Szkolenie Widocznych dla studentów Uczelni WSB Merito

szkolenie daniela uczelnia wsb merito

Nasi eksperci chętnie odwiedzają uczelnie i dzielą się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem. Ostatnio reprezentował nas, Daniel Chruściński, na wykładach dla studentów Uczelni WSB Merito. Opowiedział o pracy specjalisty Google Ads, czyli jak łączy analitykę, kreatywność i pasję do technologii.

Daniel Chruściński "Praca specjalisty Google Ads, czyli jak połączyć analitykę, kreatywność i pasję do technologii"

W trakcie szkolenia Daniel zwrócił uwagę jakie umiejętności przydadzą się w branży i przede wszystkim skąd można czerpać przydatną wiedzę. Studenci mieli okazję poznać zadania specjalisty Google Ads z pierwszej ręki – od oczekiwań klientów po największe wyzwania w realizacji kampanii. Daniel podzielił się swoim niemal 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Przedstawił kilka przykładów ciekawych kampanii i wykorzystania Google Ads w praktyce oraz opowie o całym systemie reklamowych Google Ads.

W ramach wykładu poruszone zostały między innymi tematy takie jak:

  • Co to jest Google Ads i jakie daje możliwości w zawodowe?
  • Jakie kompetencje warto wzmacniać już dziś?
  • Jakie umiejętności nabywa specjalista Google Ads?
  • Czym odróżnia się praca specjalisty Google Ads od innych stanowisk w branży marketingu internetowego?
  • Jak wygląda typowy dzień specjalisty Google Ads?
  • Z jakimi wyzwaniami mierzą się specjaliści Google Ads?
  • Jak wygląda współpraca z klientami i z jakimi umiejętnościami miękkimi się wiąże?

Nie zabrakło również pytań o sztuczną inteligencję. Czy w branży Google Ads należy się jej obawiać, a może wykorzystać potencjał?

Cieszymy się, że spotkanie wzbudziło w studentach duże zainteresowanie. Czekamy na nowych specjalistów ds. Google Ads i ich świeże pomysły. :)

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Szkolenie Widocznych dla studentów Uczelni WSB Merito
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ