SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego - Warszawa

Pozycjonowanie sklepów internetowych wraz z optymalizacją konwersji to jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowy sprzedaży internetowej. Nawet, jeśli obecnie działasz lokalnie, np. tylko w Warszawie, pozycjonowanie sklepu w Warszawie i okolicy to za mało! Rozszerz działalność na całą Polskę dzięki skutecznemu pozycjonowaniu sklepu w Google.

 

Dlaczego warto pozycjonować e-sklep?

Sklep internetowy ma na celu generowanie sprzedaży online. Sposobów na dotarcie do klienta w sieci jest wiele: reklamy Adwords i na Facebooku, blogowanie, content marketing, reklama i działalność na YouTube, e-mail marketing i wiele innych. Dlaczego my polecamy przede wszystkim pozycjonowanie witryn e-commerce? Wyszukiwarka Google to pierwszy krok wielu klientów na drodze do dokonania zakupu. Dzięki optymalizacji SEO Twój sklep może być widoczny w wynikach wyszukiwania na dziesiątki wybranych fraz powiązanych z Twoją ofertą, nie tylko tych lokalnych z frazą Warszawa. Jednocześnie z miesiąca na miesiąc pozyskiwane w ten sposób efekty są coraz lepsze – rośnie liczba odwiedzin i zakupów przy zachowaniu stałej co miesięcznej ceny za usługę pozycjonowania. W przeciwieństwie do Adwords, mimo stałego budżetu można z czasem generować z pozycjonowania coraz tańsze konwersje.

Koszty pozycjonowania sklepów

SEO dla sklepów internetowych wymaga większego nakładu pracy niż optymalizacja zwykłych firmowych stron. Sklepy zbudowane są często z setek podstron, a zawarte na nich treści nie tylko muszą być unikalne i dostosowane do wymogów Google, ale również powinny wyróżniać się walorami sprzedażowymi. Tym samym usługa SEO dla sklepów online zwykle jest droższa i bardziej czasochłonna. Etapy pozycjonowania obejmują:

  • profilowanie lingwistyczne – ze szczególnym uwzględnieniem fraz produktowych i fraz typu long-tail
  • optymalizacja techniczna sklepu
  • on-site seo
  • content marketing
  • budowa profilu linków przychodzących
  • optymalizacja współczynnika konwersji

Koszty pozycjonowania sklepów internetowych zależą zarówno od wielkości witryny e-commerce, jak i konkurencyjności rynku, na którym działa. Cena powinna być ustalana indywidualnie, tak aby strategia pozycjonowania mogła być dostosowana do konkretnego sklepu.

p1.jpg
p2.jpg
  • p1.jpg
  • p2.jpg
Efekt

Pozycjonowanie sklepu w Warszawie

Wiele sklepów działa zarówno stacjonarnie, jak i w wersji online. Niesie to za sobą wiele korzyści. Wielu klientów realizuje zakupy w obu przestrzeniach. Jedni oglądają produkty w sklepach stacjonarnych, aby ostatecznie dokonać zakupu online. Inni oglądają ofertę online, a następnie udają się do sklepu stacjonarnego po zakup upatrzonego produktu. Jeśli prowadzisz sklep w Warszawie i chce dotrzeć jednocześnie do osób z okolicy oraz klientów z całej Polski, pozycjonowanie sklepu jest usługą dla Ciebie. Elementy pozycjonowania lokalnego wypromują Twoją stacjonarną działalność. Natomiast szeroki zakres fraz produktowych pomoże pozyskać klientów w kanale online. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile kosztuje kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego!

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Zobacz jak prosty sposób zarządzać i korzystać z Google Analytics!
więcej
Zobacz, jak znaleźć frazy do pozycjonowania strony. Narzędzia + sprytne metody
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie sklepu internetowego Warszawa
Średnia ocen użytkowników 4.90 na podstawie 124 głosów
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO