Studia MBA z agencją widoczni? To możliwe!

widoczni studia mba wyklad

#Akademiawidoczni zrealizowała do tej pory dziesiątki wykładów, lekcji i szkoleń. Wciąż jednak mamy dużo do odkrycia. Dziś rozpoczęła się nowa historia dla naszego projektu edukacyjnego – współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym w zakresie wykładów na studiach MBA.

widoczni studia mba wyklad

 

 

Marketing internetowy dla MBA

W siedzibie Beyond słuchacze studiów Executive MBA z Uniwersytetu Ekonomicznego mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje serwerownia. W ramach terenowych zajęć wysłuchali także wykładu na temat tego, jak współczesne serwery zmieniają działanie przedsiębiorstw. Jednym z punktów programu był również wykład #Akademiiwidoczni.

 

widoczni wyklad beyond

 

widoczni mba wyklad3

 

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google Zobacz więcej

 

Wykład widoczni dla słuchaczy MBA

Artur Wojczal i Anna Zalewska wygłosili prelekcję na temat budowy wizerunku w sieci z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Wykład podzielony był na budowę wizerunku eksperta oraz marki. Omówiliśmy takie narzędzia jak:

  • LinkedIn
  • SEMSTORM
  • SerachMetrics
  • BuzzSumo
  • Yandex Metrica
  • oraz narzędzia do wyszukiwania fraz.

Omówiliśmy także narzędzia marketingu internetowego, które służą promowaniu strony w sieci oraz budowaniu sprzedaży. Słuchacze poznali pojęcia pozycjonowania, Adwords, remarketingu oraz content marketingu.

Wykład był wstępem do współpracy w zakresie wykładów w programie studiów MBA w roku akademickim 2018/2019 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Chociaż mieliśmy zaledwie 1,5h godziny do naszej dyspozycji, staraliśmy się przekazać uczestnikom jak najwięcej użytecznej wiedzy. Przyszłoroczni słuchacze natomiast będą mieli okazję spotykać się z nami cyklicznie i tym samy dogłębnie poznać marketing internetowy.

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Studia MBA z agencją widoczni? To możliwe!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ