Sieć wyszukiwania
SOCIAL

Prowadzenie profilu Pinterest

Pinterest pełni rolę wyszukiwarki graficznej. W poszukiwaniu zdjęć o dowolnej tematyce, użytkownicy mogą trafić właśnie na Twój kanał i zainteresować się przedstawioną tam ofertą. Aby profil był efektywny, musi być wzbogacony o dużą liczbę atrakcyjnych zdjęć, posegregowanych w dobrze nazwane kategorie.

Prowadzenie profilu Pinterest - korzyści:

  • Galerie zdjęć w większości nie tracą na aktualności, dlatego pracują na popularność Twojego profilu nawet wiele miesięcy od czasu ich publikacji.
  • Dajesz użytkownikowi to, czego szuka – Twoje galerie nie wyświetlają się przypadkowym osobom, ale właśnie tym, które szukają konkretnych produktów i rozwiązań. Duża trafność dotarcia zwiększa szanse na nawiązanie relacji i pozyskanie konwersji.
  • Obserwując popularność poszczególnych zdjęć możesz wykorzystać Pinterest do śledzenia trendów i w efekcie ulepszania swojej oferty.
  • Pinterest nie ogranicza możliwości dodawania linków do Twojej oferty nawet przy każdym zdjęciu. Dzięki temu droga użytkownika do Twojej firmy znacznie się skraca.
  • Możesz tworzyć Piny rozszerzone– dodawać obszerne opisy, a nawet artykuły z poradami. To wartość dodana dla ciekawych galerii zdjęć, a także kolejny kanał do realizacji content marketingu.
Pinterest

Co obejmuje prowadzenie profilu Pinterest

  • prowadzenie własnej tablicy, na której umieszczane są inspirujące użytkowników fotografie i grafiki, przedstawiające oferowane przez firmę produkty i rozwiązania.

  • umieszczenie linków do strony www oraz komentowanie istniejących „pinów” - w komentarzu także możemy dodać odnośnik. W ten kreatywny sposób nie tylko zapoznajemy użytkowników z ofertą firmy, ale także wspieramy pozycjonowanie.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
23-10-2017
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
21-12-2016
Jakich działań powinieneś unikać, aby skutecznie prowadzić komunikację w mediach społecznościowych.
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Widoczni dla #DigitalGirls - warsztaty online

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26