Webinary marketingowe, które warto śledzić!

smartphone 2758475 960 721

Mówiąc prosty językiem, webinar to szkolenie online na żywo. Jest to nowoczesna i coraz bardziej popularna forma content marketingowa, która wyróżnia się na tle artykułów, czy standardowego wideo. Czym? Tym, że dzieje sie w czasie rzeczywistym, tu i teraz. 

Organizatorzy webinarów muszą wcześniej zaplanować datę i godzinę takiego spotkania online. Webinarium można przeprowadzić za pośrednictwem płatnych lub bezpłatnych platform. Alternatywą dla webinarów mogą być transmisję live na Facebook'u, udostępniane  na grupie lub fanpage'u.

Kto w naszym kraju robi najlepsze webinary? Sprawdźcie:

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Zobacz naszą ofertę

 

Joanna Ceplin

Joanna tworzy cykliczne cośrodowe spotkania online pt. #znanamarkaonline, które udostępnia na Facebook;u oraz płatne i bezpłatne kursy w formie webinarów. Obszary działań, w których pomaga to: 

  • Zdobywanie zaufania klientów,
  • Tworzenie spójnego wizerunku,
  • Posiadanie skutecznego planu działania,
  • Skalowanie i automatyzacja działań

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska, autorka projektu, w ciągu dwóch lat istnienia PSC  na swoich kursach online zebrała blisko 3000 uczestniczek a na jej webinary zapisało się ponad 21 tysięcy kobiet! Prowadzi także cykliczne spotkania w social mediach, pt. #kawazbudzynska, które odbywają się w poniedziałki o 10:00. 

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Marcin Osman

Marcin na swoim blogu "Marcin Osman bloguje" udostępnia informacje o cyklicznie organizowanych bezpłatnych webinarach. Tematykę jego szkoleń online można scharakteryzować w trzech słowach: sprzedaż, marketing i internet. W jego webinarach często pojawiają się także goście.

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Ewelina Muc

Autorka kursu "WP dla zielonych" oraz pomysłodawczyni "Girls Who WP" organizuje regularne webinary dla swoich kursantów. W szkoleniach online zdradza tajniki WordPressa, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. 

Więcej informacji: TUTAJ

 

 

CallPage

Marketingowe wtorki z CallPage to roczny cykl webinarów z topowymi praktykami z branży. Co tydzień czołowi eksperci w dziedzinie marketingu tacy jak: Barbar Stawarz, Krzysztof Marzec, Paweł Sala, czy Łukasz Jabłoński dzielą się swoją wiedzą i zawodowym doswiadczeniem.

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Ola Gościniak

W ramach projektu Jestem interaktywna, Ola dzieli się swoją wiedzą właśnie w formie webinarów oraz kursów online. Radzi między innymi, jak promować swoją stronę www, nie posiadając wielkich budżetów. Jest praktykiem z prawie 20-letnim doświadczeniem

Więcej informacji: TUTAJ

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Menadżer Marki w agencji widoczni i trenerka Akademii Widoczni. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci i kontaktem z mediami branżowymi.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala jej szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 7 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Cyklicznie zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Webinary marketingowe, które warto śledzić!

Średnia ocen użytkowników4.50 na podstawie 88 głosów

UDOSTĘPNIJ