Współpraca partnerska z agencją SEO - dlaczego warto?

Wspolpraca partnerska z agencja SEO dlaczego warto 1
Spis treści

• Współpraca partnerska z agencją SEO - co to jest?

• Dlaczego warto podjąć współpracę partnerską z agencją SEO?

• Współpraca partnerska z agencją widoczni - kto może z niej skorzystać?

• Podsumowanie

Chcesz zyskać pasywny dochód bez angażowania własnych środków i swojego czasu? Zależy Ci, by oferować swoim klientom usługi z zakresu marketingu internetowego, ale nie masz ich w swojej ofercie? Zainteresuj się outsourcingiem pozycjonowania i Google Ads, który możesz zyskać, podejmując współpracę partnerską z agencją widoczni. Na czym polega partnerstwo z agencją SEO i dlaczego warto?

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54

 

Współpraca partnerska z agencją SEO - co to jest?

Współpraca partnerska, obejmująca outsourcing pozycjonowania (SEO) i Google Ads, działa na podstawie systemu rekomendacji. Proces wygląda następująco:

 1. Podpisujesz z nami umowę partnerską.
 2. Polecasz nasze usługi firmie, z którą współpracujesz - przekazujesz nam kontakt do firmy lub, z naszym wsparciem, przedstawiasz klientowi stworzoną przez nas ofertę (a my pracujemy jako podwykonawcy).
 3. Podpisujesz (lub my podpisujemy) umowę na usługi SEO / kampanie Google Ads.
 4. Ty otrzymujesz umówiony procent od każdej faktury SEO lub prowizji Google Ads.

Oferta partnerstwa obejmuje dwa warianty współpracy. W pierwszym to my przejmujemy kontakt z Twoim klientem, przeprowadzamy ofertowanie oraz ustalamy szczegóły i podpisujemy umowę. W drugim jesteśmy jedynie podwykonawcami - my przygotowujemy ofertę, ale to Ty przedstawiasz ją klientowi, negocjujesz warunki współpracy i podpisujesz umowę, a także wystawiasz klientowi fakturę. Same działania SEO oraz reklamę Google Ads wykonujemy my. Możesz liczyć na nasze wsparcie - przygotujemy Cię do rozmowy z klientem i podpowiemy, na co zwrócić uwagę podczas ustalania warunków współpracy. W ten sposób możesz samodzielnie negocjować z klientem i nie musisz informować, że współpracujesz z agencją SEO.

Niezależnie od wybranej formy współpracy zawsze otrzymujesz procent od wystawionej faktury, generując pasywny dochód. Co więcej, pierwsza faktura opłacona przez pierwszego klienta to aż 25% prowizji dla Twojej firmy!

[section id="25901"]

Outsourcing pozycjonowania - Dlaczego warto podjąć współpracę partnerską z agencją SEO?

Współpraca partnerska z agencją marketingu internetowego to nie tylko korzyści finansowe. Co możesz zyskać oprócz pasywnego, comiesięcznego dochodu? Program partnerski zakłada także korzyści biznesowe, wśród których warto wyróżnić:

 • komplementarność usług - możesz zaproponować klientowi usługę marketingu internetowego, mimo że nie masz jej w ofercie; w ten sposób rozwiązujesz problem swojego klienta i spełniasz jego potrzeby, realizując kompleksową usługę opieki nad stroną internetową czy sklepem,
 • szerszy wachlarz usług - dzięki outsourcingowi SEO oferujesz szerszy wachlarz usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
 • zadowolenie klientów, którzy mogą skorzystać z różnych usług w jednej firmie,
 • rozwój firmy - dzięki partnerstwie możesz budować wizerunek swojej marki jako firmy oferującej szeroki wachlarz usług.

Kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie oferowane w formie outsourcingu to dla Ciebie również oszczędność finansowa. Możesz oferować nowe usługi bez konieczności ponoszenia kosztów zatrudnienia, szkolenia i rekrutacji pracowników. To my współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie marketingu internetowego (SEO oraz kampanii Google Ads), dbamy o ich rozwój i rzetelność obsługi. Naszym partnerom oferujemy bezpłatny udział w szkoleniach z zakresu marketingu online oraz analityki internetowej, dzięki którym mogą podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć wiedzę o oferowanych usługach.

Outsourcing SEO oraz Google Ads daje możliwość wzrostu prowizji. Jeśli zwiększymy budżet klienta na pozycjonowanie, Twoja prowizja również ulegnie zmianie i będziesz zarabiać więcej.

 

Współpraca partnerska z agencją widoczni - kto może z niej skorzystać?

Współpraca partnerska z agencją widoczni, obejmująca outsourcing pozycjonowania oraz Google Ads, przeznaczona jest zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Nasi partnerzy najczęściej oferują usługi skoncentrowane na działalności online, na przykład:

 • budują strony i sklepy internetowe,
 • oferują sprzedaż domen i hosting dla stron internetowych oraz e-commerce,
 • oferują narzędzia analityczne i sprzedażowe, platformy e-commerce, narzędzia do zarządzania sprzedażą,
 • dbają o wizerunek marek w mediach społecznościowych (agencje Social Media),
 • budują wizerunek marek w internecie (agencje brandingowe),
 • tworzą grafiki na potrzeby działalności online (graficy, agencje graficzne).

Współpraca partnerska przynosi korzyści również agencjom reklamowym oraz eventowym.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce

 

Dlaczego agencja widoczni?

Chcesz współpracować z doświadczonym zespołem? Zależy Ci na partnerstwie opartym na jasnych zasadach? To tylko dwie spośród wielu zalet współpracy partnerskiej z agencją widoczni. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na outsourcing pozycjonowania właśnie z nami? Ponieważ:

 • mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży marketingu internetowego,
 • oferujemy minimum formalności i maksimum zadowolenia - współpraca partnerska oparta jest na prostych i uczciwych zasadach,
 • możemy pochwalić się ponad 320 pozytywnymi opiniami w Google.

 

Rozwijaj swoją firmę dzięki współpracy partnerskiej. Podsumowanie

Partnerstwo z agencją SEO to nie tylko szansa na finansowe zyski z minimalnym nakładem pracy, ale także możliwość rozwoju Twojej firmy. Dzięki partnerstwu możesz oferować klientom szerszy wachlarz usług i zapewnić im kompleksową opiekę nad stroną internetową lub sklepem. Chcesz zachować anonimowość współpracy? Zależy Ci na rozbudowie oferty bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Elastyczna współpraca partnerska z agencją widoczni spełni Twoje oczekiwania.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Choć zawodową karierę zaczynała od pracy dziennikarki sportowej, dziś w agencji widoczni z powodzeniem tworzy merytoryczne artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads. Odbyła szkolenia “Google Analytics dla początkujących” oraz “Podstawy marketingu internetowego”. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając polskie i zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Google). Sprawnie posługuje się nie tylko słowem pisanym – do tworzenia treści wykorzystuje takie narzędzia jak SurferSEO, SENUTO, Ahrefs czy SEMSTORM.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Współpraca partnerska z agencją SEO - dlaczego warto?

Średnia ocen użytkowników4.99 na podstawie 107 głosów

UDOSTĘPNIJ