Social

Reklama na Facebook

Facebook to  jeden z najszybciej rozwijających się serwisów społecznościowych, a co za tym idzie bardzo efektywne narzędzie marketingowe. Z Facebooka korzystają miliony użytkowników  (w Polsce miesięcznie 14 mln użytkowników w tym 11 mln użytkowników z urządzeń mobilnych)  Twoich potencjalnych klientów. Dotrzyj do nich za pomocą reklamy na Facebook: Facebook, Ads, postów sponsorowanych i remarketingu.

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku wykorzystując precyzyjne dane o użytkownikach takich jak: dane demograficzne płeć, wiek, lokalizacja, zainteresowania czy wykształcenie.

 

Wyślij zapytanie o cenę

Realizuj swoje cele z kampanią na Facebooku

Dlaczego reklamy Facebook Ads są tak popularne? Jedną z zalet tych reklam jest możliwość realizacji różnych celów marketingowych w jednym systemie. To nie tylko reklama, która jest efektywnym narzędziem pozyskiwania sprzedaży, ale również skuteczny kanał dotarcia do odbiorców i zbudowania szerokiej rozpoznawalności marki. Zobacz, jakie cele zrealizujesz za pomocą Facebook Ads:

 

 • Budowa popularności marki

Kampania reklamowa pozwala docierać biznesom do swoich odbiorców na Facebooku. Możesz promować swoje materiały edukacyjne, akcje specjalne lub zachęcać użytkowników do odwiedzenia i polubienia Twojej strony na Facebooku. W dobie niskich zasięgów organicznych taka kampania to najskuteczniejszy sposób promowania Twoich treści na Facebooku, także pośród osób, które już lubią Twój fanpage. Możesz dobrać grupę docelową zgodnie z treścią reklamy i docierać jednocześnie do nowych osób, do swoich odbiorców czy też do osób, które spełniają inne kryteria, np. wiek lub lokalizacja.

 

 • Promowanie aplikacji

Reklamy nie muszą wcale kierować na stronę internetową. Facebook Ads daje możliwość przejścia z reklam bezpośrednio do Twojej aplikacji. To doskonały sposób, aby powiedzieć światu o aplikacji i zachęcić do jej używania, np. do zagrania w Twoją grę lub podjęcia innego wyzwania. Reklama aplikacji może też mieć na celu zwiększenie jej zakupu i pobrań, jeśli wybierzesz przekierowanie reklamy do  App Store, Google Play lub Kindle Fire. Martwisz się odpływem użytkowników? Zachęć ich do powrotu lub ponownej aktywności za pomocą Facebook Ads.

 

 • Budowa sprzedaży online

Masz własny sklep internetowy? A może wybrałeś sprzedaż produktów za pośrednictwem Facebooka? W obu przypadkach doskonale sprawdzi się kampania Facebook Ads ukierunkowana na pozyskiwania sprzedaży. Możesz utworzyć katalog produktowy, przesłać go do systemu Facebooka i tym samym prezentować w wygodny sposób produkty swoich odbiorcom. Reklama ukierunkowana na pozyskanie sprzedaży jest dostępna także na Instagramie. Dodaj zdjęcie ze swoim produktem, a następnie oznacz produkt tak, aby kliknięcie kierowało do możliwości zakupu.

 

 • Pozyskanie klientów lokalnych

Reklama na Facebooku sprawdzi się również w firmach lokalnych, których celem jest pozyskanie odwiedzin stacjonarnie. Dzięki trafnemu kierowaniu na lokalizację dotrzesz do osób, które znajdują się w pobliżu. Do dyspozycji masz także reklamy z celem “Ruch w firmie”. Przy użyciu dynamicznej lokalizacji reklamy będą wyświetlać się użytkownikom na podstawie odległości od Twojej siedziby fizycznej. Wyświetlisz się więc użytkownikowi, który właśnie wybrał się na spacer w pobliżu Twojej kawiarni lub restauracji i zachęcisz go, aby wstąpił na kawę. To skuteczne uzupełnienie innych, bezpłatnych funkcji Facebooka dla firm, które pozwalają na promowanie się w wybranej lokalizacji.

 • Dotarcie do potencjalnych klientów

Zależy Ci, aby użytkownicy Facebooka nawiązali z kontakt z Twoja firmą? Wybierz reklamy, które kierują bezpośrednio do formularza kontaktowego. Aby zwiększyć szansę na wysyłkę formularza, pomóż odbiorcom i wybierz automatyczne wypełnianie formularzy. Cały proces odbywa się w przestrzeni Facebooka lub Instagrama, więc Twój potencjalny klient nie musi tracić czasu na przenoszenie się na zewnętrzną stronę, a ty redukujesz ryzyko, że coś pójdzie nie tak lub odbiorca się zniecierpliwi. Cel pozyskania kontaktów możesz realizować również, kierując swoje reklamy do Messengera, za pomocą którego klient się z Tobą skontaktuje. Aby mieć pewność, że trafisz do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami i usługami, skonfiguruj grupę odbiorców w oparciu o wiek, płeć, zainteresowania, lokalizację czy też inne zmienne precyzujące grupę docelową..

 • Dotarcie do dotychczasowych odbiorców

Remarketing w Facebook Ads pozwala wyświetlać reklamy odbiorcom, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową, aplikację, sklep lub stronę na Facebooku. To skuteczny sposób, aby zmotywować ich do powrotu, przypomnieć ofertę, którą przeglądali lub poinformować o nowej atrakcyjnej ofercie specjalnie dla nich. Możesz wybrać reklamy dynamiczne, które umożliwiają wyświetlanie się w reklamie tych produktów, które oglądał odbiorca. Aby realizować retargeting na Facebooku w oparciu o użytkowników Twojej strony www, niezbędne jest dodanie kodu Pixel Facebooka. Cel dotarcia do dotychczasowych odbiorców zrealizujesz również w oparciu o listę klientów z własnej bazy.

 

Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

Kampania Facebook Ads z agencją widoczni

Zrealizujemy dla Ciebie kompleksowo kampanię Facebook Ads. W ramach tej usługi zrealizujemy takie działania jak:

 • Wybór celów kampanii Facebook Ads

Facebook oferuje szereg ustawień kampanii w oparciu o konkretne cele. Dobór tych najbardziej trafnych spowoduje skuteczne dotarcie do odbiorcy oraz optymalne wykorzystanie budżetu. Zamiast wyświetlać się wszystkim użytkownikom dotrzesz do tych, którzy z większym prawdopodobieństwem realizują obrany w kampanii cel, np. dotarcie do siedziby, zakup lub wejście w interakcję z Twoją treścią.

 • Zawężenie grupy docelowej

Wbrew pozorom wyświetlanie reklam jak najszerszej grupie odbiorców nie przynosi lepszych efektów. Znaczenie ma jakość grupy docelowej. Aby mieć pewność, że reklamy wyświetlą się osobom potencjalnie zainteresowanym Twoim komunikatem, ofertą, produktem, zastosujemy zawężenie grupy odbiorców. Do wyboru jest grupa odbiorców podstawowych, niestandardowych lub podobnych. w obrębie każdej z tych grup możesz w inny sposób konfigurować odbiorców. Najpowszechniej stosowaną jest grupa odbiorców podstawowych, gdzie do dyspozycji mamy szereg zawężeń, m.in. w oparciu o lokalizację, dane demograficzne, zachowania, zainteresowania czy też relacje z Twoją stroną. W grupie niestandardowej wybierzemy sami listę odbiorców, np. w oparciu o dane z Pixela Facebooka lub Twoją własną listę klientów. Natomiast w grupie użytkowników podobnych wybieramy osoby zainteresowane Twoją reklamą, a system szuka podobnych odbiorców na podstawie jej zainteresowań i innych danych. Wybór grupy docelowej na Facebooku jest jeszcze bardziej skuteczny, dzięki współpracy Facebooka z zewnętrznymi agencjami badawczymi. To one dostarczają dane o odbiorcach, a co najlepsze - może je wykorzystać w swoich kampaniach!

 • Wybór efektywnych formatów reklam

Facebook daje możliwość reklamowania się za pomocą postu sponsorowanego, reklamy wyświetlanej na tablicy użytkownika, reklam z prawej strony czy też reklam w Messengerze. Wybierzemy najskuteczniejszy format dla Twojego przekazu i grupy docelowej. Zbudujemy kampanię złożoną z takich reklam, które będą generowały konwersje, przy zachowaniu optymalnego kosztu kliknięcia. Oprócz miejsca, w którym reklama wyświetli się na Facebooku, wybierzemy także najlepszy wygląd reklamy. Do wyboru mamy reklamę z pojedynczym zdjęciem, reklamę karuzelową, reklamę w formie Stories, reklamę video, pokaz slajdów, kolekcję produktów lub demo aplikacji. Doradzimy Ci, który format sprawdzi się do promocji Twojej oferty na Facebooku i Instagramie.

facebook stories
prawa kolumna fb
reklama instagram stories
 • facebook stories
 • prawa kolumna fb
 • reklama instagram stories

Reklama na Facebook Stories                             Reklama w prawej kolumnie Facebooka                       Reklama Instagram Stories

feed facebook desktop
feed karuzela
feed mobile
 • feed facebook desktop
 • feed karuzela
 • feed mobile

Reklama w aktualnościach - karuzela                    Reklama w aktualnościach - mobile                  Reklama w aktualnościach - desktop

instagram aktualnosci
reklama na messengerze
 • instagram aktualnosci
 • reklama na messengerze

Reklama Instagram - Aktualności                                                                             Reklama Messenger

film in stream
wideo desktop
 • film in stream
 • wideo desktop

Reklama wideo in stream                                                                                Reklama wideo na desktop 

 • Stworzenie kreacji reklamowej i tekstów reklamowych

W mediach społecznościowych kreacja reklamowa musi nie tylko robić wrażenie i przyciągać wzrok, ale również przekazywać sens w krótkiej formie. Nie ma tu miejsca na długie opisy, ale my wiemy, jak pisać teksty do reklam na Facebooku, aby osiągały Twój cel. Tworzymy skuteczne reklamy sprzedażowe tekstowe i graficzne. A jeśli masz materiały video lub wiele pięknych zdjęć, wykorzystamy je do ciekawych formatów reklamowych jak pokaz slajdów czy video wyświetlane na Stories. Do każdej reklamy dobieramy skuteczne CTA - nawołanie do akcji.

 • Wybór miejsc docelowych

Reklama na Facebooku wbrew nazwie nie wyświetla się tylko tam. Kampanię ustawiamy na  Facebooku, Instagramie, Messengerze i w Audience Network. Dzięki temu za pomocą jednego narzędzia prowadzimy kampanię reklamową docierającą do odbiorców wielu platform. 

 • Zarządzanie budżetem kampanii

Powierzasz nam swój budżet reklamowy, dlatego my podejmujemy wszelkie działania, aby wykorzystać go ze spodziewanym skutkiem. Śledzimy bieżące koszty i optymalizujemy reklamy tak, aby pozyskać jak najwięcej konwersji, jak najniższym kosztem. Cyklicznie informujemy Cię także o poniesionych wydatkach, a także przygotowujemy sugestie, jeśli widzimy szanse na pozyskanie lepszych efektów przy nieco wyższym budżecie.

 • Optymalizacja kampanii i maksymalizacja efektów

Optymalizacja kampanii Facebook Ads to nie tylko pilnowanie wydatków, ale również testowanie różnych grup docelowych, kreacji reklamowych i miejsc wyświetlania się. Nie ma jednej złotej reguły, jak zrobić skuteczną kampanię. My znamy szereg efektywnych metod, które zwykle przynoszą efekty, ale ostateczny dobór opieramy o analizę Twojej kampanii.

 • Analityka za pomocą Menedżera Reklam i Google Analytics

Sukces kampanii Facebook Ads to w dużej mierze zasługa dostępu do szczegółowych danych o działaniach. Nie ma tu miejsca na domysły, dlatego pracujemy w oparciu o dane analityczne z Menedżera Reklam. Jeśli celem reklam jest dotarcie użytkownika na Twoją stronę, wykorzystujemy także Google Analytics. Facebook dostarcza także szerokie dane analityczne na temat swoich użytkowników. Pochodzą one z badań agencji światowej sławy, takich jak m.in.: Accenture, Nielsen, Localytics, IAS i innych. Aby zwiększać efektywność kampanii, Facebook udostępnia także narzędzie do testowania reklam i grup odbiorców. Prognozujemy efektywność działań reklamowych, zanim zainwestujemy w nie Twój budżet.

 

Opinie o nas
Mamy świetną opinię

Ponad 200 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebook'u i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google

 Sprawdź opinie o naszej agencji

 

 

Reklama na Facebooku możliwości

01
Przekierowanie do strony

Podstawową formą reklamy na Facebooku jest reklama z przekierowaniem bezpośrednio na stronę internetową firmy.

Reklamy Facebook mają postać grafiki z polem tekstowym. Mogą być publikowane po prawej stronie widoku na Facebooku, w aktualnościach na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych.

02

Remarketing Facebook

Remarketing Facebook to forma reklamy znana z Adwords, bazuje na liście użytkowników, którzy odwiedzili wcześniej witrynę. Remarketing na Facebooku może być zastosowany również do własnej bazy odbiorców, np. do listy mailingowej lub teleadresowej. Takie działania świetnie wspierają marketing w social media, utrwalając przekaz marki.

03
Zachęcenie do działania

Reklamy na Facebooku mogą promować wydarzenie, zachęcać do polubienia fanpage'a czy też skorzystania z aplikacji. To dobra forma promocji firmy na Facebooku na przykład przy organizacji konkursu lub wprowadzaniu okresowych wyprzedaży. Reklamy występują w formie aktualności lub komunikatów po prawej stronie.

04
Promocja postów na Facebook

Posty, które potencjalnie mogą zachęcić użytkowników do polubienia strony lub skorzystania z oferty, warto promować. W ramach kampanii reklamowych na Facebook mamy możliwość pokazać post nie tylko fanom, ale również wybranej grupie odbiorców, zdefiniowanej po miejscu zamieszkania, wieku lub formie połączenia z fanpage'em (fan, znajomy fana lub użytkownik, który jeszcze nie polubił strony).

Taka reklama firmy świetnie wspiera marketing na Facebooku, pozwalając poszerzyć zasięg prowadzonej komunikacji.

Zalety reklamy
Facebook Ads

 • Kierowanie na dane demograficzne i lokalizację jest bardzo trafne – użytkownicy chętnie uzupełniają swoje profile zgodnie z prawdą.

 • Docierasz nie tylko do konkretnego użytkownika reagującego na reklamę, ale również do jego znajomych.

 • Koszt nawet kilkunastu groszy za kliknięcie, sprawia, że kampania jest stosunkowo niedroga.

 • Jednoczesne pozyskiwanie klientów oraz fanów na Facebooku, a w efekcie budowa wizerunku marki.

 • Możliwość wsparcia reklamą prowadzonych na profilu firmowym działań wizerunkowych.

Skala
Widoczni w liczbach
lat doświadczenia w branży
Współpracuj z najlepszymi!
certyfikowanych specjalistów
Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
 • lat doświadczenia w branży
  Współpracuj z najlepszymi!
 • certyfikowanych specjalistów
  Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
 • rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
  Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
 • rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
  Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces
Historie Sukcesów
20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
Niedźwiedź Lock
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
  Niedźwiedź Lock
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
3 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce wg liczby pracowników na LinkedIn! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Zapraszamy do przeczytania gościnnego wpisu blogowego, którego autorem jest Robert Sadowski, Newspoint
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO