stworzenia jednego, użytecznego serwisu. W zespole ekspertów znalazła się również agencja widoczni.

Rządowy projekt zakłada stworzenie nowej, funkcjonalnej strony dla polskich przedsiębiorców. Twórcy stawiają na maksymalną użyteczność, dlatego do prac nad serwisem zaproszono ścisłe grono ekspertów. W gronie dwudziestu przedstawicieli firm, startupów i instytucji otoczenia biznesu, znalazła się również nasza agencja. Uczestniczyliśmy w warsztatach, dzieląc się własnym doświadczeniem i wiedzą z pozostałymi ekspertami, m.in. z takich firm jak Enea, Solaris czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na efekty prac trzeba będzie poczekać, ale etap warsztatowy wniósł świeże spojrzenie na potrzeby użytkowników strony i stanowi wartościowe źródło wiedzy dla projektantów serwisu. Dziękujemy za zaufanie!

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google
Autor
anna-z-m.jpg
Anna Zalewska
Menadżer działu Content Marketingu Więcej o autorze

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po książki kucharskie o wegańskiej kuchni. Dzień zaczyna od lektury dobrych biznesowych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
18 kobiet biznesu
21-07-2017
Poniżej przedstawiamy listę kobiet, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorcz...
Zobacz więcej
analityk dla blogerow
07-07-2017
Tematem przewodnim była analityka strony i treści, a głównym bohaterem – Google Analytics. Czego nau...
Zobacz więcej
Ania 2
05-07-2017
Pierwsza edycja konkursu na staż w naszej agencji cieszyła się dużym powodzeniem. Otrzymaliśmy dzies...
Zobacz więcej
Zadaj nam pytanie