Widoczni na poznańskich Dniach Przedsiębiorczości 2018!

widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 3

Kilka dni, a ile wrażeń. Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości Poznań obfitowały w mnóstwo eventów dla ludzi z branży, jak i osób poszukujących biznesowych inspiracji. Nie da się ukryć, że na większości byliśmy widoczni ;) Warsztaty, szkolenia, prelekcje, targi, gala... Działo się naprawdę sporo.

Oto relacja z ostatnich dni intensywnej pracy i twórczych spotkań:

szkolenie plus jeden startup poznan

 

widoczni na startup poznan

 

 

Startup Poznań 2018, szkolenia i dyskusje w Plus Jeden

W pierwszy dzień Dni Przedsiębiorczości, 18 kwietnia, zawitaliśmy w Plus Jeden na Startup Poznań. Spotkania z ekspertami dedykowane były osobom z branży nowych technologii oraz tym, którzy chcieli lepiej poznać świat startupów. W ramach tego eventu pojawiliśmy się zarówno na Scenie Głównej, jak i sali wykładowej. 

 

PANEL DYSKUSYJNY

Podczas panelu dyskusyjnego na Scenie Głównej, Artur Wojczal, wraz z 5 innymi prelegentami odpowiadał na pytanie "Jak rekrutować, żeby nie żałować?" Dyskusja dotyczyła dobrych i złych praktyk procesu rekrutacyjnego oraz błędów najczęściej popełnianych, zarówno przez rekruterów, jak i kandydatów. Spotkanie poprowadził prezenter TV i Polskiego Radia Maciej Kautz. 

panel dyskusyjny startup poznan widoczni

 

widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 2

 

SZKOLENIE - CONTENT MARKETING OD A DO Z

W salce szkoleniowej Ania Zalewska spotkała się z 30. osobami, które chciały dowiedzieć się, jak ulepszyć treści na swoich stronach internetowych. Prowadząca dla pełniejszego zobrazowania prawidłowych praktyk copywriiterskich omówiła liczne przykłady opisów produktów, wpisów blogowych, czy postów facebookowych.

Cała prezentacja szkoleniowa dostępna jest tutaj: 

szkolenie od a do z widoczni

 

Szkolimy studentów, blogerów i początkujących Zobacz więcej

 

Gala Lidera Przedsiębiorczości 2018 - laureaci wyróżnienia!

W tym roku także postanowiliśmy wziąć udział w konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. To już XV edycja tego prestiżowej imprezy, zrzeszającej przedsiębiorców i właścicieli firm z naszego regionu. Finałowa gala odbyła się w Hotelu Bazar w Poznaniu, podczas której zostały wręczone tytuły i statuetki oraz dyplomy

Nasza agencja drugi rok z rzędu została wyróżniona w kategorii "Mikroprzedsiębiorstwo". Bardzo dziękujemy za docenienie i gratulujemy także pozostałym laureatom.

IMG 3020

 

wyroznienie gaal przedsieborczosci widoczni

 

 

Poznań Biznes Partner - Widoczni na MTP!

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich 19 kwietnia mogliście nas spotkać w dwóch miejscach jednocześnie: na Scenie Głównej, podczas prelekcji Ani Zalewskiej oraz przy stoisku widoczni.

Poznań Biznes Partner to cykl spotkań dla osób skupionych wokół branży marketingowej, sprzedażowej. Podczas naszej godzinnej prelekcji pt. "Kocha, lubi, kupuje. Od content marketingu do sprzedaży w sklepie internetowym" mogliście poznać najnowsze trendy copywriterskie, a także dowiedzieć się, czego za wszelką cenę wystrzegać się, pisząc treści na swoją stronę.

Wystąpienie Ani Zalewskiej zebrało sporą, ponad 80-osobą publiczność, zgromadzoną na Scenie Główniej w Poznańskiej Iglicy. 

Transmisję z prelekcji możecie obejrzeć TUTAJ

prelekcja poznan biznes partner widoczni

 

poznan biznes partner prelekcja widoczni

 

BYLIŚMY WYSTAWCAMI

Tego samego dnia mogliście także odwiedzić nas na stoisku widoczni, gdzie naszą agencję dumnie reprezentowała Monika Hajdrowska. Dla odwiedzających czekały niespodzianki widoczni.com -  pierwsze 10 osób miało zagwarantowany darmowy audyt strony www od naszej agencji. Szczęściarzom gratulujemy i oczywiście zachęcamy do kontaktu.

2 dni i ogrom emocji. Czas planować działania na przyszłą edycję! 

DSC 0444

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Widoczni na poznańskich Dniach Przedsiębiorczości 2018!
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ