Najlepsze Podcasty w Polsce! Zobacz nasze zestawienie - część II

autor: Adrianna Nowak

Podcasty - coraz bardziej popularna w Polsce forma dzielenia się wiedzą. Świadczy o tym wiele nowych nazwisk podcasterów, inspirujących nas słowem i dźwiękiem.

Dlaczego warto słuchać podcastówPrzede wszystkim to okazja do rozwoju podana w przystępny i czytelny sposóbW przeciwieństwie do materiałów wideo, nie angażują tak bardzo naszej uwagi. Możemy ich słuchać jadąc samochodem, wykonując obowiązki domowe, czy podczas spaceru.

Dla tych, którzy dopiero odkrywają tę formę nauki, przygotowaliśmy drugą część zestawienia najlepszych podcastów w Polsce w kategorii: Biznes oraz Motywacja i Samorozwój: 

Chcesz zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Kategoria BIZNES

 

 

1200x630bb
Menedżer PLUS

Autorem podcastu Menedżer Plus jest Mariusz Chrapko, który w poszczególnych odcinkach opowiada o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem. Audycja przeznaczona jest dla wszystkich liderów, menedżerów oraz członków zespołów projektowych, którym zależy na własnym rozwoju.

Pomagamy budować biznes dzięki pozycjonowaniu stron
To się opłaca

Autorką podcastu jest Agnieszka Skupieńska, która od 7 lat jest freelancerką. W swoich audycjach uczy innych, jak zarabiać, pracując zdalnie. Podcasty świetnie trafią do właścicieli małych firm, freelancerów oraz osób, które myślą o zmianie ścieżki zawodowej.

TO SIE OPLACA12 1
podcast 620x350 1
Mała Wielka Firma

Podcast Marka Jankowskiego prowadzony jest regularnie od 2009 roku. Swoje nagrania kieruje do przedsiębiorców, radząc w dziedzinie marketingu, zarządzania, sprzedaży, zatrudnienia, czy pomysłów na biznes. 

Tuż Przy Uchu

Katarzyna Bieleniewicz, autorka podcastu, swoje audycje dedykuje osobom przedsiębiorczym i kreatywnym. Wraz z zaproszonymi gośćmi podpowiada słuchaczom jak odkrywać swoje pasje, poznawać słabe i mocne strony, czy efektywnie zarządzać swoją pracą.

cover podcast tuzprzyuchu katarzyna bieleniewicz
GAP COVER DARK
Greg Albrecht Podcast: wszystkie twarze biznesu

Podcasty Grega Albrechta to prezentacja sylwetek polskich przedsiębiorców, którzy startowali ze swoimi firmami "od zera"Rozmowy przybliżają słuchaczom modele myślenia, strategie działania i umiejętności, które zadziałały w prowadzeniu biznesu. 

Chcesz zwiększyć sprzedaż na stronie internetowej?
Pani Swojego Czasu "Od Kuchni"

Ola Budzyńska przygodę z podcastami rozpoczęła ponad rok temu. Audycje skupiają się wokół tematu biznesu online i sposobach na efektywne zarządzanie projektami. Znajdziemy tu także przydatne porady z zakresu mediów społecznościowych.

artworks 000217115598 8z6lqd original
cropped klientomania
Klientomania

Maciej Buś podcast Klientomania prowadzi od roku 2015. Ze swoimi gośćmi rozmawia o mądrym podejściu do konsumenta i jego obsługi. Każdy podcast to komentarz świata sprzedaży i relacji na linki marka - klient.

Kategoria: Motywacja i Samorozwój

 

 

Lepiej Teraz

Radek Budnicki w swoich audycjach opowiada o mądrym i kreatywnym życiu w poszukiwaniu wolności, nie tylko zawodowej. Do podcastów często zaprasza gości, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i filozofią życia. 

Lepiej Teraz
1200x630bb 1
Kłosiński

Jacek Kłosiński doradza swoim słuchaczom i czytelnikom w kilku obszarach: biznes, design, kreatywność, kariera, rozwój i produktywność. Audycje mają być inspiracją do wprowadzenia zmian w swoim stylu życiu.

Z pasją o mocnych stronach

W swoimi podcastach Dominik Juszczyk opowiada o tym, jak odkrywać swoje talenty, budować swoje mocne strony i jak z nich korzystać w codziennym życiu. Audycje są przeprowadzane s formie rozmowy z gośćmi z różnych specjalizacji.  

1200x630bb
avatars 000180229514 5wnbi8 t500x500
Each One Teach One

 Podcast Michała „Vasquez” Plewniaka charakteryzują trzy przymiotniki: kreatywnie, pozytywnie, zdrowo. Jego audycje dotyczą różnorodnych form spędzania wolnego czasu, lifestyle'u oraz odżywiania. Na jego stronie znajdziemy już ponad 40 odcinków.

Nie tylko Design

Podcast prowadzi Tomasz Skórski, którzy w branży informatycznej ma ponad 16-letnie doświadczenie. Nie tylko Design to miejsce gdzie możemy posłuchać o polskim designie, jego problemach, ciekawych projektach cyfrowych. 

11828767 158610364470966 8603299720945986161 n
Poleć ten artykuł znajomym:

Autor
adrianna
Adrianna Nowak

Głównymi zadaniami Adrianny jest prowadzenie kanałów społecznościowych, promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą. W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Godziny pracy spędzone przez komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach.

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
trendy social media 2019 widoczni
Eksperci podsumowują, co wydarzyło się w 2018 roku i dzielą się najciekawszymi przewidywaniami na 20...
Zobacz więcej
widoczni trendy seo 2019
Eksperci podsumowują, co wydarzyło się w 2018 roku i dzielą się najciekawszymi przewidywaniami na 20...
Zobacz więcej
kobiety kolaz
Zobaczcie ranking kobiet, które inspirują nas w przestrzeni internetu
Zobacz więcej
Oceń ten artykuł
Najlepsze Podcasty w Polsce! Zobacz nasze zestawienie - część II
Średnia ocen użytkowników 4.35 na podstawie 134 głosów
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Jak od 2016 roku rozwinął się Michał? Zobacz historię kariery naszego eksperta!
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO