Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Cennik kampanii Facebook Ads Ile kosztuje kampania Facebook Ads? Sprawdź.
Cennik

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Cena reklamy na Facebooku zależy od czynników zewnętrznych, takich jak konkurencja, branża i rynek, jak i czynników, na które masz wpływ - jakość kampanii i oferty. Dzięki temu jest to reklama dostępna zarówno dla firm z mniejszymi budżetami, jak i dla organizacji o nieograniczonych budżetach reklamowych.

Koszt kampanii Facebook Ads we współpracy z agencją obejmuje obsługę doświadczonego specjalisty oraz budżet na działania dla Facebooka. Chociaż działanie z agencją wiąże się z dodatkowym kosztem, dzięki optymalizacji specjalistów możesz płacić mniej za kliknięcia, wyświetlenia i realizację innych celów reklam na Facebooku.

Zobacz, za co konkretnie płacisz oddając kampanię reklamową Facebook Ads w ręce naszej agencji i co dodatkowo zyskasz.

Cena PPC Facebook

Ile kosztuje reklama na Facebooku w agencji widoczni?

Zależy nam na realizacji strategii reklamowej na Facebooku i Instagramie, która rzeczywiście pozwoli Ci na osiągnięcie celów biznesowych. Tym samym cenę działań ustalamy w oparciu o wnikliwą analizę Twojego biznesu, rynku, konkurencji i klienta docelowego.


Ceny obsługi kampanii zaczynają się już od 750 zł netto miesięcznie. Realizujemy kampanie z minimalnym budżetem miesięcznym na działania na poziomie 3000 zł netto. Jest to budżet odpowiedni przy założeniu niskiej konkurencji i niszowej branży.

Wyślij zapytanie
widoczni 92

Cennik reklam na Facebooku

Minimalny budżet na kampanię
Koszt obsługi
Budżet na kliknięcia
1 100.00 zł
3 000.00 zł

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę

Każdą kampanię wyceniamy indywidualnie, tak aby budżet odpowiadał celom, branży i innym czynnikom specyficznym dla Twojego biznesu. Im większy budżet na kliknięcia, tym procentowy udział opłaty za obsługę kampanii spada.

Oszczędzaj z umową sezonową!

Działasz w branży sezonowej?  Chcesz mieć możliwość oszczędzania w okresie zastoju? Skorzystaj z naszej umowy sezonowej, która pozwala na wstrzymanie płatnych kampanii nawet na 6 miesięcy w roku.

Dlaczego warto?

 • Nie płacisz za kampanie, gdy Twoja działalność ma sezonową przerwę.
 • Ty decydujesz, kiedy kampanie są aktywne, a kiedy je wstrzymać.
 • Inwestujesz w reklamę, gdy Twoi klienci są najbardziej zainteresowani.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Skorzystaj z oferty
widoczni 46
Zakres oferty

Co obejmuje cena kampanii Facebook Ads w agencji widoczni?

Cena kampanii reklamowej na Facebooku realizowanej z agencją, składa się z kosztów obsługi oraz budżetu reklamowego opłacanego bezpośrednio Facebookowi. Zastanawiasz się, za co właściwie płacisz zlecając reklamy na Facebooku lub Instagramie agencji?

U nas to przede wszystkim pewność profesjonalnie zrealizowanych działań i oszczędność czasu. Na zlecenie kampanii decydują się nie tylko firmy, które nie mają przestrzeni na samodzielne prowadzenie działań reklamowych na Facebooku, ale również firmy, w których nie ma osób o takich kompetencjach.

Pokutuje mit, że reklama na Facebooku nie wymaga żadnej wiedzy. Jednak to właśnie wiedza i doświadczenie umożliwiają naszym specjalistom ustawienie najbardziej efektywnej kampanii, skuteczne wykorzystanie założonych budżetów i osiągnięcie celów reklamowych. Zobacz, co otrzymasz w cenie kampanii Facebook Ads:

 

 • Wsparcie w utworzeniu konta reklamowego i udzieleniu dostępów
 • Analiza biznesu, konkurencji i briefing kampanii
 • Wdrożenie Meta Pixela
 • Wdrożenie śledzenia konwersji
 • Budowanie grup odbiorców
 • Dobór targetowania i zawężeń do kampanii
 • Tworzenie kreacji reklamowych
 • Wdrożenie kampanii wraz z optymalnymi ustawieniami
 • Zalecenia odnośnie strony docelowej
 • Optymalizacja i bieżąca opieka nad kampanią, budżetem i celami
 • Pomiar konwersji, wyników i efektywności reklam
 • Raportowanie i wnioski, porady

 

artboard
Reklamy na Facebooku

Zleć reklamę na Facebooku ekspertom

Zobacz, dlaczego nasze kampanie PPC są warte swojej ceny

Po co płacić za prowadzenie kampanii reklamowej na Facebooku, jeśli można to zrobić samodzielnie, prawda? Nie do końca. Jeśli brak Ci doświadczenia i wiedzy, a przy tym Twój grafik już teraz pęka w szwach, podejmowanie się kolejnego zadania związanego z budżetem reklamowych może jedynie przynieść Ci straty i stres. Po co ryzykować stratę pieniędzy, jeśli można je zainwestować w profesjonalną opiekę nad kampaniami reklamowymi na Facebooku. Taki wydatek to oszczędność i zysk.

Zobacz, dlaczego kampanie na Facebooku ze specjalistami agencji widoczni są warte swojej ceny:

1
Realizacja kampanii zgodnie z najlepszymi praktykami
2
Skupienie na pozyskiwaniu konwersji i wysokiej skuteczności
3
Stała optymalizacja i wzrost wskaźników CTR, ROI i ROAS
4
Profesjonalna analityka i research rynku, konkurencji i odbiorców
5
Kompleksowa opieka nad płatnymi działaniami na Facebooku
6
Optymalizacja strony docelowej zgodnie z celami reklam
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Artboard

Bezpłatne szkolenia z marketingu internetowego dla klientów!

Dołącz do grona naszych klientów i korzystaj z darmowych szkoleń!

Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami


Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, nawet jeśli ma już za sobą doświadczenie współpracy z różnymi agencjami SEM i SEO. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy z agencją.

 

Widoczni prowadzą szkolenie w WSB
akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera oko w oko szkolenie widoczni Artur Wojczal
Facebook Ads - koszty

FAQ Pytania o koszty i cenę reklamy na Facebooku

Potrzebujesz dodatkowej wiedzy, aby podjąć decyzję o włączeniu kampanii na Facebooku? Zebraliśmy kilka istotnych pytań, które pomogą Ci zdecydować.

Ile kosztuje reklama na Facebooku w agencji widoczni?

Jak Facebook nalicza opłaty za reklamę?

Jak Facebook określa cenę za reklamę?

Zależy nam na realizacji strategii reklamowej na Facebooku i Instagramie, która rzeczywiście pozwoli Ci na osiągnięcie celów biznesowych. Tym samym cenę działań ustalamy w oparciu o wnikliwą analizę Twojego biznesu, rynku, konkurencji i klienta docelowego.

Ceny obsługi kampanii zaczynają się już od 750 zł netto miesięcznie. Realizujemy kampanie z minimalnym budżetem miesięcznym na działania na poziomie 3000 zł netto. Jest to budżet odpowiedni przy założeniu niskiej konkurencji i niszowej branży.

Skonfigurujemy dla Ciebie reklamę na Facebooku, która najlepiej pasuje do Twoich celów i budżetu. Elementem takiej konfiguracji jest decyzja odnośnie sposobu rozliczania budżetu oraz naliczania opłat. Facebook daje szerokie możliwości, każda zalecana jest dla innych działań i celów. Zobacz, jakie masz możliwości.

Budżet na Facebooku - dzienny czy całkowity?

Inaczej algorytm Facebooka traktuje budżet dzienny i całkowity. W przypadku budżetu dziennego określamy, ile chcemy dziennie wydać na reklamę. Przy czym algorytm może wydać danego dnia nawet 25% więcej, jeśli oceni, że jest szansa na pozyskanie danego dnia lepszych wyników. To elastyczne rozwiązanie, umożliwiające również korygowanie budżetów ręcznie.
Natomiast budżet miesięczny zakłada, że budżet musi wystarczyć na wybrany okres. Wydatki są dopasowywane również do możliwości osiągnięcia celu i różnią się w poszczególnych dniach kampanii. Ostatecznie jednak nie przekroczysz założonego budżetu.

Facebook wyróżnia modele składania ofert w aukcjach reklamowych, co może mieć wpływ na ostateczne koszty całej kampanii. W praktyce oznacza to, że w zależności od obranych celów i sposobu wydawania budżetu reklamy będą wyświetlane odpowiednio często i odpowiednio dobranej grupie użytkowników. Wyróżniamy takie modele jak:

 • składanie ofert w oparciu o wydatki - tutaj możemy określić, czy zależy nam na jak najwyższej wartości konwersji czy jak największej liczbie konwersji w założonym budżecie
 • składanie ofert w oparciu o cele - w tym wypadku informujemy system, że chcemy wydawać budżet w taki sposób, aby z jak największym prawdopodobieństwem zrealizował założone cele takie jak cel koszt/wynik i ROAS
 • samodzielne składanie ofert - polega na ustaleniu limitu oferty, czyli określeniu, ile jesteśmy w stanie zapłacić za pozyskanie konwersji czy też realizację innych celów
Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Person
Oceń ten artykuł:
Kampanie Facebook Ads cennik

Średnia ocen użytkowników2.98 na podstawie 174 głosów

Homepage