Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie Zabrze - skuteczne SEO dla firm z Zabrza Sprawdź, jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla firm z Zabrza
Agencja SEO Zabrze - Kim jesteśmy?

Pozycjonowanie stron Zabrze

Agencja SEO Zabrze - Skuteczne pozycjonowanie stron www dla firm Zabrza, a także pozycjonowanie dla firm działających na terenie całej Polski. Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie WWW, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Agencja SEO Zabrze

Jesteśmy ekspertem SEO w Zabrzu, a naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

Cennik agencji SEO Zabrze

Pozycjonowanie stron internetowych w Zabrzu - cena

Cennik pozycjonowania stron dla firm z Zabrza ustalany jest indywidualnie i zależy od wybranego pakietu usług. Z reguły agencje SEO z Zabrza proponujące tanie pozycjonowanie w Google nie oferują wysokiej jakości i warto ich unikać. Celem nie jest bowiem zwiększenie sprzedaży, tylko wyprowadzenie agencji do TOP 10 na frazy mało popularne lub nie związane z ofertą. Zanim zdecydujemy się na współpracę z firmą od pozycjonowania, określmy swój budżet oraz oczekiwania. Najlepszym typem rozliczenia z agencją SEO z Zabrza jest model abonamentowy. Inwestycja z pozycjonowania lokalnego może zwrócić się już po 3-4 miesiącach. To jak długo trwa pozycjonowanie firm w Zabrzu zależy m.in. od:

 • wielkości strony
 • branży
 • konkurencji
 • wybranego pakietu działań
 • dobranych fraz.

Pozycjonowanie stron dla firm z Zabrza i Górnego Śląska warto uzupełnić o dodatkowe usługi marketingu internetowego. Jedną z nich są płatne kampanie Google Ads, które przynoszą efekty zaraz po uruchomieniu kampanii. Celem skutecznych agencji SEO jest wzrost sprzedaży i dotarcie do jak najszerszej grupy potencjalnych klientów zlokalizowanych w Zabrzu i okolicach.

Pozycjonoanie zabrze - popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Zabrze
693
pozycjonowanie strony Zabrze
234
pozycjonowanie stron internetowych Zabrze
202
pozycjonowanie stron Zabrze
236

*Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Agencja SEO zABRZE - WYBÓR AGENCJI

Polecane Agencje SEO Zabrze - współpraca w zakresie pozycjonowania w Google

Rynek agencji SEO na Górnym Śląsku, jak i w samym Zabrzu, z roku na rok jest coraz większy. Możemy wybierać spośród kilkunastu różnych agencji oferujących pozycjonowanie lokalne, skierowane na pozyskanie klientów z Zabrza. Jeśli zastanawiasz się, jaką agencję SEO z Zabrza wybrać, najlepszym wyznacznikiem będą oceny w Google. Opinie klientów są najbardziej rzetelnym źródłem informacji o agencji. Skuteczna i polecana firma od pozycjonowania powinna posiadać ponad sto pozytywnych recenzji w Google. Warto także zwrócić uwagę od czego dana agencja rozpoczyna działania. Początkowym etapem w pozycjonowaniu strony w Zabrzu jest rozpoznanie konkurencji i ustalenie strategii działań. W kolejnych etapach współpracy możemy spodziewać się następujących działań:

 • budowa macierzy fraz
 • rozbudowa treści strony
 • techniczna optymalizacja strony
 • budowa profilu linków przychodzących
 • budowa wizerunku firmy w mediach społecznościowych
 • optymalizacja konwersji

Skuteczne pozycjonowanie stron www w Zabrzu powinno uwzględniać potrzebę ciągłego testowania i analizowania efektów SEO. Tylko w ten sposób możliwe jest ulepszanie strategii pozycjonowania i stałe zwiększanie zysków dla Twojego biznesu w Zabrzu. Pomyśl o agencji, która uwzględnia wszystkie te aspekty. 

Agencja SEO Zabrze - MAPKA

Pozycjonowanie stron Zabrze

Lokalne pOZYCJONOWANIE - zABRZE I INNE MIASTA

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Artboard
SEO

Specjaliści pozycjonowania STRON - zABRZE

widoczni 142
widoczni 27 widoczni 5

Co warto zobaczyć w Zabrzu? Atrakcje miasta

Zabrze to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast na Górnym Śląsku. Położone nad dwoma urokliwymi rzekami - Bytomką i Kłodnicą, sąsiaduje z Gliwicami, Bytomem i Rudą Śląską. Obecnie Zabrze zamieszkuje blisko 180 tys. mieszkańców. Jako jedno z czołowych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego posiada masę atrakcji i miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć:

Zabytkowa kopalnia Guido
Jest to jedno z najważniejszych miejsc w Zabrzu. Nazwa pochodzi od księcia Guido Henckel von Donnersmarck, który założył tę kopalnie z XIX wieku. Od 2007 roku kopalnia jest otwarta dla turystów na różnych poziomach. Wchodząc do środka zobaczymy, jak wygląda praca górników, którzy wydobywają węgiel kamienny.

Na szczególna uwagę zasługują poziomy:

 • 170 m pod ziemią - tzw. poziom św. Barbary. Mieści się tu kapliczka oraz odbywają się projekcje filmowe
 • 320 m pod ziemią - znajdziemy tu m.in ekspozycje górniczych narzędzi i sprzętu ratunkowego.
 • 350 m pod ziemią - można tu odbyć szychtę z ekwipunkiem

Sztolnia Królowa Luiza
Skansen Królowa Luiza podzielone jest na dwie części:

 • naziemna - szyb Carnall
 • podziemna - szyb Wilehelmina

Sztolnia Królowa Luzia jest częścią Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Cała trasa dla zwiedzających obejmuje 4 km. Jedną z największych atrakcji jest zwiedzanie portu załadunkowego, gdzie mieści się zabytkowy drewniany żuraw.

Zabrze - trochę natury:

 • Ogród Botaniczny w Zabrzu - roślinność znajdująca się tutaj uchodzi za najbardziej różnorodną na całym Górnym Śląsku. Zobaczymy tu ponad 4500 gatunków roślin, drzew i krzewów ze wszystkich stref klimatycznych. Rodziny z dziećmi mogą udać się na nowoczesny Plac Zabaw lub do Palmiarni, gdzie spotkamy rzadkie odmiany kaktusów, bananów, czy paproci.

 • Kąpielisko Leśne w Maciejowie - Maciejów to dzielnica należąca do Zabrza. Mieści się w niej urokliwe kąpielisko z otaczającymi je wokół lasami. Mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z basenu ze zjeżdżalnią a ci młodzi z małego basenu. Dla osób lubiących gry zespołowe powstało boisko do piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki plażowej.

Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Zabrze

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 91 głosów