Widoczni w siedzibie Google

Spotkanie w Google 1

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość działań realizowanych dla naszych klientów. Czujnym okiem śledzimy najnowsze trendy, testujemy nowości i szkolimy naszych specjalistów. Dzięki naszym wysiłkom uzyskaliśmy certyfikat Partnera Google. Pod koniec kwietnia nasi specjaliści z działu Google Ads gościli w siedzibie Google w Warszawie na spotkaniu strategicznym.

W trakcie spotkania omówiliśmy naszą dotychczasową współpracę, a także zaplanowaliśmy dalsze działania. Poruszyliśmy tematy:

  • kierunków rozwoju naszej agencji,
  • zakresu wsparcia,
  • określenie priorytetyzacji portfolio,
  • dopasowania rozwiązań Google do celów naszych klientów,
  • ustaleń sposobów współpracy.

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, a nasi specjaliści mieli okazję zwiedzić nową siedzibę Google w Warszawie. Dziękujemy za dzień pełen nowych pomysłów i już nie możemy się doczekać wprowadzenia ich w życie.

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni w siedzibie Google
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ