688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 13
Pinterest
Social

Prowadzenie profilu Pinterest

Pinterest pełni rolę wyszukiwarki graficznej. W poszukiwaniu zdjęć o dowolnej tematyce, użytkownicy mogą trafić właśnie na Twój kanał i zainteresować się przedstawioną tam ofertą. Aby profil był efektywny, musi być wzbogacony o dużą liczbę atrakcyjnych zdjęć, posegregowanych w dobrze nazwane kategorie.

Prowadzenie profilu Pinterest - korzyści:

  • Galerie zdjęć w większości nie tracą na aktualności, dlatego pracują na popularność Twojego profilu nawet wiele miesięcy od czasu ich publikacji.
  • Dajesz użytkownikowi to, czego szuka – Twoje galerie nie wyświetlają się przypadkowym osobom, ale właśnie tym, które szukają konkretnych produktów i rozwiązań. Duża trafność dotarcia zwiększa szanse na nawiązanie relacji i pozyskanie konwersji.
  • Obserwując popularność poszczególnych zdjęć możesz wykorzystać Pinterest do śledzenia trendów i w efekcie ulepszania swojej oferty.
  • Pinterest nie ogranicza możliwości dodawania linków do Twojej oferty nawet przy każdym zdjęciu. Dzięki temu droga użytkownika do Twojej firmy znacznie się skraca.
  • Możesz tworzyć Piny rozszerzone– dodawać obszerne opisy, a nawet artykuły z poradami. To wartość dodana dla ciekawych galerii zdjęć, a także kolejny kanał do realizacji content marketingu.
Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 114
Artboard
Pinterest

Co obejmuje prowadzenie profilu Pinterest

  • prowadzenie własnej tablicy, na której umieszczane są inspirujące użytkowników fotografie i grafiki, przedstawiające oferowane przez firmę produkty i rozwiązania.
  • umieszczenie linków do strony www oraz komentowanie istniejących „pinów” - w komentarzu także możemy dodać odnośnik. W ten kreatywny sposób nie tylko zapoznajemy użytkowników z ofertą firmy, ale także wspieramy pozycjonowanie.
widoczni 112
widoczni 126 widoczni 143
Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

570+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

60+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

140+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 570 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej