16 Kobiet, które warto śledzić w polskim internecie

autor: Adrianna Nowak

Inspirujących kobiet w polskim internecie nigdy za wiele! Jednak, niektóre z nich warto śledzić szczególnie. Zapraszamy Was na drugą część rankingu Pań, które w sieci pokazują, że chcieć to móc! Pierwszą część zestawienia znajdziecie TUTAJ

Aktywne w dziedzinach: marketingu, social mediów, coachingu - nowoczesne bizneswomen na miarę XXI wieku. 

O kim mowa? Sprawdźcie! Wyróżnione Panie wymienione są w kolejności alfabetycznej. 

 

Joanna Banaszewska

WWW: http://jbanaszewska.com

Instagram: @jbanaszewska

Mail: hello@jbanaszewska.com

LinkedIn: Joanna Banaszewska

 

Joanna Banaszewska- sylwetka

Związana z marketingiem branży fashion. Z wykształcenia projektant graficzny, absolwentka Sztuki Nowych Mediów i grafiki komputerowej na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. 

Stworzyła jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce – #reneegirls. W trakcie prowadzenia największych sklepów e-commerce współpracowała z ponad 200 influencerami, bez wsparcia agencyjnego.

Ekspert od Instagrama, którego traktuje jako narzędzie nie tylko wizerunkowe, ale także sprzedażowe.  

Jako #brand strateg oraz producent contentu, specjalizuje się także w doradztwie wizerunkowo – biznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych.

 

 

Emilia Bartosiewicz- sylwetka

Ekspert osobistego PR w sieci. Od 7 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci.  Założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl - portalu biznesowego dla ambitnych, świadomych i odważnych kobiet biznesu.

W 2012 r. wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 r. otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

W 2017 r. została zaproszona do Rady Kobiet Emirates & Europe Business Development Cluster oraz znalazła się w gronie wyjątkowych 20 kobiet otrzymując tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

 

 Jak przebiega proces pozycjonowania? - zobacz nasz poradnik!

 

Angelika Chimkowska

WWW: http://angelikacafe.com

WWWhttps://chimkowska.com/ 

LinkedIn: Angelika Chimkowska

Mail: achimkowska@gmail.com

Angelika Chimkowska - sylwetka

Wykształcenie i pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w marketingu. Absolwentka Executive MBA (Coventry University – Zarządzanie w Globalnej Gospodarce), SGH (Zarządzanie i Marketing) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych).  

W 2009 roku ukończyła szkołę trenerską w Hamburgu. Udziela się także pro bono. Pracowała m.in. dla takich organizacji jak: Global Professional Woman Network, WOŚP czy Slot Art Festiwal.

Jako mówca dzieli się wiedzą o bieżących trendach biznesowych, zarządzaniu zmianą, produktywnością oraz budowaniu wysokiego poziomu skuteczności osobistej. Jest członkinią Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

 

 

   

Kamila Chyła

WWWhttps://www.kamilachyla.pl/

LinkedIn: Kamila Chyła

Instagram_ikimasa_

Youtube: Kamila Chyła

Mail: chyla.kamila@gmail.com

Kamila Chyła - sylwetka

Właścicielka marki IKIMASA. Jej misją jest pomoc ekspertkom, które pragną rozwinąć działalność w internecie. Jest fascynatką świata online i możliwości jakie niesie współczesna technologia. 

Pomaga stworzyć solidną ofertę online, dzięki której zaczniesz skutecznie zarabiać. Szkoli jak wykreować markę, zgodnie z archetypem, dzięki której zbudujesz mocny wizerunek i zaprezentujesz się autentycznie, a zarazem profesjonalnie w sieci.

Projektuje i uczy jak zaprojektować stronę www, która nie tylko będzie do Ciebie idealnie pasować, ale pomoże Ci zarabiać i rozwijać twoją działalność online. 

Aktywnie prowadzi bloga, na którym radzi z obszarów marketingu, budowy wizerunku i promocji.

 

Sylwia Dąbrowska

WWW: http://teacherka.pl/

Instagramteacherka.pl

LinkedIn: Sylwia Dąbrowska

Mailkontakt@teacherka.pl

Sylwia Dąbrowska - sylwetka

W sieci tworzy markę: Teacherka - video, live, podcast. Uczy prezentacji prezentacji przed kamerą i prezentacji scenicznej. Zajmuje się w content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie live video. 

Jest instruktorem teatralnym, pedagogiem dramy i absolwentką Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Teatrem i nauczaniem zajmuję się od 12 lat.

Zarządza niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli "Slow edukacja.

 

18 Inspirujących Kobiet Marketingu i Biznesu

 Kiedy zobaczysz pierwsze efekty pozycjonowania? - sprawdź w naszym poradniku! 

 

Agata Dutkowska

WWWhttps://www.latajacaszkola.pl

MAIL: agata@latajacaszkola.pl

Facebook: Latająca Szkoła

Instagram: latajacaszkola

Agata Dutkowska - sylwetka

Założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, oferującej 9 miesięczny kurs kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet oraz darmowe spotkania networkingowe – Latające Kręgi, w siedmiu miastach w Polsce oraz w Berlinie. 

Z wykształcenia – socjolog, artystka i trenerka. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Przez lata związana jako trenerka z Theodor Heuss Kolleg fundacji Roberta Boscha, innowacyjnym programem uczącym aktywizacji społecznej w krajach Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego.

Pomysłodawczyni i redaktorka przewodnika „Kraków Kobiet” (Ha!art). Absolwentka rocznego kursu integralnego przywództwa i zarządzania projektami w Metaintegral Academy, w Stanach Zjednoczonych. Jej najnowszy projekt to program wyjazdów studyjnych dla przedsiębiorczych kobiet z Polski do Kalifornii.

Justyna Fabijańczyk - sylwetka

Współtwórczyni bloga Cyfrowi Nomadzi. Podróżniczka, dziennikarka, pasjonatka przedsiębiorczości. Podróżuje prowadząc zdalnie agencję brandingową Dr Nazwa. Ukończyła Wydział  Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w prawie autorskim i prasowym oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. 

Od ponad 10 lat współpracuje z międzynarodowymi firmami, agencjami reklamowymi i firmami z sektora MŚP. Pomaga tworzyć silne i atrakcyjne dla konsumentów marki. Tworzy nazwy firm, produktów, sklepów internetowych, domen, technologii oraz nieodłącznie im towarzyszące hasła, tzw. hasła brandingowe firm. Stworzyła autorską metodę tworzenia bezpiecznych i atrakcyjnych nazw firm – Brand X Pro™.

 

 

Marta Kaczmarski

WWW: www.martakaczmarski.com

Instagram: marta.kaczmarski

Facebook: Instagram Instruktor

LinkedIn: Marta Kaczmarski

MAIL: instainstruktor@gmail.com

Marta Kaczmarski - sylwetka

Mówią o niej: Marta od Instagrama ...

Pewnie dlatego, że emanuje głębokim uczuciem do tej platformy społecznościowej i ciągle o tym opowiada w internecie i na salach szkoleniowych.

Nazywa się Marta Kaczmarski. Jestem autorką szkoleń.
1. Instagram dla biznesu i marki osobistej.
2. Hashtagownia
3. Instagram Booster

Instagram instruktor, specjalizuje się w strategiach marketingowychi. Jest również współautorką kursu Instagram dla biznesu i marki osobistej. Na swoim koncie dzieli się poradami, nowościami i strategiami.

 

  

Olga Kozierowska - sylwetka

Trener biznesu, dziennikarka, mówca motywacyjny, ekspertka od życiowych zmian. Założycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, która od ponad 9 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Do 2009 roku związana z międzynarodowymi korporacjami KLM, Unilever, DPD i GeoPost. Piastowała stanowiska menedżerskie, w tym regionalne, odpowiadając za Marketing i Komunikację w 14 krajach regionu CSEE. Certyfikowany trener metody Points of You®

Prowadzi autorskie audycje na antenie radia Chilli Zet. Felietonistka, autorka trzech książek, audiobooka „21 Dni Przebudzenie” oraz cyklu „Update” na audioteka.pl. Od lat szkoli kobiety bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych. Współtwórczyni klubu Male Champions of Change działającego na rzecz rozwoju i wdrażania polityki diversity&inclusion w największych firmach w Polsce. 

 W 2014 roku trafiła do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat, a w 2018 otrzymała prestiżową nagrodę Women’s Tertiary” European Award.

 

Justyna Kozioł

WWW: http://justynakoziol.com/

LinkedIn: Justyna Kozioł

Instagram: justakoziol 

Mail: hello@justynakoziol.com

 

Justyna Kozioł - sylwetka

Ekspert od PR. Od 12 lat wspieram firmy i organizacje w kontaktach z dziennikarzami. Jej misją jest  wspieranie kobiet i zwiększanie ich obecności w mediach.

Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu media relation, komunikacji w social mediach, personal brandingu, wystąpień publicznych. Autorka kursu online "Małe Biznesy w Dużych Mediach".

Dodatkowo pasjonatka i nauczycielka jogi, co można zobaczyć na jej prywatnym Instagramie. 

 

Chcesz zwiększyć sprzedać na stronie internetowej?

 Ile kosztuje pozycjonowanie stron? - zobacz nasz cennik!

 

Magdalena Koźmala

WWWhttps://businessandprestige.pl

LinkedIn: Magdalena Koźmala

Facebook: Magdalena Koźmala

Mail: magdalena.kozmala@businessandprestige.pl

 

Magdalena Koźmala - sylwetka

Redaktor naczelna portalu dla kobiet biznesu "Business&Prestige", producent programu „Business Talks”. Producent ogólnopolskiej kampanii CSR #ProjektPomagam. Master & Team coach, trener biznesu, ekspert budowania wizerunku i relacji w biznesie.

Pasjonatka mowy ciała certyfikowana przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie na świecie – dr Paula Ekmana. Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta” za autorskie szkolenie „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie”, laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige, autorka licznych publikacji z zakresu wizerunku i relacji w biznesie, prelegentka na konferencjach rozwojowych i biznesowych.

 

Taisja Laudy - sylwetka

Przedsiębiorca, wizjoner, prezes TaisjaLaudy&Co. Strateg Spełnienia i Wizjoner, założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa. Twórczyni Formuły Geniuszu™. 

Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Mówi w pięciu językach.

Jej motto to: „Przeprowadzać ludzi do życia w spełnieniu; kiedy sukces, spokój ducha i radość idą w parze, a duch i umysł dążą ku realizacji wspólnego marzenia/misji/zadania, które zrealizować możesz tylko TY wykorzystując swoje Talenty i żyjąc w zgodzie ze swoimi najgłębszymi wartościami.” 

Chcesz zwiększyć sprzedać na stronie internetowej?

Margo Leads

WWW: http://www.margoleads.com/

LinkedIn: Margo Ovsiienko

Facebook: StartupmylifeMargo Leads - Marketing Online

Mail: margo.lavieestbelle@gmail.com

Margo Leads - sylwetka

Blogerka specjalizująca się w automatyzacji marketingu (projektuje i wdraża lejki sprzedażowe dla firm). Ekspert w branży marketingu online. Prowadzi podcast z czołowymi ekspertami z branży marketingowej.

Wśród gości mojego podcastu znajdziesz założycieli agencji marketingowych, ekspertów od SEO, brandingu oraz przedsiębiorców, którzy umiejętnie wykorzystują marketing online.

Rozwija się na wielu płaszczyznach. Zna 5 języków i uczy się szóstego.

 

Dagmara Pakulska

Twitter:  Dagmara Pakulska

Fanpage: Niby Prasówka

LinkedIn: Dagmara Pakulska

Mail: dagmarapakulska@gmail.com

Dagmara Pakulska - sylwetka

Marketer, szkoleniowiec i wykładowca akademicki z kilkuletnim doświadczeniem w branży.  Z zawodu oraz z pasji tworzy strategie marketingowe zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Od pięciu lat dzieli się wiedzą w ramach licznych konferencji i szkoleń, jak również na czołowych polskich uczelniach: AGH, WSE, WSIZ oraz UŁ. W moim portfolio szkoleniowym znajdują się m.in. takie marki jak Idea Hub, Idea Bank, ŁKS czy TVN. 

Jej artykuły można znaleźć w najważniejszych pozycjach branżowych, m.in. w Magazynie Sprawnego Marketingu, jak również w Magazynie Social Media Manager.

 

Grażyna Pawtel Lorente

WWW: https://www.grazynapawtellorente.com/

Youtube: Grażyna Pawtel-Lorente - kursy online

LinkedIn: Grażyna Lorente

Mail: kontakt@grazynapawtellorente.com

Grażyna Pawtel-Lorente - sylwetka

Freelancerka i BiznesMama.. Z wykształcenia jestem specjalistką od marketingu. Twórczyni bloga oraz współzałożycielka stowarzyszenia Tyskie Szpilki w Biznesie.

Od 2012 pracuje z kobietami, prowadzi szkolenia, webinary oraz indywidualne konsultacje biznesowe. 

Pomaga ocenić pomysł na kurs online, zbudować platformę i sprzedać produkt cyfrowy, tak aby osiągnąć wymarzone dochody i zdobyć niezależność finansową.

 

Kamila Rowińska

WWW: https://rowinskabusinesscoaching.com/

Youtube: Kamila Rowińska

LinkedIn: Kamila Rowińska

Instagram: kamilarowinska.pl

 

Kamila Rowińska - sylwetka

Właściciel Rowińska Business Coaching. Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach oraz inwestor.
Autorka i współautorka sześciu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellera „Kobieta Niezależna”. Przez 13 lat zarządzała zespołem 3500 osób współpracując z szwedzkim koncernem kosmetycznym.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: budowania swojej wewnętrznej siły, sprzedaży i budowania zespołu. Jej misją jest wspieranie innych w zwiększaniu efektywności zarówno osobistej, jak i biznesowej.

 

Chcesz poznać sposoby na promocję Twojej strony w sieci?
Blog
Ostatnio na blogu
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Eksperci podsumowują, co wydarzyło się w 2017 roku i dzielą się najciekawszymi przewidywaniami na 2018 rok.
więcej
Eksperci podsumowują, co wydarzyło się w 2018 roku i dzielą się najciekawszymi przewidywaniami na 2019 rok.
więcej

Jak dodać stronę do Google i co to znaczyć? - sprawdź!

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
kobiety w agencji widoczni
Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy zestawienie, które pozwoli wam lepiej poznać kobiecą część zesp...
Zobacz więcej
najlepsze darmowe narzedzia seo widoczni
Przedstawiliśmy listę przydatnych, darmowych narzędzi SEO. Czy wśród nich znajdziesz swoje ulubione?
Zobacz więcej
najlepsze platformy sklepowe widoczni
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
Zobacz więcej
Oceń ten artykuł
16 Kobiet, które warto śledzić w polskim internecie
Średnia ocen użytkowników 4.63 na podstawie 110 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO