20% zniżki na SEO i Google Ads do końca września!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni54
Pozycjonowanie sklepów Kraków - skuteczne SEO dla e-commerce w Krakowie W Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla sklepów internetowych z Krakowa

Pozycjonowanie sklepu Kraków

Szukasz skutecznej reklamy sklepu internetowego w Krakowie? Świetnie trafiłeś. Nasza agencja SEO realizuje pozycjonowanie dla e-commerce na terenie całej Polski, również dla firm z Krakowa i okolic. Efektywnie zwiększamy nie tylko pozycje i ruch na witrynie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż online! 

SEO dla sklepów Kraków

Naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

krakow 257894 960 720 Krakow rynek 01 Wawel2
Agencja SEO w Krakowie

Reklama sklepu internetowego - Kraków - korzyści

Obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy w internecie jest pozycjonowanie sklepów internetowych w Krakowie i innych miastach. Przekonały się o tym już tysiące firm, które prowadzą biznes online lub sklep stacjonarny. Aby skutecznie dotrzeć do użytkowników wyszukiwarki Google, musisz zadbać o widoczność swojej witryny sklepowej. Pomoże w tym skuteczna optymalizacja sklepów internetowych np. z Krakowa lub innego miasta w Polsce.

Oto, co zyskujesz, dzięki działaniom SEO dla ecommerce:

 • wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google na kluczowe frazy związane z ofertą sklepu
 • wzrost rozpoznawalności marki
 • wzrost przychodów
 • rosnącą liczbę trafnych odwiedzin na stronie
 • wzrost wskaźnika ROI (zwrotu z inwestycji)

Naszym głównym celem jest zwiększenie sprzedaży z pozycjonowania Twojego sklepu internetowego z Krakowa. Wieloletnie doświadczenie, sztab specjalistów od SEO i najlepsze narzędzia pozwalają nam przeprowadzić kampanie skuteczne na 100%. 

widoczni 3 widoczni 48 widoczni 31 widoczni 2
SEO dla sklepów w Krakowie

Optymalizacja sklepów internetowych Kraków - platformy e-commerce

Nasza agencja SEO posiada dedykowany zespół odpowiedzialny wyłącznie za optymalizację serwisów e-commerce. Bez względu na branżę, w jakiej działasz, platformę, na jakiej masz postawiony sklep, jesteśmy w stanie wypromować Twój sklep w Google i pomóc Ci wyprzedzić konkurencję

Mamy wieloletnie doświadczenie w optymalizacji sklepów internetowych na platformach:

 • Prestashop
 • Shoper
 • Comarch
 • Shopify
 • IAI Shop
 • Sote
 • Woocommerce 
 • Magento

i wiele innych.

Jeśli Twój sklep internetowy z Krakowa postawiony na autorskim systemie e-commerce, nie ma problemu. Nasi eksperci z chęcią podejmą się zadania optymalizacji witryny.

Inwestycja

Inwestycja tej samej kwoty w Pozycjonowanie i Adwords

pozycjonowanie adwords porownanie
Pozycjonowanie sklepów -Kraków

Cena pozycjonowania sklepu z Krakowa 

Od ceny reklamy sklepu internetowego w Krakowie i nie tylko, zależy wiele czynników. Z reguły agencje SEO oferują różne pakiety SEO, dostosowane to potrzeb i możliwości budżetowych właścicieli sklepów. W naszej agencji koszt pozycjonowania sklepów internetowych z Krakowa ustalany jest indywidualnie. Cena zależna jest od:

 • aktualnej pozycji sklepu
 • specyfiki branży
 • platformy e-commerce i warunków technicznych
 • wielkości sklepu (liczba kategorii i produktów).

Nasi eksperci e-commerce przygotowują wstępny audyt na bazie którego obmyślają najskuteczniejszą strategię SEO. Kolejnym etapem jest optymalizacja sklepów internetowych, a także optymalizacja współczynnika konwersji.

 

opinie

470 pozytywnych opinii

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

SEO

Specjaliści pozycjonowania sklepów z Krakowa

widoczni 138
widoczni 72 widoczni 62
Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie sklepów Kraków

Średnia ocen użytkowników4.70 na podstawie 84 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej