SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego - Warszawa

Pozycjonowanie sklepów internetowych wraz z optymalizacją konwersji to jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowy sprzedaży internetowej. Nawet, jeśli obecnie działasz lokalnie, np. tylko w Warszawie, pozycjonowanie sklepu w Warszawie i okolicy to za mało! Rozszerz działalność na całą Polskę dzięki skutecznemu pozycjonowaniu sklepu w Google.

 

Dlaczego warto pozycjonować e-sklep?

Sklep internetowy ma na celu generowanie sprzedaży online. Sposobów na dotarcie do klienta w sieci jest wiele: reklamy Adwords i na Facebooku, blogowanie, content marketing, reklama i działalność na YouTube, e-mail marketing i wiele innych. Dlaczego my polecamy przede wszystkim pozycjonowanie witryn e-commerce? Wyszukiwarka Google to pierwszy krok wielu klientów na drodze do dokonania zakupu. Dzięki optymalizacji SEO Twój sklep może być widoczny w wynikach wyszukiwania na dziesiątki wybranych fraz powiązanych z Twoją ofertą, nie tylko tych lokalnych z frazą Warszawa. Jednocześnie z miesiąca na miesiąc pozyskiwane w ten sposób efekty są coraz lepsze – rośnie liczba odwiedzin i zakupów przy zachowaniu stałej co miesięcznej ceny za usługę pozycjonowania. W przeciwieństwie do Adwords, mimo stałego budżetu można z czasem generować z pozycjonowania coraz tańsze konwersje.

Koszty pozycjonowania sklepów

SEO dla sklepów internetowych wymaga większego nakładu pracy niż optymalizacja zwykłych firmowych stron. Sklepy zbudowane są często z setek podstron, a zawarte na nich treści nie tylko muszą być unikalne i dostosowane do wymogów Google, ale również powinny wyróżniać się walorami sprzedażowymi. Tym samym usługa SEO dla sklepów online zwykle jest droższa i bardziej czasochłonna. Etapy pozycjonowania obejmują:

  • profilowanie lingwistyczne – ze szczególnym uwzględnieniem fraz produktowych i fraz typu long-tail
  • optymalizacja techniczna sklepu
  • on-site seo
  • content marketing
  • budowa profilu linków przychodzących
  • optymalizacja współczynnika konwersji

Koszty pozycjonowania sklepów internetowych zależą zarówno od wielkości witryny e-commerce, jak i konkurencyjności rynku, na którym działa. Cena powinna być ustalana indywidualnie, tak aby strategia pozycjonowania mogła być dostosowana do konkretnego sklepu.

Efekt

Pozycjonowanie sklepu w Warszawie

Wiele sklepów działa zarówno stacjonarnie, jak i w wersji online. Niesie to za sobą wiele korzyści. Wielu klientów realizuje zakupy w obu przestrzeniach. Jedni oglądają produkty w sklepach stacjonarnych, aby ostatecznie dokonać zakupu online. Inni oglądają ofertę online, a następnie udają się do sklepu stacjonarnego po zakup upatrzonego produktu. Jeśli prowadzisz sklep w Warszawie i chce dotrzeć jednocześnie do osób z okolicy oraz klientów z całej Polski, pozycjonowanie sklepu jest usługą dla Ciebie. Elementy pozycjonowania lokalnego wypromują Twoją stacjonarną działalność. Natomiast szeroki zakres fraz produktowych pomoże pozyskać klientów w kanale online. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile kosztuje kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego!

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
Przygotowaliśmy prosty poradnik dla właścicieli sklepów internetowych i nie tylko. Zobacz, jakie działania pozwolą Ci zbudować sprzedaż online!
więcej
Lekkie pióro i znajomość oferty nie wystarczy... Aby pisać skuteczne treści dla sklepu internetowego potrzebny tak przede wszystkim dobrze przeprowadzony resear...
więcej
Sprawdź, jakie błędy mogą hamować rozwój sprzedaży w Twoim sklepie internetowym i zaplanuj zmiany.
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
CYFROWY DETOKS - nowy projekt widoczni! A czy Ty potrafisz być offline?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO