SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego - Warszawa

Pozycjonowanie sklepów internetowych wraz z optymalizacją konwersji to jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowy sprzedaży internetowej. Nawet, jeśli obecnie działasz lokalnie, np. tylko w Warszawie, pozycjonowanie sklepu w Warszawie i okolicy to za mało! Rozszerz działalność na całą Polskę dzięki skutecznemu pozycjonowaniu sklepu w Google.

 

Dlaczego warto pozycjonować e-sklep?

Sklep internetowy ma na celu generowanie sprzedaży online. Sposobów na dotarcie do klienta w sieci jest wiele: reklamy Adwords i na Facebooku, blogowanie, content marketing, reklama i działalność na YouTube, e-mail marketing i wiele innych. Dlaczego my polecamy przede wszystkim pozycjonowanie witryn e-commerce? Wyszukiwarka Google to pierwszy krok wielu klientów na drodze do dokonania zakupu. Dzięki optymalizacji SEO Twój sklep może być widoczny w wynikach wyszukiwania na dziesiątki wybranych fraz powiązanych z Twoją ofertą, nie tylko tych lokalnych z frazą Warszawa. Jednocześnie z miesiąca na miesiąc pozyskiwane w ten sposób efekty są coraz lepsze – rośnie liczba odwiedzin i zakupów przy zachowaniu stałej co miesięcznej ceny za usługę pozycjonowania. W przeciwieństwie do Adwords, mimo stałego budżetu można z czasem generować z pozycjonowania coraz tańsze konwersje.

Koszty pozycjonowania sklepów

SEO dla sklepów internetowych wymaga większego nakładu pracy niż optymalizacja zwykłych firmowych stron. Sklepy zbudowane są często z setek podstron, a zawarte na nich treści nie tylko muszą być unikalne i dostosowane do wymogów Google, ale również powinny wyróżniać się walorami sprzedażowymi. Tym samym usługa SEO dla sklepów online zwykle jest droższa i bardziej czasochłonna. Etapy pozycjonowania obejmują:

  • profilowanie lingwistyczne – ze szczególnym uwzględnieniem fraz produktowych i fraz typu long-tail
  • optymalizacja techniczna sklepu
  • on-site seo
  • content marketing
  • budowa profilu linków przychodzących
  • optymalizacja współczynnika konwersji

Koszty pozycjonowania sklepów internetowych zależą zarówno od wielkości witryny e-commerce, jak i konkurencyjności rynku, na którym działa. Cena powinna być ustalana indywidualnie, tak aby strategia pozycjonowania mogła być dostosowana do konkretnego sklepu.

Efekt

Pozycjonowanie sklepu w Warszawie

Wiele sklepów działa zarówno stacjonarnie, jak i w wersji online. Niesie to za sobą wiele korzyści. Wielu klientów realizuje zakupy w obu przestrzeniach. Jedni oglądają produkty w sklepach stacjonarnych, aby ostatecznie dokonać zakupu online. Inni oglądają ofertę online, a następnie udają się do sklepu stacjonarnego po zakup upatrzonego produktu. Jeśli prowadzisz sklep w Warszawie i chce dotrzeć jednocześnie do osób z okolicy oraz klientów z całej Polski, pozycjonowanie sklepu jest usługą dla Ciebie. Elementy pozycjonowania lokalnego wypromują Twoją stacjonarną działalność. Natomiast szeroki zakres fraz produktowych pomoże pozyskać klientów w kanale online. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile kosztuje kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego!

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
Przygotowaliśmy prosty poradnik dla właścicieli sklepów internetowych i nie tylko. Zobacz, jakie działania pozwolą Ci zbudować sprzedaż online!
więcej
Lekkie pióro i znajomość oferty nie wystarczy... Aby pisać skuteczne treści dla sklepu internetowego potrzebny tak przede wszystkim dobrze przeprowadzony resear...
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Widoczni podczas Poznańskich Dni Przedsiębiorczości 2018 - relacja

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26