Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop

Skuteczna agencja SEM

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Najlepsza agencja SEM. Wypromuj swoją firmę w sieci dzięki SEO i Google Ads

W agencji Widoczni wierzymy, że skuteczne kampanie w wyszukiwarce mogą zwiększyć przychody firm, które inwestują w reklamę w Google. Dowiedz się, jak nasze strategie SEO oraz Google Ads, oparte o twarde dane, mogą zapewnić wzrost ruchu i konwersji na Twojej stronie internetowej lub w sklepie.

Dlaczego marketing SEM? Bądź tam, gdzie są Twoi klienci!

Google obsługuje codziennie ok. 3,5 miliarda wyszukiwań (źródło: https://www.webfx.com/seo/statistics/). To jeden z kluczowych powodów, dla których musisz zbudować widoczność swojej strony internetowej lub sklepu w wyszukiwarce Google.

Możesz to zrobić na dwa sposoby - poprzez pozycjonowanie stron oraz kampanie Google Ads. Dzięki nim zbudujesz świadomość marki w wyszukiwarce i będziesz pojawiać się na kluczowe pytania związane z Twoją ofertą. Co więcej, dotrzesz do użytkowników, którzy naprawdę szukają twoich usług lub produktów i będziesz wszędzie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci.

widoczni 91
Zalety

Dlaczego agencja Widoczni? Korzyści współpracy z naszą agencją SEM

Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować i co robimy oraz w jaki sposób, by zapewnić naszym klientom zwrot z inwestycji w pozycjonowanie sklepu, pozycjonowanie strony oraz reklamy Google Ads.

1

Kompleksowa i kreatywna strategia SEM

Chcesz mieć pewność, że Twoja strategia SEM spełnia najwyższe standardy? Wybierz współpracę z widocznymi! W naszej agencji tworzymy kreatywną i kompleksową strategię marketingu w wyszukiwarce Google, która łączy pozycjonowania strony z kampaniami Google Ads. Jest to najefektywniejszy sposób promocji firmy w internecie, który pozwala na osiągnięcie wysokiej widoczności, zbudowanie dużego ruchu na stronie i wsparcie sprzedaży.

2

Stały kontakt ze specjalistami agencji SEM

Masz pytania lub wątpliwości? Postaw na kontakt ze specjalistą Customer Success, który, jak sama nazwa wskazuje, będzie wspólnie z Tobą dbał o Twój sukces w marketingu internetowym. Odpowie na pytania, rozwieje wątpliwości, zaproponuje spotkanie online, w trakcie którego omówił efekty i planowane oraz realizowane działania. U nas zapomnisz o nieodebranych telefonach i wiadomościach bez odpowiedzi. Wyruszmy we wspólną podróż po meandrach marketingu SEM w Google!

3

Specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki

Chcesz samodzielnie pozycjonować stronę lub prowadzić kampanie Google Ads? To strata Twoich pieniędzy! inwestycja we wsparcie i specjalistyczną wiedzę członków zespołu agencji SEM to najlepsze, co możesz zrobić na poczet przyszłych dochodów swojej firmy. W agencji Widoczni pracują eksperci w swoich dziedzinach, którzy szkolą innych, a jednocześnie sami stale się rozwijają i są na bieżąco ze zmianami w wyszukiwarce i algorytmach Google.

4

Budowa świadomości marki w wyszukiwarce Google

Dzięki naszym kampaniom SEO oraz Google Ads Twoja firma staje się rozpoznawalna przez użytkowników! Widoczność w Google oraz atrakcyjne treści sprawiają, że coraz więcej użytkowników kojarzy nazwę Twojej marki i być może odwiedzi Twoją stronę ponownie, gdy będzie potrzebować twoich usług lub produktów. Wszystko to dzięki atrakcyjnym treściami edukacyjnymi skutecznej promocji.

5

Darmowa edukacja w cenie

Zależy nam na budowaniu trwałych relacji biznesowych z klientami, dlatego traktujemy ich jak partnerów. Chcemy szerzyć wiedzę o marketingu internetowym, dlatego w cenie obsługi kampanii Google Ads oraz kampanii SEO możesz uczestniczyć w szkoleniach z zakresu marketingu internetowego. Odbywają się one w siedzibie Akademii Widoczni w Poznaniu lub online, za pośrednictwem internetowych komunikatorów video. Nasi trenerzy w trakcie warsztatów podejmują różne zagadnienia z zakresu marketingu online. przeprowadziliśmy już dziesiątki szkoleń dotyczących analityki internetowej, budowy wizerunku na LinkedIn czy śledzenia efektywności kampanii w wyszukiwarkach. Szkolimy nie tylko klientów, ale także studentów oraz początkujących adeptów marketingu internetowego.

Sprawdź jak skutecznie zwiększamy ruch i konwersję na stronie Zobacz więcej
Skuteczne sem

Zwiększ przychody z czołową agencją SEM w Polsce

Nasze kampanie finansują się same - to nie pusty frazes, ale hasło, według którego działamy. Chcemy dowozić naszym klientom realne efekty w postaci wzrostu przychodów z pozycjonowania oraz kampanii Google Ads. Nasze kampanie naprawdę zarabiają na siebie z nawiązką. W czasie współpracy regularnie weryfikujemy współczynnik konwersji generowany przez kampanie SEO oraz Google Ads i wdrażamy niezbędne optymalizacje. Wszystko po to, by działania reklamowe faktycznie przekładały się na zyski naszych klientów. Przykładowe efekty, które osiągnęli nasi klienci dzięki pozycjonowaniu oraz reklamie Google Ads, obejmują:

 • 18-krotny wzrost przychodów z ruchu bezpłatnego w ciągu roku,
 • 4,5-krotny wzrost przychodów w ciągu roku w sklepie z akcesoriami i narzędziami do stylizacji paznokci,
 • 2-krotny wzrost przychodów z SEO dla e-commerce w sklepie z artykułami dla zwierząt,
 • ponad 9-krotny wzrost wartości konwersji w Google Ads w sklepie z artykułami dla zwierząt,
 • 7-krotny wzrost przychodów z Google Ads dla sklepu wędkarskiego.
Wyślij zapytanie
widoczni 85
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Sprawdź, jak kampanie Google Ads przyniosły 8,5x większe przychody Zobacz historię sukcesu

Kampanie Google Ads. Inwestuj w reklamę w wyszukiwarce i zarabiaj

Jako agencja SEM realizujemy także skuteczne i dobrze zoptymalizowane kampanie Google Ads zorientowane na pozyskiwanie wysokiej liczby konwersji. W ramach współpracy:

 • oferujemy dedykowanego opiekuna, który zna Twoją ofertę, dba o optymalizację kampanii i bieżący kontakt,
 • wybieramy format reklamy najlepiej dopasowany do Twojej grupy odbiorców, branży i oczekiwań co do efektów,
 • przygotowujemy kampanię i optymalizujemy ją,
 • tworzymy strukturę konta oraz grup reklam, która zapewnia większą efektywność,
 • optymalizujemy strony docelowe, by jak najwięcej użytkowników przekształcić w realnych klientów,
 • tworzymy efektywne treści reklamowe na potrzeby wyszukiwarki,
 • określamy korzystne stawki za kliknięcie, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz swój budżet i nie zmarnujesz ani złotówki,
 • optymalizujemy stawki dotyczące kierowania na lokalizacje, urządzenia itp., by najwięcej środków przeznaczyć na najbardziej skuteczne reklamy,
 • pracujemy z myślą o ROI (zwrocie z inwestycji) i maksymalizacji ROAS (zwrot środków na reklamę),
 • budujemy natychmiastową widoczność w Google, co pozwala realizować cele biznesowe klientów.
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Pozycjonowanie w agencji SEM. Zarabiaj więcej dzięki SEO!

Naszym klientom proponujemy długofalową strategię pozycjonowania stron i sklepów, które buduje widoczność w Google, zwiększa ruch na stronie oraz przychody. Realizujemy skuteczne kampanie pozycjonowania szerokiego dla sklepów oraz pozycjonowania lokalnego dla firm o regionalnym zasięgu oraz firm mających swoje oddziały w różnych częściach Polski. Planujemy i realizujemy kreatywne kampanie, dopasowane do potrzeb naszych klientów oraz grupy docelowej, do której chcą dotrzeć. Dla każdego klienta tworzymy zespół projektowy, którego członkowie współpracują ze sobą, by maksymalizować sprzedaż. W skład zespołu wchodzą eksperci w swojej dziedzinie, tacy jak:

 • specjalista Customer Success, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości, przejmując kontakt z klientem,
 • specjalista SEO, który planuje i realizuje oraz nadzoruje strategię SEO dla Twojego sklepu lub strony,
 • specjalista ds. content marketingu, który tworzy treści dla Twojej witryny, takie jak opisy kategorii, opisy produktów, blogi i inne,
 • specjalista SEO off-site, który realizuje strategię pozyskiwania linków przychodzących do Twojej witryny,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji, który dba o to, by przekształcić ruch na Twojej stronie w sprzedaż i ułatwić użytkownikom drogę do konwersji.

Opracowujemy kompleksową strategię SEO dla klientów obejmującą szereg działań. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie - rzetelnie przedstawiamy klientom sytuację i prognozujemy efekty realne do osiągnięcia w określonym czasie. Edukujemy klientów, tłumaczymy, na czym polega usługa pozycjonowania i dlaczego na efekty trzeba czekać oraz dlaczego warto. Zaufały nam już tysiące klientów, a wielu dzieli się pozytywnymi referencjami o naszej agencji SEM w internecie. I Ty możesz być jednym z nich!

Content marketing w agencji SEM

Zwiększaj zaangażowanie dzięki treściom

Nie ma pozycjonowania bez treści. Naszym klientom proponujemy skuteczne treści, które nie tylko poprawiają widoczność strony, ale także zwiększają ruch i zaangażowanie użytkowników na stronie. Użyteczne i czytelne treści to także szansa na poprawę konwersji. W ramach współpracy w zakresie pozycjonowania:

 • przygotowujemy różnego rodzaju treści na strony produktowe, strony kategorii produktowych, artykuły na bloga,
 • tworzymy treści, wykorzystując język korzyści, który pokazuje klientom, jak produkt czy usługa mogą im pomóc w codziennym życiu,
 • stosujemy frazy w treściach w sposób naturalny, tak że nie utrudniają one zapoznawania się z treścią,
 • dbamy o atrakcyjny wygląd treści, stosując nagłówki, wypunktowania, boldy i obrazy.
widoczni 8
Agencja SEM

Zainwestuj w marketing oparty o dane

W naszej agencji marketingu internetowego (agencji SEM) żadne działanie nie jest przypadkowe. Dowozimy klientom realne efekty sprzedażowe, a wszystko to dzięki zaawansowanej analityce internetowej i pracy opartej o twarde dane. Zarówno w procesie budowania, jak i realizacji strategii analizujemy efektywność Twojej strony w oparciu o kluczowe wskaźniki SEO i Google Ads. To pozwala nam sprawdzać, czy zmierzamy w dobrym kierunku, a także w razie potrzeby optymalizować przygotowaną wcześniej strategię. Regularnie informujemy naszych klientów o efektach kampanii (w tym także o spadkach, wyjaśniając ich przyczyny). Dane o kampaniach SEO i Ads pozyskujemy z następujących narzędzi:

 • Senuto do analizy Widoczności,
 • Google Analytics do analizy ruchu i skuteczności kampanii PPC,
 • Ahrefs do analizy profilu linków przychodzących w pozycjonowaniu,
 • Google Search Console do analizy błędów na stronie i efektywności treści,]
 • Surfer do analizy treści oraz audytu konkurencji,
 • Netpeak Spider do optymalizacji technicznej na stronie,
 • Yandex.metrica i Hotjar do analizy zachowań użytkowników na stronie.
Artboard
Eksperci SEM

Kto tworzy agencję SEM Widoczni?

Widoczni to agencja SEM (marketingu internetowego), której początki sięgają przełomu XX i XXI wieku. Obecnie, po ponad 20 latach, firmę tworzy ponad 150 utalentowanych specjalistów z zakresu pozycjonowania, tworzenia i optymalizacji kampanii Google Ads, marketingu oraz optymalizacji konwersji. Wielokrotnie zwiększamy konwersje na stronach klientów, zapewniając im realny zwrot z inwestycji w marketing SEM w wyszukiwarkach. Generujemy leady, budujemy widoczność w Google, zwiększymy ruch na stronie i zwiększamy sprzedaż. Stawiamy klientów na pierwszym miejscu, budujemy trwałe relacje biznesowe i działamy na korzyść biznesów, które chcą z nami współpracować. Są z nami dlatego, że chcą, a nie dlatego że muszą.

widoczni 119
widoczni 89 widoczni 87
Artboard
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami. Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Projekt bez nazwy 18
3 v2 4 v3
Najlepsza agencja SEO

Wybierz dobrą agencję SEO. Podpowiadamy jak!

Inwestycja w SEO jest długoterminowa, więc nic dziwnego, że szukasz najlepszej agencji SEO w Polsce. Pierwszym krokiem przy wyborze agencji jest zapoznanie się z ofertą, ale co konkretnie zweryfikować, aby wybrać partnera SEO na lata? Zebraliśmy najważniejsze kryteria wyboru agencji SEO i podpowiadamy, jak poradzić sobie z tym wyzwaniem. Nie masz ochoty czytać? Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać naszą ofertą i dowiedzieć się, czy wyróżniamy się od konkurencji. 

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja SEM

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 119 głosów

Wizard