Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni54
Pozycjonowanie sklepów Łódź - skuteczne SEO dla e-commerce w Łodzi W Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla sklepów internetowych z Łodzi

Pozycjonowanie sklepu Łódź

Szukasz skutecznego pozycjonowania sklepów internetowych w Łodzi? Świetnie trafiłeś. Nasza agencja SEO realizuje reklamę w internecie dla e-commerce na terenie całej Polski, również dla firm z Łodzi i okolic. Jesteśmy gwarantem nie tylko lepszych pozycji i ruchu na witrynie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż online! 

SEO dla sklepów Łódź

Naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

Agencja SEO w Łodzi

Reklama w internecie Łódź - proces

Prowadzisz biznes online i chciałbyś go wypromować w sieci? Zastanawiasz się, jaki sposób pomoże Ci skutecznie zwiększyć przychody i liczbę użytkowników odwiedzających witrynę? Postaw na pozycjonowanie sklepów w Łodzi. Działania SEO to proces wieloetapowy, który pierwsze efekty przynosi po kilku lub kilkunastu miesiącach. W ramach pozycjonowania sklepów internetowych otrzymujesz:

 • analizę i audyt sklepu
 • opracowanie strategii SEO
 • profilowanie lingwistyczne
 • optymalizację on-site
 • działania content marketingowe
 • optymalizację konwersji
 • pomiar i raportowanie działań

Pozycjonowanie sklepów internetowych Łódź

W przypadku współpracy z agencją SEO możesz liczyć na comiesięczny raport o przebiegu kampanii i jej efektywności. Jesteśmy także w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z klientami, a więc w przypadku pytań czy wątpliwości nie musisz przyjeżdżać specjalnie do biura. 

 

SEO dla sklepów w Łodzi

Optymalizacja sklepów Łódź

Wybierając reklamę w internecie trzeba pamiętać, że SEO to działania długoterminowe i wymaga cierpliwości. Na efekty optymalizacji sklepów z Łodzi trzeba czekać średnio od 10-12 miesięcy. Jeśli prowadzisz biznes lokalny i zależy Ci na dotarciu do klientów z Łodzi i okolic, postsw na tzw. pozycjonowanie lokalne. Tutaj efekty mogą być widoczne już po kilku miesiącach, a to za sprawą mniejszej konkurencji i innej strategii SEO.  

Eksperci zajmujący się pozycjonowaniem sklepów w Łodzi stawiają przede wszystkim na zwiększenie widoczności serwisu w wyszukiwarce Google. Celem jest dotarcie do TOP10 wyników wyszukiwania. Aby, to osiągnąć niezbędne jest przeprowadzenie szeregu czynności optymalizacyjnych:

 • optymalizacja meta danych
 • optymalizacja treści
 • optymalizacja tekstów SEO
 • optymalizacja struktury sklepu
 • optymalizacja współczynnika konwersji 
Inwestycja

Inwestycja tej samej kwoty w Pozycjonowanie i Adwords

Pozycjonowanie sklepu internetowego Łódź

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepów w Łodzi? 

Na polskim rynku dostępne są różne pakiety pozycjonowania i różne formy rozliczeń. Najczęściej wybieranym z nich jest model abonamentowy, polegający na stałej comiesięcznej opłacie za usługi. Dzięki niemu masz pewność, że pozycjonowanie realizowane jest w sposób ciągły i systematyczny.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Łódź

Nasza agencja do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Jeśli zdecydujesz się na reklamę w internecie w Łodzi, umówimy się z Tobą na konsultację, a trakcie której przeprowadzimy wywiad. To pozwoli nam zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Od ceny pozycjonowania sklepów zależy:

 • aktualna pozycja sklepu w Google
 • jak bardzo rozbudowany jest sklep
 • warunki techniczne wykorzystywanej platformy e-commerce
 • konkurencję

Na podstawienie tych informacji przygotowujemy dedykowaną ofertę, którą przedstawiamy klientowi. 

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Artboard
SEO

Specjaliści pozycjonowania sklepów internetowych z Łodzi

widoczni 101
widoczni 131 widoczni 135
Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie sklepów Łódź

Średnia ocen użytkowników4.70 na podstawie 84 głosów