Spotkanie integracyjne Widocznych - czerwiec 2022

IMG 0450 00

W czerwcu drużyna Widocznych spotkała się w klubie Hades by spędzić ze sobą czas i zintegrować się pierwszy raz w tak dużym składzie. Od niedawna nasz zespół liczy ponad 100 specjalistów! Był to świetny moment by się lepiej poznać i uczcić sukcesy firmy. Dla niektórych z nas była to pierwsza okazja do spotkania na żywo - uroki pracy zdalnej. Do Poznania przyjechali Widoczni i Widoczne z całej Polski! 

Imprezę rozpoczęliśmy częścią bardziej oficjalną podczas, której spotkanie zainaugurował Artur Wojczal, CEO agencji widoczni. W tej części zagraliśmy w grę pozwalającą nam wzajemnie lepiej się poznać - w tym roku postawiliśmy na towarzyskie bingo. Każdy uczestnik otrzymał planszę z 20 pytaniami dotyczącymi firmy i pracowników agencji, celem graczy było jak najszybsze znalezienie odpowiedzi na takie pytania jak:

  • kto pracuje w agencji ponad 4 lata, ale nie dłużej niż 5?
  • kto zajął miejsce na podium w II Turnieju Ligii Ping Ponga widoczni?
  • kto ćwiczy jogę?
  • kto miał/a złamaną nogę/rękę? 
  • kto dojeżdża do pracy z innego miasta? 


Widoczne i Widoczni z pełną determinacją przepytywali się wzajemnie poszukując osób pasujących do ich planszy, najszybszy i najlepiej znający zespół okazał się Przemysław Michałek, który już po kilku minutach krzyknął BINGO! 

Po pełnej wrażeń i emocji grze nastał czas na oficjalne nagrodzenie finalistów tegorocznych rozgrywek III Turnieju Ligii Ping Ponga. W naszej agencji regularnie odbywają się zacięte mecze, również w tym roku dzięki ogromnemu zaangażowaniu Daniela Chruścińskiego, który podjął się wyzwania organizacji rozgrywek. Do turnieju zgłosiło się aż 25 uczestników i uczestniczek!

Na podium było niewielkie przetasowanie w stosunku do zeszłego roku -  Zwycięzcą całego turnieju został się być Daniel Chruściński, 2. miejsce zajął Wojciech Szmyt, 3. Maciej Jeżewski. Wszyscy finaliści otrzymali medale, dyplomy, nagrody i oczywiście wielkie brawa.

W dalszej części wieczoru zespół spędził czas na wspólnych rozmowach przy pysznym jedzeniu, grze w bilard i piłkarzyki oraz śpiewaniu w karaoke świetnie się bawiąc!

Całemu zespołowi serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu, spędzony wspólnie czas i  zaangażowanie w gry! Już nie możemy się doczekać kolejnej okazji do wspólnego spędzenia czasu!  

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Spotkanie integracyjne Widocznych - czerwiec 2022
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ