Widoczni na poznańskich Dniach Przedsiębiorczości 2018!

autor: Adrianna Nowak

Kilka dni, a ile wrażeń. Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości Poznań obfitowały w mnóstwo eventów dla ludzi z branży, jak i osób poszukujących biznesowych inspiracji. Nie da się ukryć, że na większości byliśmy widoczni ;) Warsztaty, szkolenia, prelekcje, targi, gala... Działo się naprawdę sporo.

Oto relacja z ostatnich dni intensywnej pracy i twórczych spotkań:

szkolenie plus jeden startup poznan
widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci
  • szkolenie plus jeden startup poznan
  • widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci

Startup Poznań 2018, szkolenia i dyskusje w Plus Jeden

W pierwszy dzień Dni Przedsiębiorczości, 18 kwietnia, zawitaliśmy w Plus Jeden na Startup Poznań. Spotkania z ekspertami dedykowane były osobom z branży nowych technologii oraz tym, którzy chcieli lepiej poznać świat startupów. W ramach tego eventu pojawiliśmy się zarówno na Scenie Głównej, jak i sali wykładowej. 

 

PANEL DYSKUSYJNY

Podczas panelu dyskusyjnego na Scenie Głównej, Artur Wojczal, wraz z 5 innymi prelegentami odpowiadał na pytanie "Jak rekrutować, żeby nie żałować?" Dyskusja dotyczyła dobrych i złych praktyk procesu rekrutacyjnego oraz błędów najczęściej popełnianych, zarówno przez rekruterów, jak i kandydatów. Spotkanie poprowadził prezenter TV i Polskiego Radia Maciej Kautz. 

widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 2
widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 3
  • widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 2
  • widoczni panel dyskusyjny dni przedsiebiorczosci 3

SZKOLENIE - CONTENT MARKETING OD A DO Z

W salce szkoleniowej Ania Zalewska spotkała się z 30. osobami, które chciały dowiedzieć się, jak ulepszyć treści na swoich stronach internetowych. Prowadząca dla pełniejszego zobrazowania prawidłowych praktyk copywriiterskich omówiła liczne przykłady opisów produktów, wpisów blogowych, czy postów facebookowych.

Cała prezentacja szkoleniowa dostępna jest tutaj: 

POBIERZ PREZENTACJĘ

szkolenie od a do z widoczni 2
widoczni szkolenie plus jeden dni przedsiebiorczosci
  • szkolenie od a do z widoczni 2
  • widoczni szkolenie plus jeden dni przedsiebiorczosci
Szkolimy studentów, blogerów i początkujących

Gala Lidera Przedsiębiorczości 2018 - laureaci wyróżnienia!

W tym roku także postanowiliśmy wziąć udział w konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. To już XV edycja tego prestiżowej imprezy, zrzeszającej przedsiębiorców i właścicieli firm z naszego regionu. Finałowa gala odbyła się w Hotelu Bazar w Poznaniu, podczas której zostały wręczone tytuły i statuetki oraz dyplomy

Nasza agencja drugi rok z rzędu została wyróżniona w kategorii "Mikroprzedsiębiorstwo". Bardzo dziękujemy za docenienie i gratulujemy także pozostałym laureatom.

Poznań Biznes Partner - Widoczni na MTP!

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich 19 kwietnia mogliście nas spotkać w dwóch miejscach jednocześnie: na Scenie Głównej, podczas prelekcji Ani Zalewskiej oraz przy stoisku widoczni.

Poznań Biznes Partner to cykl spotkań dla osób skupionych wokół branży marketingowej, sprzedażowej. Podczas naszej godzinnej prelekcji pt. "Kocha, lubi, kupuje. Od content marketingu do sprzedaży w sklepie internetowym" mogliście poznać najnowsze trendy copywriterskie, a także dowiedzieć się, czego za wszelką cenę wystrzegać się, pisząc treści na swoją stronę.

Wystąpienie Ani Zalewskiej zebrało sporą, ponad 80-osobą publiczność, zgromadzoną na Scenie Główniej w Poznańskiej Iglicy. 

Transmisję z prelekcji możecie obejrzeć TUTAJ

poznan biznes partner prelekcja widoczni
poznan biznes partner prelekcja widoczni3
  • poznan biznes partner prelekcja widoczni
  • poznan biznes partner prelekcja widoczni3

BYLIŚMY WYSTAWCAMI

Tego samego dnia mogliście także odwiedzić nas na stoisku widoczni, gdzie naszą agencję dumnie reprezentowała Monika Hajdrowska. Dla odwiedzających czekały niespodzianki widoczni.com -  pierwsze 10 osób miało zagwarantowany darmowy audyt strony www od naszej agencji. Szczęściarzom gratulujemy i oczywiście zachęcamy do kontaktu.

2 dni i ogrom emocji. Czas planować działania na przyszłą edycję! 

Skutecznie wypromujemy Cię w sieci.

 

Wyślij zapytanie
Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO